Cyanogenmod 10 final (düzenlendi) Günlük kullanım için süper

Sponsorlu Bağlantılar

NovaTR14

NovaTR14

Üye
Sanırım fix permission yapmaya gerek kalmıyo

spazmol

spazmol

Üye
telefon durup dururken dondu bende direk orjinale dönüş yaptım bana Custom rom haram :D

erdi_s

erdi_s

Üye
Ali kardesim benim bataryada da hafif bir sisme var. Kac gunde geldi servisten?

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
Ali kardesim benim bataryada da hafif bir sisme var. Kac gunde geldi servisten?
kardeş şişti teşhisi koyarlarsa ellerinde varsa hemen veriyolar ama beni gittiğimde kapanmak üzereydi kadın mesaj gelcek dedi benden önce çıktı yani daha erken gitsem hemen alırdım o yüzden öncelikle benim hatama düşme onun dışında ben verdim 1 gün sonra aldım :D

- - - Eklendi - - -

telefon durup dururken dondu bende direk orjinale dönüş yaptım bana Custom rom haram :D
:D bende gayet iyi bence sende orijnal rom takıntısı var :D

spazmol

spazmol

Üye
ben telefonu aldığımdan beri Custom rom kullanıyorum artık tak etti ve orjinale döndüm ilk başlarda orjinalde de aynı donma problemleri vardı ama şu hiç birşey yok O yüzden orjinal kullanıyorum

mürteza16

mürteza16

Üye
antutu puanim 5375

Mücteba

Mücteba

Üye
Antutu puanim 5335

JohanGielen

JohanGielen

Üye
arkadaslar iki sorum olacak halen goruntulu gorusme yapilmiyor degil mi birde orjinal romun cektigi resim kalitesi ile bu tarz custom romlarin cektigi resim arasinda kalite farki olur mu

spazmol

spazmol

Üye
arkadaslar iki sorum olacak halen goruntulu gorusme yapilmiyor degil mi birde orjinal romun cektigi resim kalitesi ile bu tarz custom romlarin cektigi resim arasinda kalite farki olur mu

Hemen hemen aynıdır fotoğraf kalitesi şayet ben bi fark görmedim aralarında görüntülü görüşmede yok.

Mücteba

Mücteba

Üye
Kardesim hurtsky yerine baska kernel linki versene hurtskyin wifi cekim gucu cok az

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim hurtsky yerine baska kernel linki versene hurtskyin wifi cekim gucu cok az
yok hurtskyninki gayet iyi ve işin kötüsü şu an en iyi kernel onunki zaten başka geliştiricide kernel yapmamış ama bende hiç sorun çıkarmadı gayet iyi çekiyor wifi

Mücteba

Mücteba

Üye
yok hurtskyninki gayet iyi ve işin kötüsü şu an en iyi kernel onunki zaten başka geliştiricide kernel yapmamış ama bende hiç sorun çıkarmadı gayet iyi çekiyor wifi

Hurtskyin kacinci versiyonunu kullaniyon

nimeemin

Üye
sistem arayüzü hatası alıyorum sorunsuz yükledim ne yapmalıyım?

JosephLion

JosephLion

Üye
Foto çekiyorum göstermiyo başka cm10 nun kamera uygulamasını attım yine tık yok . 4.2.2 yi yükleyin daha iyi

ali.clay

ali.clay

Üye
Kardeşim bu uygulama menüsüne geçtiğimizde arka plan siyah oluyo ya. Onu saydam yapabilirmiyiz. ayarını bulamadm ben. S4 temasnı kurmadm ben.

edit: bide ben aslında s4 temasını kuracaktım ama sistem arayüzü durdu hatası verdi.
cmw den romu gaps ı kurdm ardından telefonu açmadan diğer temaları kerneli filan kurdum. daha telefonnun başlangıç ayarlarının yapıldığı yerde hatayı verdi. neyse açtım telefonu bildirim barı gözükmüyordu. yeniden başlattım teli yine aynı şey vardı. rom toolbox tan sistem arayüzünün verilerini sildim önbelleğini temizledim yine olmadı. bende tekrar cmw ye döndüm sadece romu gapsı bide hurtsky i kurdum. o hata neden olmuş olabilir bilginiz varmı ?