Youtube Gizli Mod Nedir ?


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Milyarlarca videonun yüklendiği dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan Youtube bildiğiniz üzere şuanda Google'ın bir alt markası olarak yayın hayatına devam ediyor. Ülkemizde de milyonlarca insanın her gün kullandığı sitelerden biri olan Youtube, kullanıcılarına sunduğu farklı özellikler ile liderlik koltuğundan inmek istemiyor. Zaten arkasında Google olduğu sürece pekte liderlikten düşecek gibi görünmüyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bu yazıda Youtube gizli mod nasıl kullanılır ? Sizlere kısaca göstereceğim. Öncelikle Youtube gizli mod nedir ? Diye merak edenler için kısaca bahsedecek olursam gizli mod özelliği sayesinde arkanızda hiçbir iz bırakmadan Youtube üzerinde gezebilirsiniz. Yani internet tarayıcısı uygulamalarında bulunan gizli mod ile aynı özellikler sunmaktadır.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Youtube gizli mod sayesinde izlediğiniz, yorum yaptığınız, beğendiğiniz veya takip ettiğiniz kanallar ile ilgili arkanızda hiçbir iz bırakmayacaksınız. Tamamen gizli bir şekilde Youtube üzerinde dilediğiniz aktiviteyi yapabilir ve bunların hesabınıza kayıt olmasını engelleyebilirsiniz. Şuan için mobil cihazlarda kullanılabilir olan bu özelliği aktif hale getirmek için telefonunuzda yüklü olan Youtube uygulamasını açın.

Sonrasında sağ üst tarafta yer alan profil fotoğrafınızın üstüne tıklayın bu sayede uygulamanın ayarlar menüsüne ulaşacaksınız. Karşınıza yukarıdaki gibi ayarlar menüsü gelecektir. Buradan gizli modu aç seçeneğine tıklayın. Gizli mod açıldığında dair yukarıdaki gibi bir uyarı mesajı ile karşılaşacaksınız. Sonrasında dilerseniz yine aynı yerden kolay bir şekilde gizli mod özelliğini kapatabilir ve normal bir şekilde Youtube üzerinde gezinti yapmaya başlayabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt