Vodafone İnternet Cok Yavaş

Sponsorlu Bağlantılar

By Savliusta

By Savliusta

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone İnternet Cok Yavaş
slm arkadaşalr yaklaşık 1 aydır vodafone aşırı şekilde internet yavaşladı ama bu yavaşlama sadece saat 17:00-23:00 saatleri arasında oluyor bende daha sonra eskisi gibi hızlanıyor bulunduğum bölge 3G kapsama alanı içinde Isparta/Merkez'de oturuyorum.Kullandığım telefon Nokia 5800 Xpress Music gerek edge gerekse 3G de bu yavaşlık söz konusu .Özellikle 0.facebook.com adresi cok yavaş..Müşteri Hizmetlerini 2 defa aradım ikisindede yüzüme kapattılar bu nasıl iş anlamadım.Vodafone bayisine gidiyorum bizim yapabileceğimiz bir şey yok .müşteri hizmetlerini arayın diyorlar .

Bu sorunlar karşılasan ve cözüm bulabilen bir arakdaş varmı cevaplarınızı bekliyorum..

TKAR

Üye
katılıyorum samsundada yavaşladı.arkadaşın dediği saatlerde özellikle çok yavaş.Bu durumdan herkes şikayetçi.Bugün müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim.Kayıta aldılar inceleme yapıcaklarmış.
Yoksa cepten internetin bir anlamı yok artı taahhütname ile kullanıyorum hep can sıkıcı :vur

DarylDixon

DarylDixon

Üye
aynen tokattada çok yavaş aynı dediğin saatlerde ama işin garibi pc ye baglayıp nete giriorm pcde hızlanıo sadece telefonda yavaş internet çok ilginç :)

karanlıktaki

Üye
Arkadaşlar süper internete geçti iseniz otomatik olarak vodafone 3g aboneliğinizi başlatıyor. Eğer *3636# den 3g aboneliğinizi iptal ederseniz hızınız 140 kbps olur. 9-10 kb nire 15-20 nire iki baya fark ediyor.

By Savliusta

By Savliusta

Üye
    Konu Sahibi
bugün beni aradılar müşteri hizmetlerinden baya uzunca bi sürede konustuk . bulunduğum yerde teknik çalışma mı ne varmış öyle dediler birde bu çalışmalar daha çok akşam saatlerine denk geliyomuş o yuzden biraz beklememi ilerleyen günlerde sorun devam ederse tekrar aramamı söylediler..

umutçakır

Üye
Arkadaşlar süper internete geçti iseniz otomatik olarak vodafone 3g aboneliğinizi başlatıyor. Eğer *3636# den 3g aboneliğinizi iptal ederseniz hızınız 140 kbps olur. 9-10 kb nire 15-20 nire iki baya fark ediyor.

sen telefondan mı giriyorsun internete telefondan farketmiyor.senin telefonun markası ve modeli ne?

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Bnm ocaktan itibarne böyle k buda beleş internetciler yüzünden :off:

dendirit

dendirit

Üye
ewt yaa vodafone live ayarından girince internet cozutuyooo

TKAR

Üye
internet hızlandımı arkadaşlar sorun devam ediyormu

phasan

phasan

Üye
slm arkadaşalr yaklaşık 1 aydır vodafone aşırı şekilde internet yavaşladı ama bu yavaşlama sadece saat 17:00-23:00 saatleri arasında oluyor bende daha sonra eskisi gibi hızlanıyor bulunduğum bölge 3G kapsama alanı içinde Isparta/Merkez'de oturuyorum.Kullandığım telefon Nokia 5800 Xpress Music gerek edge gerekse 3G de bu yavaşlık söz konusu .Özellikle 0.facebook.com adresi cok yavaş..Müşteri Hizmetlerini 2 defa aradım ikisindede yüzüme kapattılar bu nasıl iş anlamadım.Vodafone bayisine gidiyorum bizim yapabileceğimiz bir şey yok .müşteri hizmetlerini arayın diyorlar .

Bu sorunlar karşılasan ve cözüm bulabilen bir arakdaş varmı cevaplarınızı bekliyorum..
arkadaşım sen cepten baglanırken vodafone live ile baglanıyorsundurda ondan vodafone live ile degilde telsim internettle baglanırsan hızlanır baglantı ayarlarını telsim internet yaparsan hızlanır

asi430

asi430

Üye
evet bende de akşam saatlerinde oluyor .acaba bu saatlerde net yoğun oluyor bu yüzden mi..

--------------- Ekleme ---------------

ben de de akşam saatlerinde yavaşlıyor acaba akşam saatlerinde net fazla kullanılıyor bu yüzden mi

kendal_47

kendal_47

Üye
gerçekten 3g aboneliği iptal edince hız artıyormu deneyen varmı başka

phasan

phasan

Üye
evet bende de akşam saatlerinde oluyor .acaba bu saatlerde net yoğun oluyor bu yüzden mi..

--------------- Ekleme ---------------

ben de de akşam saatlerinde yavaşlıyor acaba akşam saatlerinde net fazla kullanılıyor bu yüzden mi

arkadaşlar telefonununzdan ayarlara girin ayarları vodafone internet orak degiştirin 10 15 kb orak artacaktır

TKAR

Üye
arkadaşlar telefonununzdan ayarlara girin ayarları vodafone internet orak degiştirin 10 15 kb orak artacaktır
ayarda sorun yok zaten.Tüm ayarlar şartlar tamam.Fakat bundan dört ay önce 45 kbsn ile bağlanırken şimdi tam bir sinir ötesi yani 13-15 kbsn ile bağlanıyor.Vodafone aradım mail attım vs... cevap aynı falan filan bilmem ne .....! Hızı düşürdük demiyorlarda.Milleti kandırıyorlar.....Burası türkiye yapacak bir şey yok

enolaguy

Üye
bende ilk aldigimda idare ediyordu ama simdi yavasliktan oturu gazetevatan internet sitesini acamiyor cekilecek hali kalmadi

ömerkaraman72

Üye
son zamanlarda vodafon intrnet hızında işi cıvıttı ya...:hmmm.

kuiks

kuiks

Üye
bencede vodafone internet çok yavas bende kullanıorum ama hiç memnun depğilim:vur

fatihcara

Üye
bnde kullaniyorum . soyle somurun vodafonu . uyurken bi film yada oyun yuklemeye baslayin ( teli sarja takip ) sabaha yuklenmis olur

By Savliusta

By Savliusta

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar sorunu çözdüm aveaya gecin rahatlayın avealı pek kişi olmayına hızı süper :D

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
Bnm ocaktan itibarne böyle k buda beleş internetciler yüzünden :off:
ya bi git isine sanki beles net olmadan once cokmu hizliydi bilip bilmeden konusmayin

----------Eklendi @ 22:00:38 ---------- Yazıldı @ 21:58:56 ----------

gormedinmi yorumlari aksam saatleri oluyomus sabah beles neti hicmi kullanan yokda hiz normal

Üst Alt