Galaxy W i8150 Wonder [ROM][KK][4.4.4][KTU84Q] CyanogenMod 11.0 ( 2014 12 10 - UNOFFICIAL & GAPPS )

Sponsorlu Bağlantılar

spazmol

spazmol

Üye
Mokede alt tarafta dokunmatikte sıkıntı var algılamıyor bazen ama genel özellikleri olarak gerçekten güzel bir Mod

bozkurt5878

Üye
Arkadaşlar ringa lingayı tavsiye ederim size cm11 tabanlı gercekten sorunsuz calışyor

ONUR5544

ONUR5544

Üye
Aynen facebook bitti whatsapp basladi ama whatsapp+kur bana gore daha iyi googlede apk bulabilirsin kisilestirme muazzam :)
Eyvallah dostum ama orjinalden sasmak istemiyorum WhatsApp a çözüm bulamazmiyiz ya? Bir de interneti açtığım anda bütün programlar niye önce siyah ekrana düşüyor sonra mızmızlanarak açılıyor g/ç olarak row kullandigimizdan olabilirmi cfq yada bfq kullansak fark olur mu bilen var mı ya? Çok önceki sürümlerde böyle değildi cihaz daha performansliydi acaba ben mi yanlış bir program kuruyorum kursam bile her program greenify nin uyku etkisinde :) Hocam @sir mordred?

Son düzenleme:

T.serdar

Üye
Eyvallah dostum ama orjinalden sasmak istemiyorum WhatsApp a çözüm bulamazmiyiz ya? Bir de interneti açtığım anda bütün programlar niye önce siyah ekrana düşüyor sonra mızmızlanarak açılıyor g/ç olarak row kullandigimizdan olabilirmi cfq yada bfq kullansak fark olur mu bilen var mı ya? Çok önceki sürümlerde böyle değildi cihaz daha performansliydi acaba ben mi yanlış bir program kuruyorum kursam bile her program greenify nin uyku etkisinde :) Hocam @sir mordred?
Bence cm9'a gecis yap kafan rahat olsun :-) bu arada whatsapp cozum yok nedense 1-2 aydir guncellemelerle daha fazla ram yemeye basladi :(

ONUR5544

ONUR5544

Üye
Bence cm9'a gecis yap kafan rahat olsun :-) bu arada whatsapp cozum yok nedense 1-2 aydir guncellemelerle daha fazla ram yemeye basladi :(
Ya sorun ram yeme değil siyah ekrana düşüyor WhatsApp uyuz oluyorum cm9 u da bir ben sevemiyorum arkadaş :-D

T.serdar

Üye
Cm12 ciktiii!!!!!!!!

• Beğen
Tepkiler: MeeksTR ve ONUR5544
MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar CM12 android 5.0.2 sürûmü yayımlandı. Bu adresten de indirebilirsiniz. Kuruluma başlamadan önce indirip mutlaka CWM sürümünü 6.0.5.1 olarak güncelleyiniz.
Kurulumlar standart ROM kurulumu yöntemi ile yapılmaktadır. Lolipop Gapps:

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar android 5.0.2 ROM'undan ilk görüntüleri paylaşmak istedim;

İlk açılış yarım saatten fazla sürüyor. Yani açılmadı diyip ROM'da sorun olduğunu zannetmeyin. Aynı şekilde ilk kullanımlarda da kasılmalar yaşayabilirniz. Hatta "bunun için bunca zaman bekledim" diyebilirsiniz. Ancak telefonu yeniden başlattıktan sonra ROM'un ne kadar akıcı olduğunu farkedeceksiz. Ben beğendim açıkçası. :)

WarLox

WarLox

Üye

İlk açılış yarım saatten fazla sürüyor. Yani açılmadı diyip ROM'da sorun olduğunu zannetmeyin. Aynı şekilde ilk kullanımlarda da kasılmalar yaşayabilirniz. Hatta "bunun için bunca zaman bekledim" diyebilirsiniz. Ancak telefonu yeniden başlattıktan sonra ROM'un ne kadar akıcı olduğunu farkedeceksiz. Ben beğendim açıkçası. :)
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

artistsefa

artistsefa

Üye
Hocam cm11=12.23 güncellemesini kurdum açıldı fakat reset phone yazısı geldi yaptım yine bütün formatlama ve wipe işlemlerini yeniden yaptın busefer sadece romu kurdum aynı sorun oldu. Yardım edebilirmisiniz...
Encryption unsuccessful
Encryption was interrup and can't be completed. As a result, the data on your phone is no longer accessible.
To resume using your phone, you need to perform a factory reset. When you set up your phone after the reset, You'll have an opportunitg to restore any data that was backed up to your Google Account.
reset phone
böyle yazı geldi factori reset yap tım olmadı cwm 6.0.5.1 yüklü zatan

