Nokia 5130 XpressMusic Msn,Facebook Girme Yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

momolin

momolin

Üye
:off:

safak97

safak97

Üye
sa konu 2010 eski konu belki şimdiye teli bile değiştirmişsindir ama değiştirmediysen die 0. face e girmeyi söylüycem sana müzik çalara gir ordan sanatcılar albümler türler 3 ü de olur birinin üstünegel seçenekler de indirilenler de adrese git de ordaki rtsp:// sil oraya http//0.facebook.com yaz tamamdır :)

kahraman2023

Üye
nokia mobi diye bir programdan internete girile biliyor:

sestes

Üye
bedava faceboka girmek için
müzik çarala git
seçeneke gir
indirilenlere gir
adrese gite bas rtsp:// yazan yeri sil
0.facebook.com yaz oka bas
ve keyfini çıkart :d

beta

Üye
~3m[R]e`;1970289' Alıntı:
Arkadaşlar Bende 5130 Xpress Music Telefonu Var Operatörüm Turkcell Ben Msn ve Facebook'a Girmek İstiyorum Bunun İçin GPRS mi Ne ayarları Lazımmış.. Facebook Bedavaymış Facebook'a Giriyorum Menü>İnternet>Tarayıcı Tıklıyorum Operaya Bağlanıyor ve Bu Yazı Çıkıyor Lütfen Yardım Edin Allah Rızası İçin !!
İnternet'e Bağlanılamadı.
İnternet ayarlarınız için masaüstü web tarayıcınızla operamini.com/help adresini ziyaret edin veya servis sağlayıcınıza başvurun.
Bağlantı testini başlatmak için buraya tıklayın
bu yazı geliyor
:vur

--------------- Ekleme ---------------

Yardım Arkadaşlar..

:megafon:

----------Eklendi @ 16:40:07 ---------- Yazıldı @ 16:38:51 ----------

sitesini telfondan bir ara internet al onden sonra verdigim siteye girip facebook uygulamasını indir ve facebooko ka ucretsız gir
:aman2:

melih4423

melih4423

Üye
arkadaşım müzik çalara gir orda internetle ilgili bir yer var oraya facebook adresini yaz gir ondan sonra yer imi ne ekle de elimde telefon olsa tam anlatırım da

jakoben62

Üye
ya uff kmse doğru dzgn cevap vermiyo :D

Üst Alt