Vodafon 3g ye abone olana 100mb internet hediye

Sponsorlu Bağlantılar

izmirligenc

izmirligenc

Üye
100mb kullandıktan bittikten sonra 3g yi iptal et yeniden kayıt ol yine 100 geliyor...
.

slm yuzbasim
sunu ogrenmek istedim simdi SAMSUNG D 900 de 3G destegi yok 3G destekli teller sanirim cift kamera goruntulu gorusme anlaminda destekli desteksiz modeller die ayriliyor simdi d 900 de vodafon 100 mb kayit olsak kullanabilirz degil mi 3G olan yerde 3G'den olmayan yerden de gprs'ten baglanirsa yine ayni kayitli oldugun paket uzerinden veri duser degilmi

bide sadece msn kullanmak icin yeterli olur degilmi 100mb
ilk kayit disinda 100 mb bittiginde suresi doldugunda sanirim vodafonda 100 mb yok 250MB var en dusuk paket o da 70 kac kontur cok gelir yani 15 tl eder vodafon bitince ozaman avea 100 mb kayit olcaz demek mecburen

birde bilgin varsa d900 veya herhangi bir modelde de msn kanka cepte msn live messenger falan bunlarin veri olarak az tuketimi soz konusu olabilrmi yoksa hepsi aynimidir
saygilar.

kurt42

Üye
3g destekli telefon mecburiyeti yok..3g açın gelir

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
slm yuzbasim
sunu ogrenmek istedim simdi SAMSUNG D 900 de 3G destegi yok 3G destekli teller sanirim cift kamera goruntulu gorusme anlaminda destekli desteksiz modeller die ayriliyor simdi d 900 de vodafon 100 mb kayit olsak kullanabilirz degil mi 3G olan yerde 3G'den olmayan yerden de gprs'ten baglanirsa yine ayni kayitli oldugun paket uzerinden veri duser degilmi

bide sadece msn kullanmak icin yeterli olur degilmi 100mb
ilk kayit disinda 100 mb bittiginde suresi doldugunda sanirim vodafonda 100 mb yok 250MB var en dusuk paket o da 70 kac kontur cok gelir yani 15 tl eder vodafon bitince ozaman avea 100 mb kayit olcaz demek mecburen

birde bilgin varsa d900 veya herhangi bir modelde de msn kanka cepte msn live messenger falan bunlarin veri olarak az tuketimi soz konusu olabilrmi yoksa hepsi aynimidir
saygilar.

A.slm kardeş 3gli telde kayıtinı yap sonra hangi telde kullanırsan kullan paketten düşer evet msn için yeterde fazla bile gelir...veriyi tüketmek senin ne kadar yazdığına dosya transferi yapmana falan bağlı yani 1 ay sadece msn 20mb rahatlıkla yeter...

kurt42

Üye
bunun haricinde vodafone yapacağını yaptı ücretsiz interneti kapattı..

adrenalin_

adrenalin_

Üye
*3636# den üyeliğimi iptal ettim.. sonra tekrar*3636# den yeniden üye oldum ama 1 saat sonra falan mesaj geldi ve 3G hizmetiniz aktif hale gelmiştir diyo ama 100 mb internet gelmedi..

kurt42

Üye
12 ocaka kadar yararlandıysanız vermez..

adrenalin_

adrenalin_

Üye
8 ocakta 100 mb internet geldi 18 ocakta bitirmişim 100 mb ı.. 2 gye falan geçipte tekrar 3g ye geçince falan oluyo diyolar bilen varsa yardımcı olabilirmi ben bu ikinci 100 mb ı alamazmıyım

kurt42

Üye
alamazsın..olmuyor

adrenalin_

adrenalin_

Üye
ne yapalım artık başka bi hat buluruz.. teşekkür ederim kurt kardeş

EbiXa

EbiXa

Üye
100mb internet sorunsuz geldi,teşekkür ederim bilgi için...