WarLox

WarLox

Üye
Hocam cm11=12.23 güncellemesini kurdum açıldı fakat reset phone yazısı geldi yaptım yine bütün formatlama ve wipe işlemlerini yeniden yaptın busefer sadece romu kurdum aynı sorun oldu. Yardım edebilirmisiniz...
Encryption unsuccessful
Encryption was interrup and can't be completed. As a result, the data on your phone is no longer accessible.
To resume using your phone, you need to perform a factory reset. When you set up your phone after the reset, You'll have an opportunitg to restore any data that was backed up to your Google Account.
reset phone

Öncelikle Romu hafıza kartına at.Sonra (CWM) indirmelisin.Telefonun hafızasına attıktan sonra CWM ye girip flaşla.Sonra Advanced menüsünden Reboot recovery yap.CWM açıldığında bu işlemleri yap ve romu yükle.Wipe data/factory reset, mounts and storage'dan format /system, format /data and /data/media

Son düzenleme:
sir mordred

sir mordred

Üye
Encryption unsuccessful
reset phone

cm11'in en son güncellemesini,cm12'yi ve paranoid android son sürümü kurmak için arconun yayınladığı recovery'yi indirip flaşlaman lazım

.......

cm12 cidden ilk sürümde olmasına rağmen neredeyse tüm fonksiyonlar sorunsuz çalışıyor :)
bakalım şuan kalan hataları çözmeye çalışıyorum
eğer çözebilirsem arcoya fix'i gönderirim

• Beğen
Tepkiler: MeeksTR ve kosovali41

T.serdar

Üye
cm11'in en son güncellemesini,cm12'yi ve paranoid android son sürümü kurmak için arconun yayınladığı recovery'yi indirip flaşlaman lazım

cm12 cidden ilk sürümde olmasına rağmen neredeyse tüm fonksiyonlar sorunsuz çalışıyor :)

Sir hocam test ettim bende romu bazi.uygulamalarla tam olarak calisma yapmiyor her seyin.yeni versiyonu isteniyor.Gozume carpanlar staturbarda buglar var.Performans ayarlari yok ve sdswap yer degistirme yapilamiyor. Birde bu acilma islemini nasil.hizlandirabiliriz bende 38 dakikada acildi telefon :(

spazmol

spazmol

Üye
Birde görsel düzenleme de yapılmıyor

artistsefa

artistsefa

Üye
Hocam düzelttim oldu sağolun ama telefon hafızasını kullanıyor önceki sürümlerde değiştiriliyordu şimdi ne yapacağız:) Bana vold.stab dosyasınımı değişrireceğiz öyleyse link atabilirmisin sonrasını ben hallederim çok teşekkür ederim...

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi

Üzülerek söylemeliyimki statusbarda bazı grafiksel hatalar var, ekranı yan çevirip aşağıya doğru kaydırıldığında tam boyutta aşağıya inmiyor. Ayrıca hatırladığım kadarıyla 5.0 romda ilk aşağıya çekmede bildirim çubuğu ekranı kaplamıyordu, yani yarisinda bildirim görünüp diğer yarısında da arka plan net olarak görünüyordu. Sonra, gelen mesaj açılır pencerede görüntülendiğinde sağ ve soldan yazılar kesik olarak görünüyor. Bir diğer karşılaştığım şeyse bir uygulama açıkken ekran kilitlenirse kilidi geri açmak zaman alıyor. Hatta bi an o durumda dokunmatik ekranda çalışmamış, telefonu kapatmaya zorlayıp geri açtım. Önceki android sürümden uygulamalar yüklendiğinde desteklememe gibi bir durum olmuyor. Sadece o uygulamarın yeniden kurulumu ve ilk açılışları uzun sürüyor. (Israrla kk yada jb dosya yolunu kullananlar hariç) bir diğer şeyde Ekran yayımlama ekranı; bu özellik bizim telefonumuzda donanımsal olarak desteğinin olmadığı düşüyorum. Ben çalıştıramadım. Çalıştırabilen varsa nasıl oluyor merak ettim. Bu arada bir çok uygulamayı yükledikten sonra kasılmalar yaşanıyor. Greenify kullarak bu durum biraz indirgenebiliyor.