batarya patlar mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
batarya patlar mı?
arkadaşlar. ben bir n73 me kullanıcıyım pil şişti ve video izlerken ısınıyo sizce patlarmı

WitchKing

Üye
o zaman yeni pil al. patlayacak olan pilde yedek kulübesinde otursun.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
pil çok ısınırsa patlar ama hiç patladığını duymadım..o pil ölmüş yeni pil al ve telefonuna en son versiyonu yükle..hafıza kartını temizleyip antivirüs kur..

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
patlar :ehe

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
pil çok ısınırsa patlar ama hiç patladığını duymadım..o pil ölmüş yeni pil al ve telefonuna en son versiyonu yükle..hafıza kartını temizleyip antivirüs kur..
vay be bi pil şişmesine yapılan önerilere bak ! Sanırım bir daha pili şişmez :D :ehe

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
antivirus var abi son versiyonunu yükledim zatn orjinal bataryada 50 lira diyo :hmmm

Perfect!

Üye
pil patlar daha önce patladığı duydum şişmesi patlıcak demek olmayabilir ama pilin öldüğüne işarettir. Benimkide şişmişti.patlamadı ama ömrü azaldı...

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
ilginç bi bilgi saol nadir abi bilmiyodum virüsün ısındırdığını...

Perfect!

Üye
nadir abi doğru söylüyor virüs telefonun işlem yapmasını sağlıyo bu yüzden ısınabilir.fakat javalarda bunun tek açıklaması bataryanın bozulmasıdır. Sonuçta java virüs yok

modexl48

Üye
patlar hatta bazı prof.ler 42 derece üstü sıcak havalarda telefonu cebinizde taşımayın yada kapatın diyorlar.ama gerçekmi bilemiyorum.

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Pil Patlama haberi bir ara çok modaydı medyada. Evet pil patlar ve senin pilin artık emekli olmak istiyor. Yeni bir pil al 50 Liranın lafını yapma burada telefonun ve ondan da öte senin canın söz konusu. 50 Lira zaten birkaç günde harcadığımız para ;)

M3L!H

M3L!H

Üye
Benim 5800'ım da pili çok ısınıyor. Çok servise gitti ve bir hata olduğunu düşünüyorum. Mesela telefonda biriyle konuşuyorum. 10 dk konuşunca feci ısınıyor. Müzik dinleyince, ya da video izleyince..

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
yaw değiştirdim 10 15 dakikada şarz oluyo :ehe

deadly105

Üye
orjinal bir pille değiştirmen sağlığın açısından yararlı olur bence:islik

frenzo

Üye
patlar

Üst Alt