Samsung Monte Task Manager En Sorunsuz Firmware Burada ---->

Sponsorlu Bağlantılar

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Monte Task Manager En Sorunsuz Firmware Burada ---->
Arkadaşlar bir kaç hafta önce uzun araştırmalarım neticesinde, Task manager'li firmware buldum. Bir önceki paylaşımımda yine bir Task manager'li firmware paylaşmıştım. Görsellik olarak mükemmeldi, fakat kamera ve ekran ışığı sönünce ekran 180 derece dönüyordu. Bir önceki firmware http://www.maxicep.com/samsung/samsung-monte-task-managerli-orjinal-firmware-414243.html#post2850559

Bu Firmware'deki Genel Yenilikler:
* Task Manager Eklentisi

* Liste Kaydırırken Titreşim Effekti

* Çok Daha Hızlı

* Türkçe Dil Desteği İle

Bu Firmware'de Gördüğüm Hatalar:

* Kamera'nın Açılmaması

Linki:

Bu Link RapidShare Linkidir. İndirme Yaparken, "RapidPro Expired" Hatası Çıkar. Dikkate almayın ve bekleyin. Sayfa Açılacak, oradan Slow Download'u Seçin.

Firmware Yükleme GrafiXer Arkadaşımızın Ekran Resmi:

• Beğen
Tepkiler: ByDokumaci, juntle, alphagut ve 2 diğerleri

SercanAycan

SercanAycan

Üye
usTad :d Kameranın acılmaması qißi ßir hata söz Konusu ise Hiç Kimse bu FirmWare i indiripte kurmaz ki :S
He şuanki firmware de reset atma problemı war qenelde opera kullanırken,onun harıcınde elımdekı fırmware qayet iyi,task manaqer da mewcut.
daha saqlıklı bi FW Ne Zaman çıkacak merakLa ßekLemedeYım :S KoLay qeLsın.

gissever

Üye
arkadaşlar monte için türkçe olan en son versiyon S5620XXJE4'tür. ben şu anda bunu kullanıyorum ve hiç bir hatası yok. herşey çok normal çalışıyor, java problemsiz, google maps 3.0.2 versiyonu sorunsuz, kamera, ses, hiç bir problem yok. reset falan da atmıyor. ama eksik yanı Task manager yok. bence lazım da değil.

Dosya boyutu 149.18 Mb... Yüklemek isteyen çeksin..

• Beğen
Tepkiler: wise09 ve solakli07
Emre-45

Emre-45

Üye
Arkadaşlar firmwareyi yükledim..
Hiçbir sorun yok şimdilik.Restart atmıyor,kamera gayet iyi çalışıyor...

Bence yükleyin gayet güzel firmware.Sorunsuz çalışıyor.

M3L!H

M3L!H

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar firmwareyi yükledim..
Hiçbir sorun yok şimdilik.Restart atmıyor,kamera gayet iyi çalışıyor...

Bence yükleyin gayet güzel firmware.Sorunsuz çalışıyor.
Benimkide sorunsuz ama sadece kamerada problem var onun dışında hiç problem yok :)

SercanAycan

SercanAycan

Üye
arkadaşlar monte için türkçe olan en son versiyon S5620XXJE4'tür. ben şu anda bunu kullanıyorum ve hiç bir hatası yok. herşey çok normal çalışıyor, java problemsiz, google maps 3.0.2 versiyonu sorunsuz, kamera, ses, hiç bir problem yok. reset falan da atmıyor. ama eksik yanı Task manager yok. bence lazım da değil.

Dosya boyutu 149.18 Mb... Yüklemek isteyen çeksin..

bendede aynı FW War :S xxjed olan.
harıka bir sürüm,fakat dediqim qißi reset sorunum war,sende olmuyorsa eqer ben ya tekrar deneyeceqım firmware yuklemesını,
yada bu linktekı firmware ü yuklıceqım :S
yukleyenler sorun yok diyor,fakat bunu sunan kamerada sorun war dıyor,bu bir celıskıdır,montenın baska donanımsal wersıyonu mu war acaba sorusu aklıma qelıyor?
indiriyorum,yükliycem olmazsa şansıma artık elimde birsürü fw oldu herhanqı birini yuklerım artık napalım :D
ßu arada s5620 "web browser" "duvarkaqıdı" "uygulama" qibi çeşitli qeliştiricileri önerirmisiniz nereden bulabilirim,forumda war ama :S yukleyemyorum,reset ws ws problem dolayısı ıle :S

sadan53

Üye
bişey sormak istiyorum monte kullanıcısıyım yeni firmwarelerin eski sürümlere göre artısı nedir güncellemeye değermi artılarını paylaşırsanız bende uygulayacam aksi taktirde hiç birşey yapmayacağım cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Emre-45

Emre-45

Üye
bendede aynı FW War :S xxjed olan.
harıka bir sürüm,fakat dediqim qißi reset sorunum war,sende olmuyorsa eqer ben ya tekrar deneyeceqım firmware yuklemesını,
yada bu linktekı firmware ü yuklıceqım :S
yukleyenler sorun yok diyor,fakat bunu sunan kamerada sorun war dıyor,bu bir celıskıdır,montenın baska donanımsal wersıyonu mu war acaba sorusu aklıma qelıyor?
indiriyorum,yükliycem olmazsa şansıma artık elimde birsürü fw oldu herhanqı birini yuklerım artık napalım :D
ßu arada s5620 "web browser" "duvarkaqıdı" "uygulama" qibi çeşitli qeliştiricileri önerirmisiniz nereden bulabilirim,forumda war ama :S yukleyemyorum,reset ws ws problem dolayısı ıle :S

