Yurdun İlk 4.Günü Kavga

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enkazcı

Üye
    Konu Sahibi
Yurdun İlk 4.Günü Kavga
arkadaşlar gittiğim okul polatlı anadolu öğretmen lisesi we yurtta kalıyorum...ama 5. gün kavga çıktı bnle olcaktı.olay şu:
şimdi bi tane çocuk wardı lise 2 ye gidio (ben lise 1'e gidiorum) sonra o çocuk geldi bana kızlara mesaj gönderiyormuşsun bilmem ne bilmem ne dedi.bnde artistlik yapma lan çağırırım abimi hepinizi ***** dedim..çocuk abimi küçük gördü kimmiş lan abin dedi bnde mesaj çekiom bkle dedim mesajı çektim ondan sonra etüt başladı sen beni yanlış anladın felan dedi :ehe bnde dedim ne yanlış anlaması lan bkle yarını dedim çağırırsan çağır dedi kavga büyür onuda söyleyim dedi..bnde tm dedim.bizim yurdun reisi war bide reis yardımcısı war reis yardımcısı geldi çağırdı beni gel diye geldim artistlik yapan çocukta geldi sonra o reis yardımcısı bana lan abi dedirtmedik diye bi yeriniz kalkmasın dedi ben bişey demedim sonra reisin yanına götürdüler beni.reis bana dediki bak olum dedi dünkü çocuksunuz hemen diklenmeyin dedi hem çağıracağın abinde kimmiş ******* biz onu ara lan abini dedi..neyse abime mesaj çekti bnm telden mesajı göstermedi..abim mesajda şöyle yazdığını söyledi...abi beni ararmısın abicim nolur ararmısın 05..........ve neyse abim aradı tel sesi duyuluyoda.reise telde demiş o size artistlik yapsada ellemiceksiniz çizerim hepinizi demiş..çocuk bi korktu.reis lise 4 e gidio..abim üni 1 e gidio...tırstı tm abi yok abi dövmeyiz niye dövelim dedi..sonra teli kapattı ve bak dedi bi daha artistlik yaparsan döveriz dedi bişey demedim ama içimden *** döversiniz dedim..

bi daha kavga çıkarsammı

kpln04

kpln04

Üye
Şimdi de sen artistlik yapıyorsun

TheCower

TheCower

Üye
Artist olma dostum ama artist olanın da... :)

'Lorelai

'Lorelai

Üye
İşiniz gücünüz yok mu ya :d: Gereksiz gereksiz işler :D Ayy ne saçma :D

'Patron

'Patron

Üye
apaçimisiniz olum

• Beğen
Tepkiler: Mau5Trap
greenmile

greenmile

Üye
hepinize sağlam bi dayak gerekiyo sanki:)

• Beğen
Tepkiler: Mau5Trap ve Burak

Burak

Üye
sağlam bir dayak :d:

sıra dayağı :d:

Kedi Yavrusu

Üye
okuyan var mı?

Lenneth

Üye
:zuhaha:

guljcan

guljcan

Üye
:kotu:

enkazcı

Üye
    Konu Sahibi
ben bişi yapmadım o yaptı aartistliği durduk yere çattı
şimdi döveyimmi dövdürteyimmi ellemeyemmi

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bunlara 3 ogun yemek 5 ogun dayak

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yahu liseye gelmişsiniz hala abime söylerim mi diyorsunuz ?

• Beğen
Tepkiler: Mau5Trap

enkazcı

Üye
    Konu Sahibi
öz abim olmuyorki bnm ama öz abim gibidir kendisi..onlar artistlik yaptı ben lise 1 onlar lise 4 çağırmayımda napayım

Mert

Mert

Üye
Lise 1 mi? Ben de seni 19 yaşında sanıyordum
Benden küçükmüşün la:D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben lise 1 de lise sonlarla gayet iyi anlaşıyordum :D

----------Eklendi @ 12:07:04 ---------- Yazıldı @ 12:05:47 ----------

O değilde nöbetçi olduğum zamanlar sınıf defterlerini toplamak için lise 4lerin sınıfa girdiğim zamanlar tüm kızlar ayyyyy çok tatlı diyorlardı :d: Allahım :D

enkazcı

Üye
    Konu Sahibi
ne la 96 doğumluyum 97 değil

Mert

Mert

Üye
Ben lise 1 de lise sonlarla gayet iyi anlaşıyordum :D

----------Eklendi @ 12:07:04 ---------- Yazıldı @ 12:05:47 ----------

O değilde nöbetçi olduğum zamanlar sınıf defterlerini toplamak için lise 4lerin sınıfa girdiğim zamanlar tüm kızlar ayyyyy çok tatlı diyorlardı :d: Allahım :D
9. sınıftayken keşif amaçlı 4lere gitmiştim. Aman Allahım ses yok ışık yok. Korkmuştum:d:
ne la 96 doğumluyum 97 değil
Aman çok şey farketti:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...