Youtube Gizli Mod Nedir ?

 • 12 Şubat 2019
 • 41 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Milyarlarca videonun yüklendiği dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan Youtube bildiğiniz üzere şuanda Google'ın bir alt markası olarak yayın hayatına devam ediyor. Ülkemizde de milyonlarca insanın her gün kullandığı sitelerden biri olan Youtube, kullanıcılarına sunduğu farklı özellikler ile liderlik koltuğundan inmek istemiyor. Zaten arkasında Google olduğu sürece pekte liderlikten düşecek gibi görünmüyor.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Bu yazıda Youtube gizli mod nasıl kullanılır ? Sizlere kısaca göstereceğim. Öncelikle Youtube gizli mod nedir ? Diye merak edenler için kısaca bahsedecek olursam gizli mod özelliği sayesinde arkanızda hiçbir iz bırakmadan Youtube üzerinde gezebilirsiniz. Yani internet tarayıcısı uygulamalarında bulunan gizli mod ile aynı özellikler sunmaktadır.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Youtube gizli mod sayesinde izlediğiniz, yorum yaptığınız, beğendiğiniz veya takip ettiğiniz kanallar ile ilgili arkanızda hiçbir iz bırakmayacaksınız. Tamamen gizli bir şekilde Youtube üzerinde dilediğiniz aktiviteyi yapabilir ve bunların hesabınıza kayıt olmasını engelleyebilirsiniz. Şuan için mobil cihazlarda kullanılabilir olan bu özelliği aktif hale getirmek için telefonunuzda yüklü olan Youtube uygulamasını açın.

  Sonrasında sağ üst tarafta yer alan profil fotoğrafınızın üstüne tıklayın bu sayede uygulamanın ayarlar menüsüne ulaşacaksınız. Karşınıza yukarıdaki gibi ayarlar menüsü gelecektir. Buradan gizli modu aç seçeneğine tıklayın. Gizli mod açıldığında dair yukarıdaki gibi bir uyarı mesajı ile karşılaşacaksınız. Sonrasında dilerseniz yine aynı yerden kolay bir şekilde gizli mod özelliğini kapatabilir ve normal bir şekilde Youtube üzerinde gezinti yapmaya başlayabilirsiniz.
   


  Yazan: Buğra

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/02/2019 - 02:46