Cyanogenmod 10 final (düzenlendi) Günlük kullanım için süper

Sponsorlu Bağlantılar

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
Cyanogenmod 10 final (düzenlendi) Günlük kullanım için süper
Arkadaşlar bildiğiniz gibi telefonumu garantiye vermiştim bataryam şişmişti şişme nedini ise gerek oc ve kerneldeki gereksiz ultravoltageler yüzündendi ve telefonu aldım tüm romları kurdum ve geliştiriciler yapıyım derken güzelim romları dahada bozuyor ve kendim cm10 final sürüme eklediğim bir kaç yama diyelim sayesinde bunda karar kıldım ve bu romu değiştirmek için ancak bana 4.3 final sürümü önerebilirsiniz.oyun performansı felanda adreno gpu 205e göre gayet iyi.Neyse konuya geçiyim telefonum stock romla gelmişti ve herşey sıfırlanmıştı batarya değişildi ve gerçekten uzun gidiyor cm10dada akşamı rahatlıkla geçiriyorum.Eğer şarj süreniz kısa gidiyorsa yıpranmış bataryanız etkiliyor benden demesi

öncelikle cm10u indirmeden
-sd kartı sıfırlayın silin herşeyi
wipe data cache
-advanced wipe dalvik cache
-mount stroge format system ve
intall zip fromdan romu inidirip yükleyin

LİNK:

Gapps:

Bunları kurduktan sonra benim karar kıldığım kernel bu kesinlik çünkü fazla ısıtmıyor ve ultra voltage felan yok bataryayı yıpratacak bir sorun yok

l:C:\Users\Ali\Downloads\Compressed\CM10HurtSkyV4.0_reverted_2.zip

kerneli kurduktan sonra interactivede dursun ve 1.2 ghzde kullanın gayet kafi performans ayarlarından halledebilirsiniz

şimdi bu touchwizdew gayet hızlı ve bu modlar telefonu telefon yapıyor görsellerdende bakıcağınız gibi ama
CM10.1 CM9 GALAXY S4 TW theme.zip bunu rardan çıkarın apk çünkü diğerlerini cmwden flashlayın

(apk olan rardan çıkarın)

buda 4.1.2 bizim sürümde çalışan flash player bende bunu kullanıyorum sorunda çıkarmıyor
link:

En son bir kaç ayarımız kaldı
ayarlar geliştirici seçenekleri açın ve sadece bunları işaretleyin

-en alttan geri tuşu ile uygulamaları.. bunu örn: diyelim facebook tasınız çıkarken geriye uzun basıyorsunuz ve face siz açana kadar açılmıyor ve ne ram yiyebiliyor nede şarj ;)

performanstan
- işlemci İNTERACTİVE
-EN DÜŞÜK FREKANS 122 MHZ
-EN YÜKSEK 1.2 GHZ ÖNERİRİM BENİMKİ 806 MHZDE TIKIR TIKIR.
- Bellek yönetiminden nesneleri temizleyide işaretleyin

VE KİŞİSEL BİR KAÇ PROGRAM YÜKLERSENİZ SİZİN AÇINIZDAN İYİ OLUR
ÖNBELLEK TEMİZLEYİCİ OLARAK ÖNERİYORUM
LİNK GOOGLE PLAY :

VE İSTERSENİZ SAMSUNG ZİL SESİ FELAN BUNU İNDİREBİLİRSİNİZ

Radyo:

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

Mücteba

Mücteba

Üye

mürteza16

mürteza16

Üye

Mücteba

Mücteba

Üye
Kamera nasıl hala daha yesilmi

Mücteba

Mücteba

Üye
Tamam :tşk: hemen deniyorum

Mücteba

Mücteba

Üye
Telin garantiden kac gunde geldi

Kerneli kurarken wipeleri yapmaya gerek varmi

ismailnayir

Kapalı Hesap
bilinen seyler ama bunlarda onerilelir
Uzun pil omru
Senkronlari elle yapin
ekran parlajligini dusuk tutun
Menu animasyonlarini kapatin
pili iyice azalmadan sarj etmeyin
guzel bir task killer kullanin
gps bluetooth wifi gereknedikce acuk kalmasin

bu yazdiklarim chip online gibi leptoplar icin yillsrdir yszdiklarins benzedi romu kullanallars kolsy geldin

nimeemin

Üye
antutu değerleri kaç

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
Telin garantiden kac gunde geldi

Kerneli kurarken wipeleri yapmaya gerek varmi
istanbul bakırköyde 2 güne aldım evet wipeleri yapın

- - - Eklendi - - -

antutu değerleri kaç
o değerlerin bi değeri yok o değerler sadece donanımı ölçer o yüzden galaxy w galaxy w dir donanımı neyse onu alır oc ile felan donanımı güçlendirirsen mantıken fazla alırsınız ama stabilite hep sıfırdır sadede gelirsem klasik wonder puanı alır :D

- - - Eklendi - - -

bilinen seyler ama bunlarda onerilelir
Uzun pil omru
Senkronlari elle yapin
ekran parlajligini dusuk tutun
Menu animasyonlarini kapatin
pili iyice azalmadan sarj etmeyin
guzel bir task killer kullanin
gps bluetooth wifi gereknedikce acuk kalmasin

bu yazdiklarim chip online gibi leptoplar icin yillsrdir yszdiklarins benzedi romu kullanallars kolsy geldin
sağolun hocam ama bunlar çok bilindik diye yazmadım

• Beğen
Tepkiler: nimeemin
spazmol

spazmol

Üye
deneyeceğim orjinale döndükten sonra sıkılmaya başlamıştım biraz aksiyon yapayım :D

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
deneyeceğim orjinale döndükten sonra sıkılmaya başlamıştım biraz aksiyon yapayım :D
ben orjinalde 1 gün dayanamadım çok takılıyodu ama bu iyi jb tereyağlığını yapıyor gerçekten

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
doğrudur :D

hurtskyin son surumunu indirdim adamlar icine swap kurmuslar yukleyemedim karneli
turbo boost felan var biliyorum hikaye onlar swap alanı felan yapıyo bi cacık olmaz en iyisi bu rom telefonuda ısıtmıyor aosp 4.2.2 rc3yapmışlar nasıl rc 3 se yarısı ingilizce telefonu sıcaktan demliğe çevirdi ve kasmalar mevcut ama harbiden çok belirgin geçişler felan ama biri çıkıp 4.2.2 final yapamadı adc teamda fos çıktı

NovaTR14

NovaTR14

Üye
Arkadaşlar bide Grennify diye bir uygulama var kesinlikle yükleyin. Program işiniz bittikten sonra seçtiğiniz tüm uygulamaları uyutuyor ve şarjın ekstradan gitmesini önlüyor.

cadde19

cadde19

Üye
Hocam cwm son surumde kernel yuklerken fix permission yok