Galaxy W i8150 Wonder [ROM][KK][4.4.4][KTU84Q] CyanogenMod 11.0 ( 2014 12 10 - UNOFFICIAL & GAPPS )

Sponsorlu Bağlantılar

spazmol

spazmol

Üye
arkadaşlar şu an cm 4.4. son sürüm ve son cwm yüklü ama g-wonder2 romunu yuklerken telefon donuyor romu yuklemıyor bir çözümü varmıdır ?

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar şu an cm 4.4. son sürüm ve son cwm yüklü ama g-wonder2 romunu yuklerken telefon donuyor romu yuklemıyor bir çözümü varmıdır ?
Son CWM derken, hangi sürümden bahsediyorsun? Eğerki 6.0.5.1 ise yükleyemezsin. Çünkü bu sürûm 5.0 LP ROM alt yapısı için kodlanmıştır. 6.0.5.0 ya da 6.0.4.5 sürümüne dönerek yükleyebilirsin

spazmol

spazmol

Üye
sorunu hallettim tamamdır

Son düzenleme:

mefa4745

Üye
hibrid on ne bigi verirmisin

spazmol

spazmol

Üye
arkadaşlar telefona cm9 yükledim ama ne hikmetse ana hafıza gözükmüyor hafıza kartım gözüküyor sadece çözümü var mıdır ?

T.serdar

Üye
arkadaşlar telefona cm9 yükledim ama ne hikmetse ana hafıza gözükmüyor hafıza kartım gözüküyor sadece çözümü var mıdır ?
Bendede hic yoktu oyle bir sorun olusmaya basladi cozumunu bilen varmi

sevda sena

sevda sena

Üye
:tşk:

spazmol

spazmol

Üye
6.4.5

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
Recovery moddan sd card0 belleğini formatini vfat olarak seçerek sd card'ı formatlayıp tekrar kontrol ediniz. bu arada cm9 sorununu kendi başlığı altında dile getirelim.

T.serdar

Üye
Recovery moddan sd card0 belleğini formatini vfat olarak seçerek sd card'ı formatlayıp tekrar kontrol ediniz. bu arada cm9 sorununu kendi başlığı altında dile getirelim.
Saolasin :)

spazmol

spazmol

Üye
Buraya yazma amacım daha iyi destek görür diye bilmiyorum şu An cm9 kullanan varmıdır :D birde cevap için teşekkürler deneyeceğim :)

ONUR5544

ONUR5544

Üye
Arkadaslar merhaba. Whatsapp sesli arama özelligini deneyen var mi ? Bende arandigim halde calismadi karsida ki arayabiliyor bende arayabiliyorum ama seslerimiz gitmiyor ardindan kapaniyor hemen. Bir cozumu yada bilgisi olan, deneyen var mi ? Saygilar.

-Oruc

-Oruc

Üye
bagzı romlarda sıntı yaratabiliyor çözülür yakında roma güncelleme gelir

• Beğen
Tepkiler: ONUR5544

T.serdar

Üye
Arkadaslar merhaba. Whatsapp sesli arama özelligini deneyen var mi ? Bende arandigim halde calismadi karsida ki arayabiliyor bende arayabiliyorum ama seslerimiz gitmiyor ardindan kapaniyor hemen. Bir cozumu yada bilgisi olan, deneyen var mi ? Saygilar.
Cm10.1 plus ilk surumu kullaniyorum ben denedim calisiyor :)

T.serdar

Üye
Ne hikmetse bir dahaki denememde calisti. Tesekkur ederim yorumunuz icin. Tek sorun ses gecikmeli ve hafif yanki var.
Evet internet hizina bagli degisiyor ayni ortamda olursa yanki yapiyor

ONUR5544

ONUR5544

Üye
Ayni ortamda değildik ama hem yanki yapiyor kendi sesimi duyuyorum internette H de full cekiyordu bence uygulama yada sistemsel yada romdan kaynakli bilemiyorum.