• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia N8 Türkiye'de

Sponsorlu Bağlantılar

tabiki89

tabiki89

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 Türkiye'de
Evet Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere nokia n8 Türkiye'ye gelmiş bulunmakta. Ben bugün gittim aldım. İsteyenlerin sorularına cevaplıyabilirim.

• Beğen
Tepkiler: Trackmania

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Hayırlı ugurlu olsun
Nerden , kaç liraya aldınız.
Ekran nsl hassas mı.
Telefona yavaş diyolar genelde sizce öylemi? (tarafsız düşünelim.)

Freedom Fighter

Freedom Fighter

Üye
işletim kasıyor mu? ve özellşk bakımından diğer telefonlardan fazlası nedir acaba ??? Allah Hayırlı etsin..

dzynn

dzynn

Üye
arkadaş başlığı açıp uçmuş :)

ayhan2000

ayhan2000

Üye
kardes hayırlı olsun.gule gule kullan

sefbay2

Üye
arkadas hayırlı olsun

SilentOne

SilentOne

Üye
hayırlı olsun kardeşim

xlegend

xlegend

Üye
Bugun bende nokıa ızmır alsancak shop a gıttım almak ıcın salı gunu gelecekmıs fıyat olarak ta 999 tl nokıa shop larda fıyat olarak ta uygun cıdden

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bugun bende nokıa ızmır alsancak shop a gıttım almak ıcın salı gunu gelecekmıs fıyat olarak ta 999 tl nokıa shop larda fıyat olarak ta uygun cıdden
999 tl fiyatmı verdiler,peki taksit falan varmı?

xlegend

xlegend

Üye
woldcard a taksit var sanırım salı gunu daha ayrıntılı bılgı verebılırım ama rakam 999 tl evet

tabiki89

tabiki89

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kusura bakmayın telefonu kurcalamaktan foruma gircek zaman bulamadım.
Telefonu Nokia Shop tan aldım fiyatı 1099 lira.
Dokunmatiği süper tepkisi harika. İşletim sistemi gayet güzel. İlk işim usb bağlamak oldu hemen görüyor ve içini hafıza kartı takmış gibi görebiliyorsunuz.Amoled ekran da bi harika doğrusu cam gibi gösteriyo.
Hdmi kablosuyla tv ye bagladım Ovi store den indirdiğim need for speed shift Hd yi oynadım oyunlardada gayet başarılı. Sosyal paylaşım siteleri özelliği de iyi face ye fotoğraf attım. Video izledim. flash desteği çok iyi olmuş.Takılma vs. hiç yaşamadım daha. Tek sorun ovi store de güzel oyun uygl. vs fazla yok (olanı da telefonuma yakıştırıp indirmiyorum :D) 5 ay beklediğime değdi. BENİM YORUMUM BU.
[Bu kadar övgüyle bahsettik şeytan kulağına kurşun bi tahtaya vuriyim :D]
Tebrik eden arkadaşlara teşekkürler.

mcmfi

Üye
kardeş nerden nasıl aldığını söylersen bizide aydınlatmış olursun bende bayadır bekliyom nokia dan garantili almak için uğraşıyorum. hep mesaj geliyor ama bir türlü tel. gelmiyor

tabiki89

tabiki89

Üye
    Konu Sahibi
ben adimi yazdirmistim gelince mesaj geldi kosarak gittim aldimb 25tane gelmis galiba benden once 5 kisi almis ertesi gun sordum bitmisti. sadece sen ben degl cok kisi bekliyomus bunu. ama ben sansliym ki alabildim :D

zerhos458

zerhos458

Üye
türkiye genelindeki nokia shoplara 500 tana gelmiş ki zaten geneli düşündüğün zaman shop başına 7-10 adet düşüor :op:

futbol123

futbol123

Üye
bende yarın nokia shop a uğruyim telefonu inceliyim n97 yi satıp almayı düşünüyorum

Necmati

Necmati

Üye
fiyatı nedir ve kutu içerisinde neler veriliyor..

ibrahim4380

Üye
evet bende denizlideyim nokıa shopta ön sipariş verenlere 1000 liraya verceklermiş gelince :)

serdar1016

serdar1016

Üye
arkadaşlar bende dün bursa nokia shopdan aldım n8'i fiyatı 1150 bence gayet makul bir fiyat çalışmasına gelince gayet iyi geldi bana üzerine birkaç program attım iyi çalışıyor,herkese tavsiyeederim.

Üst Alt