Vodafone İnternet Cok Yavaş

Sponsorlu Bağlantılar

aktamanan

Üye
8 tl ye sınırsız internet dediler,1 ay sonra hemen hızı düşürdüler abone sayısı internet kapasitelerini zorlayınca çareyi internet bağlantısını iyice yavaşlatarak abonelerini bezdirmeklte buldular.ankarada yım ve her yerinde internette aynı sorun.operatörlere gelince hep aynı numara vodafone sınırsız internet yalanı da bunlardan bir tanesi

phasan

phasan

Üye
8 tl ye sınırsız internet dediler,1 ay sonra hemen hızı düşürdüler abone sayısı internet kapasitelerini zorlayınca çareyi internet bağlantısını iyice yavaşlatarak abonelerini bezdirmeklte buldular.ankarada yım ve her yerinde internette aynı sorun.operatörlere gelince hep aynı numara vodafone sınırsız internet yalanı da bunlardan bir tanesi

sınırsız oldugu dogru 100 mb sonra hız 96 kbs düşüyor

----------Eklendi @ 16:43:55 ---------- Yazıldı @ 16:41:51 ----------

ayarda sorun yok zaten.Tüm ayarlar şartlar tamam.Fakat bundan dört ay önce 45 kbsn ile bağlanırken şimdi tam bir sinir ötesi yani 13-15 kbsn ile bağlanıyor.Vodafone aradım mail attım vs... cevap aynı falan filan bilmem ne .....! Hızı düşürdük demiyorlarda.Milleti kandırıyorlar.....Burası türkiye yapacak bir şey yok

haklısın

----------Eklendi @ 16:45:38 ---------- Yazıldı @ 16:43:55 ----------

arkadaslar sorunu çözdüm aveaya gecin rahatlayın avealı pek kişi olmayına hızı süper :D

önceden 9 tl 1gb internet vardı şimdi talep çok olun ca net 14.5 oldu

emptyokan

Üye
B-)

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
Aylıkcepnet abonesiyim ve 3 günden beri aksam saat 19.00 dan sonra cok ama cok kötü.hatta nete bağlanabilmek için abartısız 5 dk bekliyorum.bağlandıktan sonra sorun olmuyor.bunun bir çözümü var mi?

phasan

phasan

Üye
Aylıkcepnet abonesiyim ve 3 günden beri aksam saat 19.00 dan sonra cok ama cok kötü.hatta nete bağlanabilmek için abartısız 5 dk bekliyorum.bağlandıktan sonra sorun olmuyor.bunun bir çözümü var mi?

bunun bır çozumu yok

Üst Alt