Yardim !!

Sponsorlu Bağlantılar

wodex1

wodex1

Üye
    Konu Sahibi
Yardim !!
Selamın Aleyküm Arkadaslar. Telefonumun 4.4.2 kitkat guncellemesi var . Suan telefon surumu 4.1.2 cok donuyor telefon Lg L5 neyse sadete gelelim. Benim telefonumun imeil i calinmisti bende baska attirtim imeil yuzunemi baska bsydenmi bilmiyorum ama root atamiyorum nasil yapabilirim lutfen yardim edin. :( guncellerken Cwm acmam kazim acilmuyo o yizden root atmam lazim. :(

tayren

tayren

Üye
Selamın Aleyküm Arkadaslar. Telefonumun 4.4.2 kitkat guncellemesi var . Suan telefon surumu 4.1.2 cok donuyor telefon Lg L5 neyse sadete gelelim. Benim telefonumun imeil i calinmisti bende baska attirtim imeil yuzunemi baska bsydenmi bilmiyorum ama root atamiyorum nasil yapabilirim lutfen yardim edin. :( guncellerken Cwm acmam kazim acilmuyo o yizden root atmam lazim. :(
Root atabilir cwm de yükleyebilirsin zaten cihazı rootlarsan imei de atabilirsin

wodex1

wodex1

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bana bi umut gosterdin valla hocam ama butun root seklini denedim olmuyo yaf sinirdn agliycam bana detayli anlatirsaniz sevinirim. :( telefon kaplunbaga gibi .???

tayren

tayren

Üye
Kingo rootu denedin mi

wodex1

wodex1

Üye
    Konu Sahibi
Hemen Deniyim Hocam :)
Hocam Google Play Dan Yazdım 2 Tane Çıktı ?

tayren

tayren

Üye
Google play değil pc den google kingoroot yaz orjinal sitesinden indir ve telefonunun hata ayıklama modunu aç usb kablo ile pc ye bağla sonra kingorootu çalıştır

wodex1

wodex1

Üye
    Konu Sahibi
Taktım yaptım şuan % 3 hadi inş hocam

Üst Alt