LG L5 Root Atma hakkında yardım

wodex1

wodex1

Üye
    Konu Sahibi
Selamın Aleyküm Arkadaslar. Telefonumun 4.4.2 kitkat guncellemesi var . Suan telefon surumu 4.1.2 cok donuyor telefon Lg L5 neyse sadete gelelim. Benim telefonumun imeil i calinmisti bende baska attirtim imei yüzünden mi baska bir şeyden mi bilmiyorum ama root atamiyorum nasil yapabilirim lutfen yardim edin. :( guncellerken Cwm acmam lazim acilmıyor o yüzden root atmam lazim . :birak:

Yönetici tarafından düzenlendi:

deneysim

Üye
Kingroot ile at

wodex1

wodex1

Üye
    Konu Sahibi
olmuyo

deneysim

Üye
Bir çok root yapma programı var onları dene. Framawork 1.4.1 i dene. Aynı telefon bendede var ben kingroot ile yaptım.

wodex1

wodex1

Üye
    Konu Sahibi
abi herşeyi denedim olmuyo

• Beğen
Tepkiler: deneysim

deneysim

Üye
Bu teleconlara kikat güncellemesi verilmedi. En son 4.1.2 jelly bean. Orjinal rom degil galiba ?

Benzer Konular

wodex1
Cevap
6
Görüntüleme
392
wodex1
muhannettt
Cevap
5
Görüntüleme
707
tayren
Cevap
2
Görüntüleme
538
zaferozkan
mehmet2144
Cevap
16
Görüntüleme
4K
bytllh

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt