[jb][jzo54k] Cyanogenmod 10 Final Sürümü 23/10/2013 Galaxy Wonder

Sponsorlu Bağlantılar

wondermu

Üye
arkadaşlar mesela xda forumda cm10 final konusuna girdigimizde dowload bölümünde bi normal ' gapps version ' var hemen altında bide 'gapss picasa ' var bunların arasında bi fark varmı yada bu picasa ne anlama gelıor ? açıklarsanız bi sevinirim.

Arkadaşım o gapps ı kullanma o forumda valex rom jb var onu bul 2. Yada 3. Sayfada orda gapps var onu kur o daha güncel sorunsuz ve picaso resim falan la alakalı bir dosya gerek yok onu kurmana

- - - Eklendi - - -

Arkadaşım o gapps ı kullanma o forumda valex rom jb var onu bul 2. Yada 3. Sayfada orda gapps var onu kur o daha güncel sorunsuz ve picaso resim falan la alakalı bir dosya gerek yok onu kurmana

http://d-h.st/PQy bunu indirip kur

proxy_33

Üye
Yaw depolama alanı açılmıyor?

ugurtayfur

ugurtayfur

Üye
karnel önerisi olan?

wondermu

Üye
3;6196821]Yaw depolama alanı açılmıyor?[/QUOTE]

Yani sd card onu düzeltmek için file manager es dosya yöneticisi bunlardan birini indirip sistem ana klasörü yani root klasörüne girip ordam /system klasörünün
içinde build prop var onu aç metin olarak çalıştır sonra

proxy_3# Change to 1 for swapping SD cards persist.sys.vold.switchexternal0 Bu dizini bul sıfırı bir yap bak bakalım görecekmi Son olarak file manager kurarsan onun settings bölümünde safe acces yazan yeri root acces olarak değiştir öyle yap dediğim işlemi [COLOR="silver"' Alıntı:
- - - Eklendi - - -[/COLOR]

karnel önerisi olan?

Castagnalt kernel o.c bigmem versiyonunu kur

ugurtayfur

ugurtayfur

Üye
3,80 mi o

ugurtayfur

ugurtayfur

Üye
tamam teşekkürler :)

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
bakın beyler son kez yazıyorum bu konu hakkında bidaha yorum yapmamayı düşünüyorum sizde samsunga istek yağdırın andoid sürümüzü eski diye neyse konuyu açıyorum
Android güncellemesi firmaların keyfiyen yapabileceği bir güncelleme olmadığı gibi cihazımızda yeni çıkan android uygulamalarını kullanamıyoruz android sürümümüz eski olduğu için yani samsung ben vermiyorum deyipte güncelleme vermeme şansı yok android cihazlar bilgidiğim kadarıyla 18 ayda bir güncelleme almak zorundadır ayrıca sürm yükseltme mecburi bişedir bizim kullandığımız cihaz şuan ace2 den daha pahalı ve ace 2 jelly bean güncellemesi alıyor donanım desteklemiyor gibi bir bahaneleride yok çünkü arco yapıyorsa samsung en kralını yapar bilmem anlatabildimmi :)

spazmol

spazmol

Üye
adam haklı beyler

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
evet beyler yerli üretici casper ilk akıllı telefonu çıkmış bulunmakta :)
casper VIA A6108

İşlemciHyper-Threading teknolojisi Intel® Medfield™ 2 GHz.
İşletim SistemiAndroid™ Jelly Bean 4.1
Ram1 GB
Pil1900 mAh (Li-Ion)
Kamera1.3MP Ön Kamera, 8MP Arka Kamera
Harddisk8 GB (Micro SD ile 32 GB'a kadar artırılabilir)
Ekran4.7" IPS LCD, 720p HD 720x1280 çözünürlük
Bağlantı ŞekliWifi, Bluetooth, USB, GPS
DokunmatikÇoklu kapasitif dokunmatik ekran
Boyut ve Ağırlık133.9 mm x 67.66 mm x 9.1 mm, 140 gr

yeni bir cihaz alacaklara duyrulur

wondermu

Üye
casper VIA A6108

Ram1 GB
Pil1900 mAh (Li-Ion)

dogukan sen bide buna bak para olsa valla bunu alirim

Berk E.

Üye
casper VIA A6108

Ram1 GB
Pil1900 mAh (Li-Ion)

Bunun bildirim çubugu nerde :D

wondermu

Üye
Evet arkadaşlar bu kullandigim romun cwm yedegi birçok ayarini yaptim ama asil size verecegim yedegi kazayla sildim :) bu 1 önceki yedek dosya ama aksam test ettim güzel hizli calisiyor kurun bakalim beğenecekmisiniz

Download Link:

yüklemek için hafi kartindaki clockworkmod backup dosyasinin içine atin yedegi geri yüklemeden öncede kendi yedeginizide alın her ihtimale karşı

Not: rom normalden geç açılıyor boot olurken çünkü 3-4 script çalisiyor defragment yapiyor zipaligin oluyor vs o yüzden sabirli olun açılana kadar açılmıyor diye kapatmayın teli ilk açildigina biraz kendine gelene kadar sabredin:)
herhangi bir sorun sıkıntı olursa yada sormak istediginiz birşey olursa çekinmeden bana yazabilirsiniz

valla baya ugrastim sizler için kullanın eğer hoşunuza giderse bir yeni versiyon daha hazirlarim

3-4 arkadaşımız istemişti yedegi atmami hepiniz deneyebilirsiniz Upload edene kadar canım çıktı

Romun özellikleri
Ses Modlari süper Stüdyo kalitesinde müzik
İnternet hiz ayarlari yaptim
Birçok Gereksiz dosyayi sildim düzenledim
10dan fazla script kurulu
ve aklima gelmeyen birçok özellik
iyi bir kernel ve iyi bir task manager kullandim

Kerim.

Kerim.

Üye
Evet arkadaşlar bu kullandigim romun cwm yedegi birçok ayarini yaptim ama asil size verecegim yedegi kazayla sildim :) bu 1 önceki yedek dosya ama aksam test ettim güzel hizli calisiyor kurun bakalim beğenecekmisiniz

Download Link:

yüklemek için hafi kartindaki clockworkmod backup dosyasinin içine atin yedegi geri yüklemeden öncede kendi yedeginizide alın her ihtimale karşı

Not: rom normalden geç açılıyor boot olurken çünkü 3-4 script çalisiyor defragment yapiyor zipaligin oluyor vs o yüzden sabirli olun açılana kadar açılmıyor diye kapatmayın teli ilk açildigina biraz kendine gelene kadar sabredin:)
herhangi bir sorun sıkıntı olursa yada sormak istediginiz birşey olursa çekinmeden bana yazabilirsiniz

valla baya ugrastim sizler için kullanın eğer hoşunuza giderse bir yeni versiyon daha hazirlarim

3-4 arkadaşımız istemişti yedegi atmami hepiniz deneyebilirsiniz Upload edene kadar canım çıktı

Romun özellikleri
Ses Modlari süper Stüdyo kalitesinde müzik
İnternet hiz ayarlari yaptim
Birçok Gereksiz dosyayi sildim düzenledim
10dan fazla script kurulu
ve aklima gelmeyen birçok özellik
iyi bir kernel ve iyi bir task manager kullandim

Ayri konu ac bence

wondermu

Üye
Paylaşırsan beni mutlu edersin. :)

Paylaştım B-)

- - - Eklendi - - -

Bizlede paylasabilrisin :)

Tamamdır yükledim

- - - Eklendi - - -

Ne gibi farklikliklar var ne kadar performans ve pil performansi saglior??

Yükleyip deneyebilirsiniz :-P

- - - Eklendi - - -

Ayri konu ac bence
Açtım ama yayınlanmadı

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar romu indirip denemenizi rica ediyorum artilarini eksi yönlerini yazarsanız bir dahaki sefere daha güzel bir yedek yüklerim

Dejavuex

Dejavuex

Üye
bugün xperia z tabanlı cm10 u test edicem.
cm10 sadeyi test edicem
ve senin romunu test edicem sonuçları geceye doğru yazarım :)

alprnx

alprnx

Üye
Dejavuex hocam romların oyun performansınıda degerlendirirsen sevinirim. ' fps meter ' adlı programı kur arayüzde ve oyunlarda aldıgı fps degerlerini paylaşırsan güzel olur.

fps meter bilmeyenler için söyleyeyim bilgisayardakı fraps programının aynısıdır.üst köşede anlık fps degerlerini yansıtıyor.

wondermu

Üye
Deneyin ama belirttiğim gibi rom geç açılıyor boot olurken scriptlerden dolayı

Alperen kardeş sende dene bakalım işe yarayacak mı

ismailnayir

Kapalı Hesap
yazdıklarım "bugün xperia z tabanlı cm10 u test edicem." xda da bugün açılmış rom hakkında
rom linki

üyesi cm10 final üstüne

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2059203 konudaki xperia media uygulamalarını eklemiş

işin ilginç yanı sadece 2011 xperia'larda çalışan kamera modu olan

moduda eklemiş. rom içindeki system klasörünü incelerseniz anlarsınız.

bu 'nin fazla bir şey bilmediğini gösterir.

bu konularda benim şahsi fikrimdir bu benim onlardan daha çok bildiğimi ya da onlara herhangi bir kötüleme olarak geçmesin.

sadece romu kullanmak isteyen arkadaşlara bir fikir olsun.

wondermu arkadaş romu senin yapmadığını biliyorum.

wondermu

Üye
O romu denedim yine yaziyorum bilmeyen cok ama rom yapan cok ordsn burdan uygulsma tema alip rom yapiyorlar bu xperia romunu da yapan arkadasda cm10 ustune
rizal lovins in yaptigi xperia album movie walkmani eklemis bununla kalmayip rixal kovis in xpetia 2011 modelleri icin yaptigi ve stock 2011 xperialrda calisan (arc, neo) cameraya ait uygulamari da uygulamarinida eklemis

Kardeş ben rom yapmadim sadece düzenledim kur bakalım beğenecekmisin hazırda olan temelin üstüne bina kurdum diyelim biz buna :-P

Üst Alt