[jb][jzo54k] Cyanogenmod 10 Final Sürümü 23/10/2013 Galaxy Wonder

Konu, 'Samsung Android ROM' kısmında blackcat67 tarafından paylaşıldı. Okunma: 35435 | Cevaplanma: 306

1. hocam benim bildiğim bu swapı yapınca telefondan kasmalar oluyo terminal emulatorla yapıyolar sanırım ama onuda anlamış değilim siz swap yaptınız mı ?

2. Bana gerekmiyo swap sadece internet amaçlı filan kullanıyorum telefonu

3. bu romda vıdeo cekemıyoruz galeri malesef durdu hatası verıyor...

4. beyler ben bu odin moda windows 8.1 de bir türlü tanıtamadım bir hata veriyor
    Bilinmeyen USB Aygıtı (Aygıt Tanımlayıcısı İsteği Başarısız Oldu)
    Lanet Olsun !

5. Suan kullanıyorum da cm9 kadar olamaz ya hocam daha iyi stabil bişey cikmayana kadar cm9a devam

erdi_s bunu beğendi.
  6. Arkadaşlar link ölmüş elinde cm 10 dosyaları olan varsa paylaşabilir mi

[jb][jzo54k] Cyanogenmod 10 Final Sürümü 23/10/2013 Galaxy Wonder konusuna benzer içerikler

1. Opera Mobile 10 final sürüm ( 18 Ekim 2010 | Symbian S60v5 Web browser (Web Tarayıcılar) )

Operanın en güzel ve en stabil sürümüdür :oke::aha:
  2. Galaxy SII Cyanogenmod 10 sorunu ( 19 Ekim 2012 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Merhaba arkadaşlar daha önce cyanogenmod 9 stable kullanıyordum gayet memnundum ses kulaklık kalitesinden yalnız CM10 yükledikten sonra kulaklık sesinde inanılmaz bir düşüş yaşandı ses seviyesi 6 ile 10 arasında hiç değişiklik yok çok düşük ses...
  3. Galaxy mini cyanogenmod 10 ( 12 Şubat 2013 | Samsung Android Donanım )

Arkadaşlar benim telefonum Galaxy Mini ve Gingerbeard var. Orjinal 2.3.4 yüklü. Telefondan sıkıldım ve bu cyanogenmod 10 buldum ama nasıl yükleyebileceğimi bilmiyorum. Eğer yükleme konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Bug yokmuş......
  4. ROM][JB][JZO54K] CyanogenMod 10 by ivendor - Beta 2 - Kernel 3.0.x (Galaxy S Plus I9001) ( 25 Şubat 2013 | Samsung Android ROM )

Çalışanlar Ses Arama Yapma ve Alma GPS Compass Proximity sensor Wifi Bluetooth USB mass storage HW accelerated gui HW accelerated video Camera BLN USB/Wifi tethering VSync USB OTG (Experimntal support) Partially working: Graphical glitches in...
  5. [ROM][JB][JZO54K] CyanogenMod 10 Xperia Music ALPHA (Build 5) ( 20 Mart 2013 | Samsung Android ROM )

* CyanogenMod 10 Music Edition * Çalışanlar : Ses Arama yapma ve alma GPS Compass Proximity sensor Wifi Bluetooth USB mass storage HW accelerated gui HW accelerated video Camera Torch Wifi and USB tethering Usb OTG Kısaca Herşey...
Yüklüyor...
30 Temmuz 2015 Perşembe - 15:07:19