[jb][jzo54k] Cyanogenmod 10 Final Sürümü 23/10/2013 Galaxy Wonder

Sponsorlu Bağlantılar

ugurtayfur

ugurtayfur

Üye
cm10 için hangi karneli önerirsiniz arkadaşlar ???

Fiko_Reis

Fiko_Reis

Üye
CM9 mu CM10 mu desem ne dersiniz? (Şuan CM9 kullanıyorum memnunum.)
- Şarj konusu çok önemli, yani CM9 iyi gibi, CM10 nasıl? CM10.1 gibi olmasın da :)

ilcarnefice

Üye
CM9 mu CM10 mu desem ne dersiniz? (Şuan CM9 kullanıyorum memnunum.)
- Şarj konusu çok önemli, yani CM9 iyi gibi, CM10 nasıl? CM10.1 gibi olmasın da :)

Tam üstüne basmışsın cm 10 da şarjın daha çabuk bittiği söyleniyor bende şahsen cm9 öneriyorum çünkü arco cm 9 u cm 10 a göre daha fazla geliştirdi

• Beğen
Tepkiler: Fiko_Reis

ilcarnefice

Üye
Sen cm9 da kal iyidir

• Beğen
Tepkiler: Fiko_Reis
blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
lg optimus l5 cihazı bile jelly bean alıyor yani samsung' kötülemek amaçlı falan demiyorum ama bize çok büyük haksızlık yapılıyor !

elime bir sondakika bilgisi ulaştı samsung galaxy wonder için jelly bean konusunda hiç bir resmi açıklamada bulunmamış alacak ve yatta almayacak gibi hiç bir resmi açıklama yok yani cihaz belki alabilir güncelleme

Kerim.

Kerim.

Üye
lg optimus l5 cihazı bile jelly bean alıyor yani samsung' kötülemek amaçlı falan demiyorum ama bize çok büyük haksızlık yapılıyor !

elime bir sondakika bilgisi ulaştı samsung galaxy wonder için jelly bean konusunda hiç bir resmi açıklamada bulunmamış alacak ve yatta almayacak gibi hiç bir resmi açıklama yok yani cihaz belki alabilir güncelleme

doğukan kardeş kendini yorma sinirlenme ve umutlanma.samsungun ayıbı bu değiştiremeyiz bunu malesef.galaxy s'e bile vermedi.kendimizi üzmeye gerek yok çünkü bir şey değişmeyecek malesef

yokartk

Üye
başka bır sunucuya upload edebılecek delıkanlı aranıyor. (mediafire,zipy)

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
bugün samsung online yardım gibi bişe var orayla konuştum ve bildirdim ilk önce gb rom için dedim türkiyede value pack yayınlanmadı sonra dediğim şey jelly bean biz bu cihazda sorunsuz çalıştırdık ve bana dediki samsung henüz bir resmi açıklama yapmadı yani çıkabilir rom

- - - Eklendi - - -

beyler bu arada cm10 final kurdum süper cm9 dan daha iyi geldi bana

wondermu

Üye
bugün samsung online yardım gibi bişe var orayla konuştum ve bildirdim ilk önce gb rom için dedim türkiyede value pack yayınlanmadı sonra dediği8m şey jelly bean biz bu cihazda sorunsuz çalıştırdık ve bana dediki samsung henüz bir resmi açıklama yapmadı yani çıkabilir rom

- - - Eklendi - - -

beyler bu arada cm10 final kurdum süper cm9 dan daha iyi geldi bana

Valla dogukan ben kaç zamandır bütün cm serisini deniyorum bu cm10un stabilliği performansını hiç birinde bulamadım gerçi ben baya bir ayar çekiyorum eğer istiyorsan sana cwm yedeğimi upload edeyim dene bakalım beğenecekmisin mesleğimden dolayı az çok anlıyorum bu işlerden bilgisayar benim meslek

tarık_07

Üye
Ne gibi ayarlar yaptigini paylasirmisin?

spazmol

spazmol

Üye
Valla dogukan ben kaç zamandır bütün cm serisini deniyorum bu cm10un stabilliği performansını hiç birinde bulamadım gerçi ben baya bir ayar çekiyorum eğer istiyorsan sana cwm yedeğimi upload edeyim dene bakalım beğenecekmisin mesleğimden dolayı az çok anlıyorum bu işlerden bilgisayar benim meslek

Bizlede paylasabilrisin :)

tarık_07

Üye
Ne gibi farklikliklar var ne kadar performans ve pil performansi saglior??

wondermu

Üye

Benim romda şarj fazla gitmez çünkü performans ve stabil olmasına daha çok önem veriyorum sonuç olarak telefon şarj olabilir tekrar ama performans öyle değil bence şarjdan daha önemli

tarık_07

Üye
Sarjsiz performansi nasil goreceksin :)

wondermu

Üye
Sarjsiz performansi nasil goreceksin :)

Şarjı o kadar kötü değil bana yetmiyor çünkü benim elimden hiç düşmüyor internetteyim :-) o değil babamın elinden alamadım gitti s3 var adamda 50 yaşında adamsın ne işin var s3 le bana ver diyorum vermiyor :'(

- - - Eklendi - - -

İnternet performansı çok güzel sonra bir çok script kurulu sistem dosyaları odexledim yanı daha hızlı açılıyor lag yok yani donmalar takılmalar minimumda sesi ayarladım müzik keyfi süper stüdyo kalitesinde telefon biraz geç açılıyor başlangıçta nedeni scriptler çalışıyor boot olurken ilk fırsatta yükleyecem sizler için umarım beğenirsiniz

alprnx

alprnx

Üye
arkadaşlar mesela xda forumda cm10 final konusuna girdigimizde dowload bölümünde bi normal ' gapps version ' var hemen altında bide 'gapss picasa ' var bunların arasında bi fark varmı yada bu picasa ne anlama gelıor ? açıklarsanız bi sevinirim.

Üst Alt