Arkadaşın verdiği bir önceki task managerli firmwarede de bu ortaya çıktı.Çünkü , bazı arkadaslarımızda ekran ters donuyordu ama bende hiç öyle bir hata olmadı.
Bu sürümdede aynı şey var. Arkadasımız diyor ki kamera açılmıyor, ama bende gayet rahat ve normal olarak çalışıyor.

bişey sormak istiyorum monte kullanıcısıyım yeni firmwarelerin eski sürümlere göre artısı nedir güncellemeye değermi artılarını paylaşırsanız bende uygulayacam aksi taktirde hiç birşey yapmayacağım cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Mesela bu firmwarede GPS için google maps 3 var.Task manager var.Yani bi nevi symbian gibi görev yöneticisi ve 3 boyutlu.

qimoo

qimoo

Üye
Samsung Monte için bu sitede firmwareler var.İsteyen baksın.

GrafiXer

GrafiXer

Üye

Arkadaşın verdiği bir önceki task managerli firmwarede de bu ortaya çıktı.Çünkü , bazı arkadaslarımızda ekran ters donuyordu ama bende hiç öyle bir hata olmadı.
Bu sürümdede aynı şey var. Arkadasımız diyor ki kamera açılmıyor, ama bende gayet rahat ve normal olarak çalışıyor.

Mesela bu firmwarede GPS için google maps 3 var.Task manager var.Yani bi nevi symbian gibi görev yöneticisi ve 3 boyutlu.

Merhaba benim cihaza S5620BVJF2 versiyonunu yükledim fakat boot ekranında alttaki loading .. çubuğu dolarken son kısımda donup kalıyor :vur ve pc de cihazı açılmadığı için görmüyor :ah bilgisayar görmediği için 5 6 kere box la firmware yükletmek zorunda kaldım yardımcı olabilecek arkadaşımız varsa sevinirim şayet bunun üstesinden gelirsm tel ana ekranı gelmedende firmware yüklemesi yapabilirsem aklımdaki gerçekleştireceğim ve mevcut bütün firmwareleri deneyerek ve firmware düzenlemelerini yaparak herkesin istediği firmwarelere ulaşmasına yardımcı olacağım:oke:
Acil yardımlarınızı bekliyorum

Emre-45

Emre-45

Üye
Merhaba benim cihaza S5620BVJF2 versiyonunu yükledim fakat boot ekranında alttaki loading .. çubuğu dolarken son kısımda donup kalıyor :vur ve pc de cihazı açılmadığı için görmüyor :ah bilgisayar görmediği için 5 6 kere box la firmware yükletmek zorunda kaldım yardımcı olabilecek arkadaşımız varsa sevinirim şayet bunun üstesinden gelirsm tel ana ekranı gelmedende firmware yüklemesi yapabilirsem aklımdaki gerçekleştireceğim ve mevcut bütün firmwareleri deneyerek ve firmware düzenlemelerini yaparak herkesin istediği firmwarelere ulaşmasına yardımcı olacağım:oke:
Acil yardımlarınızı bekliyorum
Download ekranı gelmiyor mu kardeş ?

GrafiXer

GrafiXer

Üye

Download ekranı gelmiyor mu kardeş ?

hayır samsung GT-S5620 yazısı varya orada takılıyor kalıyor download ekranı gelmiyor usbden takınca hiç bir değişme olmuyor. Peki download ekranını getirme yöntemi varmı gözüme biyerde takılmıştı herhalde?

SercanAycan

SercanAycan

Üye
hayır samsung GT-S5620 yazısı varya orada takılıyor kalıyor download ekranı gelmiyor usbden takınca hiç bir değişme olmuyor. Peki download ekranını getirme yöntemi varmı gözüme biyerde takılmıştı herhalde?

ses kısma tusu + kilit tusu + acma/kapama(on off ) tus kombinasyonuna yazılı sıra ile basılı tut,telefon kapalıyken,acılısı download yazılı siyah fontlu ekranla olacaktır.
ama normalde multıuploader ile yazılımı yuklerken port search deyince buluyorssa kendısı download moduna otomatık qecıyor.:bye2:

GrafiXer

GrafiXer

Üye
ses kısma tusu + kilit tusu + acma/kapama(on off ) tus kombinasyonuna yazılı sıra ile basılı tut,telefon kapalıyken,acılısı download yazılı siyah fontlu ekranla olacaktır.
ama normalde multıuploader ile yazılımı yuklerken port search deyince buluyorssa kendısı download moduna otomatık qecıyor.:bye2:
teşekkür ederim arkadaşım peki usb den görüyormu bu aşamadan sonra ? Download moduna geçtikten sonra multiuploaderda?? Deneyeniniz varmı yoksa acil bilgi verirmisiniz?:oke:

fabruare

Üye
yavv bu fw yı yukledık ama kamera acılmıyormus soradan okudum. emre kardes sen nası yaptın da actın camerayı anlat da bızde yapalım.

mhmn

Üye
mfjf1 var bende route 66lı.1 ay üyelik aldım türkçe navigasyon sorunsuz çalışıyor.modlayarak task manager vs geliyor stabil tavsiye ederim..

erkinozy

Üye
@mhmn, lütfen ayrıntılı bir açıklama yapar mısın? kaç gündür uğraşıyorum, task manager modunu filan ekleyebilir misin?

GrafiXer

GrafiXer

Üye
yükleme yaptım arkdaşlar detaylı olarak sizlerle paylaşıcam =))

Üst Alt