Samsung Monte Task Manager En Sorunsuz Firmware Burada ---->

Sponsorlu Bağlantılar

fabruare

Üye
ya arkadaşlar birisi de cıkıp sorunsuz bir fw paylasmıcakmı ıkı gundur sabahlıyorum 3 tane fw yukledım 3 ude sorunlu. samsung cagrı merkezını arayıp yardım ıstıcem. keske bozmasaydım orjınal fw yı. adam gbı bı fw YOKMUDUR YAVVVV..

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar monte için türkçe olan en son versiyon S5620XXJE4'tür. ben şu anda bunu kullanıyorum ve hiç bir hatası yok. herşey çok normal çalışıyor, java problemsiz, google maps 3.0.2 versiyonu sorunsuz, kamera, ses, hiç bir problem yok. reset falan da atmıyor. ama eksik yanı Task manager yok. bence lazım da değil.

Dosya boyutu 149.18 Mb... Yüklemek isteyen çeksin..

bu lınkı ındırdım kardes ama sıfre ıstıyor rar dosyası bı zahmet yazarsan sevınırım. tesekkur..

GrafiXer

GrafiXer

Üye
hero mod ile geliyor task manager..

Arkadaşlar Bu sürümü yükledim gayet hoş ve stabil bir firmware mesajlarda vs t9 hiçbir sorun vermemektedir wifi bluetooth sorunsuz çalışmaktadır. Task manager mevcut bu sürümde görsel olarak simgeler daha göz alıcı ve daha daha ufaklar buda daha bi güzellik katıyor. :oke: bunun yanında menülerin arka planıda turuncu siyah arka plan blunmaktadır mesaj gönderme kısmı vs olsun daha fazla görsel şölen katıyor. Tek eksiği var diyebilirim oda diğer sürümdeki ana menü arka planında bulunan resmin olmaması sadece ayarlar vs girdiğimizde bahsetmiş olduğum resim ortaya çıkıyor bunun yanı sıra yeşil temasıda mevcut sizlere söz vermiş olduğum gibi. Bazı denemelerde bulundum Androit mod v1.6 yükledim gayet hoş ve göz alıcıydı fakat tr dil desteği yoktu tekrar kaldırmak zorunda kaldım üzülerek bunun yanı sırada Task manager vs de mevcut değildi. Bu sürümde tek kafama yatmayan yer ise sadece Açılış ekranındaki Samsung S5620 Montenin turuncu siyah Olan açılış animasyonunun starda vs kullanılan animasyon olması değiştirmeyi deniyorum olursa sizlerlerde paylaşıcam .

NOT: Firmware Düzenlemeye yarayan programlar vs varsa paylaşırsanız sevinirim. Yada bu işten anlayan arkadaşlarımız benimle iletişime geçsinler bizde kendi Firmwaremizi oluşturalım Bu arada Grafikerim Bilginiz olsun Görsellik konusunda aklınızda şüphe dahi olmasın =)):oke:

idikici

Üye
bende task manageri yükledim ve şuanda kamera çalışmıyor. orjinal s5620jtjf1 ide bulamadım. napacağım belli değil. herhalde servise yol görüktü. gelen cevaba göre servise gideceğim.

TheHoc

TheHoc

Üye
Aslında en iyisi servise gidip herhangi bir firmware olup olmadığını ve varsa yüklemelerini istemek en garantisi.

mhmn

Üye
daha öncede yazdım mfjf1 versiyonu sorunsuz gpsin hakkını veriyor 1 aylık route66 üyeliği aldım sorunsuz kullanıyorum navigasyonu task managere gelince hero mod yüklü idi ama modlar telefonu çok yavaşlatıyor res dosyalarını sildim menü eski haline döndü ama patchler duruyor tabi dolayısıyla task manager birkaç patch daha kulaklıksız radyo vs hala var artı qualcom manageri yükledim yeni güzel bir patch bulursam kendim ekleyecem monteye..

gissever

Üye
ya arkadaşlar birisi de cıkıp sorunsuz bir fw paylasmıcakmı ıkı gundur sabahlıyorum 3 tane fw yukledım 3 ude sorunlu. samsung cagrı merkezını arayıp yardım ıstıcem. keske bozmasaydım orjınal fw yı. adam gbı bı fw YOKMUDUR YAVVVV..

bu lınkı ındırdım kardes ama sıfre ıstıyor rar dosyası bı zahmet yazarsan sevınırım. tesekkur..

