Nokia 5130 XpressMusic Msn,Facebook Girme Yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

~3m[R]e`

~3m[R]e`

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5130 XpressMusic Msn,Facebook Girme Yardım :(
Arkadaşlar Bende 5130 Xpress Music Telefonu Var Operatörüm Turkcell Ben Msn ve Facebook'a Girmek İstiyorum Bunun İçin GPRS mi Ne ayarları Lazımmış.. Facebook Bedavaymış Facebook'a Giriyorum Menü>İnternet>Tarayıcı Tıklıyorum Operaya Bağlanıyor ve Bu Yazı Çıkıyor Lütfen Yardım Edin Allah Rızası İçin !!
İnternet'e Bağlanılamadı.
İnternet ayarlarınız için masaüstü web tarayıcınızla operamini.com/help adresini ziyaret edin veya servis sağlayıcınıza başvurun.
Bağlantı testini başlatmak için buraya tıklayın
bu yazı geliyor
:vur

--------------- Ekleme ---------------

Yardım Arkadaşlar..

• Beğen
Tepkiler: harunbagatur

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Öncelikle facebook a girmek için telin orjinal tarayıcısından gireceksin opera ile değil opera ilede girebilirsin ama ücretsiz değil bunun için wap ayarı kullanabilirsin WAP tel modeli yaz 2222 ye gönder gelen ayarı kaydet artık giriş yapabilirsin.
Ücretli olarak facebook ve msn ye girmek içinse turkcell internet ayarı kullanacaksın.

~3m[R]e`

~3m[R]e`

Üye
    Konu Sahibi
Tarayıcımı Nasıl Opera'dan Çıkartabilirim..?
Menü>İnternet>Tarayıcı Tıklıyorum.. Opera İle Giriyor Opera İle Girmesini İstemiyorum.

fenerli_bilo

Üye
telin orjinal tarayıcısna nerdn girbilrm :D :S

tky_fenerli

Üye
ya bende nokia 5130 express müizik var facebook a giermiyorum yaa lütfen yardım edin çıldırcamm

xcumalix60

xcumalix60

Üye
naıl yazma tel modelini WAP Yazıorum 5130 xpressmüzkw ar modelini nasıl yazcam lütfen yardıme dermsiniz [email protected]

tribal44

Üye
aRdasLar noKia 5130 dan internete opeRa haRiç basKa nasıL qıRebılıRm sıze zahmet yaRdımcı oLabılır mısnız ? :vur

5310c3

5310c3

Üye
aynn benimde ihtiyacım var

ZBoNuR

ZBoNuR

Üye
evet arkadaşlar tek opera mini içıkıyor :@

sestes

Üye
admin bilgin varsa yer imi nasıl eklicez 5130 a

onurca06

onurca06

Üye
bende almayı düşünüyorum ama biraz sorun çıkarıyor sanırım :S

spear_speed

Üye
aynen ya :S

19051912

Üye
ya allam bilen biri bizi takabilirmi ???
AVEA Hattım var facebook bedavaymıs ama giremiyorum 5130m var wap ayarlarını nasıl yapıcam ??

bhttnky

Üye
ne dandik bi telefonmus ya verdiğim paraya pişman oldum kesinlikle almayın arkadaşlar....Siz yatın kalkın tarayıcı sekmesine tıklayınca opera acılıyor benimkinde o bile acılmıyor

123cs

Üye
bulan yokmu bunun çözümünü

123456789.

123456789.

Üye
web e gir yer imi ekle de onda sonra beleşe gireceksen 0.facebook .com yaz kaydet normal paralı gireceksen .com yaz kaydet oradaki yerimi yazan facebook isminideğiştirmessen tabiki gir kullan..:D

shule06

Üye
avea ve 5130 'lar için söylüorm:
elinzdeki telfn nokıa olduğu içn "0" tşu sizi internete götürecektr. (opera'ya diil )
oradan "web de gezin" falan yapmayın.
avea ' nın sayfanın altlarına doğru ara tuşu var oraya "0.facebook" yazın "0.facebook.com" diil.
önce araya basın.
sonra çıkan yerden "google'da ara" ya basın.
-ilk yer olması gerek sanırım- "zero facebook" yazısına tıklayın.
oradan dil değiştirmenz gerekiosa alttan önce dili değiştirn çnk e postanızı brdaha yazmak zornda kalmayın.
snra e mail adresnzi şifrenizi yazın qirin.
seçeneklerden de "yer imlerine" "web servislerine" ekleyn.
oldu bitti.
bi dahakine avea açılr açlmaz seçnekler> web serwsleri> facebook girersnz hemen :)
umarım yrdımcı olmşmdur (::bye2:

aslan14can

Üye
bnde de aynı tel. var bn wap ayarlarını yaptım internete bağlanıyor ama 0.facebook.com bağlanmıyor çünkü tarayıcısı desteklemiyor ücretliye giriyor ama..

tugay91

tugay91

Üye
ben facebook bedavayken giriyodum sürekli türkcell i aradım bana facebook un linkini atmalarını söyledim attılar linke bağlan diyodum ücretsiz bağlanıyodum ama artık bedava diyil face.

Üst Alt