Nokia 5130 XpressMusic Msn,Facebook Girme Yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

aslan14can

Üye
arkadaşlar bn msn girdim eğer turkcell liyseniz turkcell im yapmış olduğu msn programıyla giriliyo.

qizem5130

qizem5130

Üye
Dert ettiğiniz şeye bakın 0.facebook.comdan girin faceye ücretsiz yapamıyorsaanız telefoncuya qidip rica ederblrsiniz + faceyede 0.facebook adresini yazdırmayı unutmayın KOLAY GELSİN :))

axiweleth

axiweleth

Üye
arkadaşlar operatoru vodafone olanlar ıcın söyluyorum hemen vodafone sayfasına kayıt yapıyorsunuz sayfaya gırdıkten sonra solda telefon ışlemlerım var ordan telefon ayarlarına gırıyorsunuz en ustte cıhazınızı sruyor hangı cıhaz ve hangı modelını kullandıgını soruyor..bilgilerı gırıyorsunuz KONFİGÜRASYON YERE vodafone internet secenegı tıklayarak..ayarlar yapılıyor.....daha sonra mp3 çalara gırın ordan ınrıdılenler lıstesı çıkacak ve 3 secenek olacak adresı gır bölumunu temızleyın..... 0.facebook.com yazın hepsı bu :ehe:ehe:bye2:

--------------- Ekleme ---------------

vodafone sayfasına uye olun Giriş yaptıktan sonra saol tarafta telefon ayarlarım olacak oraya tıklayın en usstte cihazınızı soruyor oraya nokıa olanı gırın daha sonra 5130 exspress musıc yazanı girin..en son vodafone live yazana tıklayın :) ayarlar geldıkten sonra şifre soracak oraya 1234 yazın telefonunuzdan...ayarlarınız tamamdır :oke: şimdi mp3 çalarınızı açın ordan ındırılenler yazan yere tıklayın 3 seçenek çıkacak adregi gir kısmını silip 0.facebook.com yazın kolay gelsinnnn :) :aha::oke:

ghost4

Üye
Öncelikle yanlış yerden giriyorsunuz, ilk olarak müzikçalara, sonra müzikçalara git, seçanak, indirilenler, adrese git bu kadar ama adrese git menüsünde başını 'rtsp:' değil, 'http:' olacak. Bişiy değil :)

Kardeşim cok teşekkür ederim sırf sana teşekkür etmek için üye oLdum :) eLine sağLk:oke:

axiweleth

axiweleth

Üye
~3m[R]e`;1970504' Alıntı:
Tarayıcımı Nasıl Opera'dan Çıkartabilirim..?
Menü>İnternet>Tarayıcı Tıklıyorum.. Opera İle Giriyor Opera İle Girmesini İstemiyorum.

VODAFON KULLANIYORSAN EGER *3636# YAPP 4 SEÇENEK ÇIKAR ÖNUNE CEVAPLA BUTONUNA BASARAK 2 YAZ GONDER TEKRAR BIR EKRAN ÇIKAR ORDAN E-POSTA SİHIRBAZI YAZAN HANGISI İSE TEKRAR CEVAPLA DE 3 YAZ GELEN MESAJI YANITLA :) :thumbup::thumbup:

ßUr@k

ßUr@k

Üye
saol

suhedaa2

suhedaa2

Üye
ya arkadaşlar benimde aynı telden var ama giremiyorm burada söylenenler yaptıım yine olmuyo lütfen yardımm edinn :( müzil çalardan http yazıyorum gecersiz web adresi diyo off kafayı yiyicmm lütfen acil yardm istiyorum:ağlarım:

axiweleth

axiweleth

Üye
suhedaa2

suhedaa2

Üye
ben turkcell off yok yardım etcek kimse

axiweleth

axiweleth

Üye
şüheda sende turkcell den ınternet tarayıcı ayarlarını iste veya wep sayfasından kendın yapabılırsın..

suhedaa2

suhedaa2

Üye
sonunda müzik calardan girmeyi basardm facebook sayfasına giriyorum fakat şimdide giriş yapamıyorum:( bilgileri giriyorm yanlış e posta şifrekombinasyonu diyo:(metin girişini kolaylaştırmak için sifren sana düz metin olarak gönderilecektr diyo normal netten girip gönderiyorm mesaj falan gelmiyo ayy çıldırcamm:off:

ouz-mlk

ouz-mlk

Üye
arkadaşlar müzik çalar a girin ordan secenek indirilenlere girin adrese gire tıklayın çıkan yazıyı silin adresinizi yazın bu kadar :))

suhedaa2

suhedaa2

Üye
ben öle yptmm face ye girmeyi başardmm ama bilgilri girince bağlanamıyormm yanlış e posta şifre kombinasyonu diyoo :S

meat

Üye
Arkadaşlar Menü>Web>Arama var orayı açın.Oradan girilebilior.

ariko

Üye
kardesım cook saol

Maxicep_onur

Maxicep_onur

Üye
Şimdi önceLikLe ben gibi yapıcaksın arkadaşım;benm teL de 5130c-2.
ÖnceLikLe teLin orjinal tarayıcıya gidicen ve googLeden OPERA MİNİ 5.1 'i aratıp bi yerden downLoad et ;)
sonra istediğin gibi facebook'a da gir,twitter'e de orayada burayada ;)

DENEYEBİLİRSİN,UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR!!!

Bu arada OPERA Mini zaten teLin orjinaL tarayıcısı ;)

freekid

Üye
Allah trazı olsun arkadsım vallaha cok saol duacınım oldu valla cok sevindim hayatında BAŞARILAR...

ARKADALSAR FACEBOOK SORUNUN KKESİN ÇÖZÜMÜ...
MÜZİK ÇALAR MENÜSÜNE GİRİN ÖNCE SNRA SECENEKLERE TIKLATIN İNDİRİLENLER SEKMESİNE GİRİN..WEB ADRESİNE GİRİN ORDA rstp//...... yazıo onu http// yapıp facebook.com yazıp girebilirsiniz bıu kadr ii güner..

5130 0.facebook.com kesin çözüm...
Müzik çalar--> indirilenler-->Adrese git --> ordaki rstp:// yazanı silip yazıp girebilirsinz..

suLe01

Üye
arkadaşlar müzik çalar a girin ordan secenek indirilenlere girin adrese gire tıklayın çıkan yazıyı silin adresinizi yazın bu kadar :))
Ben dedigini yptım ama önce paket veriye abone olun baglantı desteklemiyor dıyor neden girmiyor ya delircem simdi acaba aldıgım yere sorsam yardımcı olurmu yada sız yardımcı olun Lütfen :ağlarım::ağlarım::ağlarım:

141598753

Üye
arkiler ilk önce müzk çalara girin ordan "seçenekler-indirilenler-adrese git"i seçin orda yazanları silip "0.facebook.com"yazın ve girin bedava face desiniz ordan "seçenekler-web servislerine ekle" yapın "menü-internet-web servisleri"nde bulabilirsinz :D

addmin

addmin

Üye
Arkadaşlar bendede aynı telefon war almanızı tavsiye etmem bana kalırsa nokia 5800 ondan 10000 kat daha iyi fiyatı 432 tl yanılmıyorsam bende 5800 alcağım bilgilerinize duyrulur ...

Üst Alt