şunlardan birisi olması lazım

samsung-firmware.de.to
samsung-firmwares.com
samfirmware.com

oner27

Üye
Arkadaşlar Bu sürümü yükledim gayet hoş ve stabil bir firmware mesajlarda vs t9 hiçbir sorun vermemektedir wifi bluetooth sorunsuz çalışmaktadır. Task manager mevcut bu sürümde görsel olarak simgeler daha göz alıcı ve daha daha ufaklar buda daha bi güzellik katıyor. :oke: bunun yanında menülerin arka planıda turuncu siyah arka plan blunmaktadır mesaj gönderme kısmı vs olsun daha fazla görsel şölen katıyor. Tek eksiği var diyebilirim oda diğer sürümdeki ana menü arka planında bulunan resmin olmaması sadece ayarlar vs girdiğimizde bahsetmiş olduğum resim ortaya çıkıyor bunun yanı sıra yeşil temasıda mevcut sizlere söz vermiş olduğum gibi. Bazı denemelerde bulundum Androit mod v1.6 yükledim gayet hoş ve göz alıcıydı fakat tr dil desteği yoktu tekrar kaldırmak zorunda kaldım üzülerek bunun yanı sırada Task manager vs de mevcut değildi. Bu sürümde tek kafama yatmayan yer ise sadece Açılış ekranındaki Samsung S5620 Montenin turuncu siyah Olan açılış animasyonunun starda vs kullanılan animasyon olması değiştirmeyi deniyorum olursa sizlerlerde paylaşıcam .

NOT: Firmware Düzenlemeye yarayan programlar vs varsa paylaşırsanız sevinirim. Yada bu işten anlayan arkadaşlarımız benimle iletişime geçsinler bizde kendi Firmwaremizi oluşturalım Bu arada Grafikerim Bilginiz olsun Görsellik konusunda aklınızda şüphe dahi olmasın =)):oke:

bu bahsettiğin hero mod nedir nereden indirilir bir de

bu videodaki gibi bir firmware war mı sizde inglizce de olsa olur sorunsuz çalışıyorsa tabi

GrafiXer

GrafiXer

Üye
bu bahsettiğin hero mod nedir nereden indirilir bir de

bu videodaki gibi bir firmware war mı sizde inglizce de olsa olur sorunsuz çalışıyorsa tabi

benim yüklediğim andiroit mod ana menüsü aynı zannedersem bunda ek olarak task manager sorunsuz çalışıyor isteyen arkadaşlarımız varsa yardımcı olurum yüklemesini konusunda detaylı paylaşım yapabilirim:oke:
Ayrıca hero mod'u deneyip en kısa zamanda sizlerlede paylaşacağım

not: Monte-Hero v1.6 sürümü yüklemiş olduğum

sali_82

Üye
arkadaslar sizi kurtarayim mi iste turkce fw orjinal gulegule kullanin

ashkin88

Üye
evet chalishiyor sorunsuz....

kurtulusoz

kurtulusoz

Üye
arkadaşlar s5620XXJF2 yükledim içinde türkçe dil yoktu. tekrar yükledim yüklerken CSC dosyasını XXJE4 ten aldım gerisini XXJF2 den seçtim öyle yükledim. türçe dil seçeneği geldi ayarlara. yarımsaattir kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım. XXJF2 ile XXJE4 arasında bir farka da rastlamadım henüz. Bu denemeden çıkardığım sonuç CSC dosyasının dilleri içerdiği. belki bunu bileniniz vardır ama ben yine de paylaşmak istedim. *#1234# yapınca sw ver=XXJF2, CSC ver= OXAJE2 yazıyor, ayrıca task manager yok.

TasteKiN

TasteKiN

Üye
benim yüklediğim andiroit mod ana menüsü aynı zannedersem bunda ek olarak task manager sorunsuz çalışıyor isteyen arkadaşlarımız varsa yardımcı olurum yüklemesini konusunda detaylı paylaşım yapabilirim:oke:
Ayrıca hero mod'u deneyip en kısa zamanda sizlerlede paylaşacağım

not: Monte-Hero v1.6 sürümü yüklemiş olduğum

bu hero mod sorunsuz mu benim gözüme çok hoş geldi ve denemek istiyorum nasıl bulacağım ve sorunları neler?

