YouTube ve yasaklı siteler için DNS ayarı (wireless TELLER İÇİN)

Sponsorlu Bağlantılar

macasko

macasko

Üye
Beyler Ben Sırf Bu ayar yüznden 1 ay boyunca wlan Kullanamadım. anlıcagınız tel. wlanı bozuldu ve kac tane telefoncuya gitim ve care bulamadılar nokya musteri hizmetlerini aradım onlarda yapamadı hard format atım oda işey yaramadı en sonunda garantiye yolladım yani bu dns olayı fasa fiso bosuna deneyipte canınızı yakmayım İyi günler... Bide ayrıca bu dns yi yazmadanda youtube girebilirsiz yanı bu dns bi işe yaramaz ;D

mangdaşire

mangdaşire

Üye
teşekkürler ama dns ye gerek yok.zaten opera mini den girdigim için yasaklı siteler açılıyor.opera mobile kullanan varsa,ayarlara girip opera turbo seçenegini işaretlesin.

safakk

safakk

Üye
e71 de wlan a bağlıyken ayarlar yapılamıyor wlan ı kapatıp da ayarları yaptığım da ise internete bağlanamıyorum nasıl olacak?

DaRKTeMpLaR

DaRKTeMpLaR

Üye
cok saol birader

BarisOzanDincer

Üye
teşekkürler ama dns ye gerek yok.zaten opera mini den girdigim için yasaklı siteler açılıyor.opera mobile kullanan varsa,ayarlara girip opera turbo seçenegini işaretlesin.
<br />
<br />
bunu yapan baska arkadaslarda varmı? Eger işe yarıyorsa opera yükleyeceğim. Telefonum nokia C6-00 bu arada, saygılar =)

komposlu

Üye
teman güzelmiş paylaşabilirmisin

feelmypower

Üye
uğraşmayın bunla tel in wireless ini açın bir ağa bağlanın oradan Opera Mini adlı programı indirin her türlü siteye giriş serbest :)

toprak_8822

Üye
:evet::evet::evet:

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
TŞK

ayrilik

ayrilik

Üye
1. sayfadaki joker'in olduğu temayı paylaşan olurmu acaba....
Daha önceki mesajlarda paylaştım.

Artık bunlara gerek yok. Youtube erişim yasağı kalktı :D
Erişimi yasaklı olan bir çok site var daha.

youtube sitesi açıldı yasal oldugu için baglanıyor artık
Erişimi yasaklı olan bir çok site var daha.
waaoow elerine sağlık süper olmuş da telefonun modeli ne bu resimlerdeki ?
5800
çok teşşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

kardeşim telefonumun ayarı bozuldu senın yuzunden yaa wireless a bağlanmıyor ama goruyor bnun sorunu ney dns yi yazdıktan sonra oldu :S

--------------- Ekleme ---------------

dns değiştirdiğim an internete ulaşılmıyor dns 0.0.0.0 olarak yazdığımda ise internete ulaşabiliyorum n8 de işe yaramıyor
Kusura bakma ya bozdum telefonunu. Ücreti neyse öderim. Bu arada sen de bi doktora görünsen iyi olur. Bu kadar mamanalık normal değil bi insan için.

Güzel bir paylaşım teşekkürler .. Peki sadece Youtube.com'dan mı faydalanıyoruz bu şekilde yoksa bonus olarak diğer giremediğimiz lanet yasaklı sitelerdendemi yararlanabılırız ?? Atıyorum mahkeme kararıyla kapatılan sitelere vs.. Yanlış anlaşılma olmasın aman işim dolayısıyla girmem gereken Muhasebe siteleri var =))

Mantıklı bi' şeyler düşünüp yazarsan daha inandırıcı olur.

DirkNowitzki

Üye
Hi, friends! Shenzhen CY Electronics Co., Ltd is a professional Electronic Manufacturing Service provider, specializing PCB assemblies, PCB fabrication and OEM service for 10 years. :evet:
If you have any interests, welcome to have a look here!​

muhodo

muhodo

Üye
sa opera mini 5 le 4 shared dawalıyken yada you tube açılmazken girebilyodum bi deneyin

gobbels

gobbels

Üye
hazır ZZ de şifrede varken iyi oldu bu :)

erosamour

Üye
Telefon e72 süper bir şekilde çalışmaktadır. Ellerine sağlık ...

mustafa1800

Üye
208.67.222.222 // 208.67.220.220 :D en iyisi yaa :D

• Beğen
Tepkiler: sedat_69
umutku84

umutku84

Üye
güzel paylaşım :)

----------Eklendi @ 07:00:07 ---------- Yazıldı @ 06:59:18 ----------

keşke androide de olsa :/

ColdRevenqE

ColdRevenqE

Üye
cok iyi oldu kardes eyww

ciwan__47

ciwan__47

Üye
nokia c7 anna... birinci dns;
8.8.8.8
ikinci dns;
8.8.4.4 isteyecegin istemeyecegin tum yasaklı sitelere girer... denendi... ;)

awccuneyt

awccuneyt

Üye
Ya ben youtube giriorum ama tekrar dene yazisi cikiio napmaliyim..lutfen yardim..