kurt42

Üye
vodafone en azından 5 kez verseydi şu 2-3 haftada çok rahat edecektim

maivesiyah

maivesiyah

Üye
Güzel oldu bu 100 Mb işi ama kalıcı çözümler lazım. Hesaplı ve ay içinde 2-3 defa alınacak 100 Mb lik paketler çok iş görür zannımca

celibar

celibar

Üye
ben denedim olmadı.boşuna denemeyin.

lgkg300

lgkg300

Üye
Kardeşim akıl var mantık var vodafone o kadar malak mı 100mb bittikten sonra tekrar versin. evet mantıklı 3g yi iptal edip tekrar açmak ve 100 mb yeniden yüklemek ama vodafone o kadar malak değil 100 mb tek kullanımlıktır 1 ay sadece bunları düşünmeyin şimdi 100mb keyfini çıkarın :)

--------------- Ekleme ---------------

100 mb kullandıktan sonra başka vermiyor..ben denedim olmadı

ilk 100 mb paket bittikten sonra müşteri hizmetlerinden 3g açtırınca tekrar 100 mb internet geliyor mu ?

3g'yi açtırdıktan sonra aylık internet paketi almıştım.100 mb hediye interneti sonradan mesajla öğrendim.şuan diğer paketim olduğu için kapatıp açtırmadım.ama olmuyor diye okumuştum bir yerde.

değişik yazı yazanlar var..oluyor yada olmuyor net birşey yok gibi..

Güzel oldu bu 100 Mb işi ama kalıcı çözümler lazım. Hesaplı ve ay içinde 2-3 defa alınacak 100 Mb lik paketler çok iş görür zannımca

2g ye gecp tekrar 3g ye gecınde yıne gelıyo ben telı pc ye bagladım 3 kere yaptm suanda 50 mb war bıtsın tekrar yapcm :hmmm

3g den 2g ye nası donucez?

100mb kullandıktan bittikten sonra 3g yi iptal et yeniden kayıt ol yine 100 geliyor...

Aylık 100 mb sor 100mb 3636ya gönder
AYLIK 1 GB SOR 1GB 3636YA GÖNDER.

Kardeşim akıl var mantık var vodafone o kadar malak mı 100mb bittikten sonra tekrar versin. evet mantıklı 3g yi iptal edip tekrar açmak ve 100 mb yeniden yüklemek ama vodafone o kadar malak değil 100 mb tek kullanımlıktır 1 ay sadece bunları düşünmeyin şimdi 100mb keyfini çıkarın :)

androad

Üye
arkadaşlar tarife ilk çıktığı zamanlarda 100 mb iptal edip tekrar üye olup 100mb kullanabiliyordun.Bunu başka forumda 5-10 kişi abanınca bu olay kapandı.

ilo53

ilo53

Üye
Ewt şmdi alamym mblerm btti.

adrenalin_

adrenalin_

Üye

kardeş ne dersen de bana ikinci 100 mb ı vermedi ama arkadasıma ikinci 100 mb verdi.. 2 2 daha 4.. sen ne kadar dersen de vodafone malak farketmez ben şahit oldum ikinci 100 mb verişine

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sakin olun arkadaşlar..

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Konu ile alakasız, ortamı gerecek mesaj yazmaya devam etmeniz halinde ceza alabilirsiniz. Uygunsuz mesajlar silinmiştir.

cgokhans

cgokhans

Üye
Ben kullanıyordum da ne kadar kaldığını bilemeyince pek internete girmiyorum 250mb lık internet paketi alsam bu hediye 100 bitince aacaba direkt 250 ye geçer mi diye merak ediyorum yoksa bi 35kontör mefta olur nette iken ve gıcıklığına o gün ne var ne yok indireyim desem bu sefer 250 yi bitirirler kesin kazığı her zamanki gibi müşteri yer diye korkuyorum

Üst Alt