Arkadaşlar bir kaç hafta önce uzun araştırmalarım neticesinde, Task manager'li firmware buldum. Bir önceki paylaşımımda yine bir Task manager'li firmware paylaşmıştım. Görsellik olarak mükemmeldi, fakat kamera ve ekran ışığı sönünce ekran 180 derece dönüyordu. Bir önceki firmware http://www.maxicep.com/samsung/samsung-monte-task-managerli-orjinal-firmware-414243.html#post2850559

Bu Firmware'deki Genel Yenilikler:
* Task Manager Eklentisi

* Liste Kaydırırken Titreşim Effekti

* Çok Daha Hızlı

* Türkçe Dil Desteği İle

Bu Firmware'de Gördüğüm Hatalar:

* Kamera'nın Açılmaması

Linki:

Bu Link RapidShare Linkidir. İndirme Yaparken, "RapidPro Expired" Hatası Çıkar. Dikkate almayın ve bekleyin. Sayfa Açılacak, oradan Slow Download'u Seçin.

Firmware Yükleme GrafiXer Arkadaşımızın Ekran Resmi:

Arkadaş eline,bileğine ve yüreğine sağlık. Yükledim ve herhangi bir sorunla karşılşmadan bitirdim. " Maşallah" kamera da sorunsuz çalışıyor. Yeni yüklediğim için res atma sorunu yapacak mı bilmiyorum ama şimdilik herşey çok güzel :) istediğim Görev yöneticisi geldi sonunda :D TEŞEKKÜR EDERİM(h)

Evet tüm gün içinde kullandım ve orjinal sürümden çok çok çok daha iyi oldu :)

Kamera sorunsuz
Bluetooth sorunsuz
WiFi sorunsuz
Java sorunsuz

Herhangi bir res atma problemi yok. Görev yöneticisi sorunsuz. Google map 3.0.2 sorunsuz zaten GT-S5620 uyumlu orjinal sürüm ve konumum özelliği 2 sn içinde yerinizi buluyor. Anlayacağınız yok yok :)

Bulan hazırlayan ve koyan herkese teşekkürler :D

arkadaşlar rehin aldım gibi ama firmware in güzelliklerini gördükçe paylaşmak istiyorum. Samsungun orjinal web tarayıcısı Dolfin orjinal firmware de büyük sitelere girmiyor girsede yakınlaşmıyor bellek hatası veriyor idi fakat bunda hiç bir hata vermeksizin her siteye giriyor. Şöyle diyeyim şu an da tek eksik olan şey QWERTY klavye bir de o olsa idi kusursuz bir telefon olacak idi bu monte :) Bu arada Yeşil tema da süper

TasteKiN

TasteKiN

Üye

mankafadan

Üye
Tastekin, acaba videoda verdiğin firmware, bu firmware mi yoksa eskisi mi? Eğer bu ise, gerçekten çok iyiymiş. Yüklemeyi düşünüyorum ama yasal mı ve ayrıca garanti kapsamından çıkma ihtimali var mı? Henüz hiç firmware yüklemediğimden dolayı bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Firmware de Türkçe desteği var yazıyor. Acaba buna ekran ve giriş dili (yazma) dahil mi?

TasteKiN

TasteKiN

Üye
Evet bu konuda paylaşılan firmware'in videosu şuan da sorunsuzca kullanıyorum. Telefonuna sen herhangi bir firmware yüklediğinde telefon garanti dışı kalır servise götürürken orjinal sürümü yüklemen gerekir diye biliyorum . Ben hem garanti kapsamını hem de kameranın çalışmama ihtimaline rağmen yükledim ve çok memnunum :)

mankafadan

Üye
Yüklemek için sabırsızlanıyorum fakat telefonumun orjinal firmwaresi S5620JTJC2 ve hiçbir yerde bulamıyorum. Olası bir durumda geri yüklemeyi düşünüyorum fakat hiç bir yerde bulamıyorum. Yardım eder misiniz?

Bu arada TkFileExplorer çok güzel bir program telefonun sistem dosyalarını açık bir şekilde gösteriyor. GrafiXer, belki bu programla açılış ekranını aslına çevirebilirsin.

Yaşasın ! Yükledim ve sorunsuz çalışıyor (Kamera dahil) ve bu ilk firmware yüklememdi! Çok teşekkür ederim arkadaşım gerçekten çok işime yaradı!

TasteKiN

TasteKiN

Üye
bence bu firmware samsung ile paylaşılmalı ve montenin orjinal firmwaresi bu olmalı çok süper ve sorunsuz bir firmware

mankafadan

Üye
Bence bu firmware Samsung'un diğer ülkelere verdiği firmware yada benzetilmişi çünkü ben Monte'yi ***dan almıştım oradaki firmwarenin neredeyse aynısı, bakarsanız hiç fark yok göreceksiniz. Samsung bizden saklıyor bu firmwareyi :D

Bakın :)

lemx

Üye
Arkadaşlar firmware yüklemelerinde rehber vb siliniyordu değil mi?

Üst Alt