XXJL2 üzerine JVKA1 Yüklemesi Scoil Hub ve mesenger etkin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tesadüf05

tesadüf05

Üye
    Konu Sahibi
tesadüf05 aydın hocanın verdigi jl2 nin içine atacagımız kendi yaptıgı tur csc dosyası varmı acaba cepking den indiremedim link yok varda inmiyor aydın hocam csc dosyasını tekrar paylaşırmısınız

byreal16

Üye
teşekkürler

senam38

Üye
arkadaşlar ben jl2 kullanıyorum ve shp bende hep hata veriyor oturumu açıyorum ama kimse aktif olarak gözükmüyor ve msj atınca msj gönderilemedi diyor ve sonra hata verip uygulamadan çıkıyor oturumu kapat dediğimdede saatlerce bekliyorum oturum kapanmıyor

robertofiole

Üye
Arkadaşlar Aydın hocamın cepkingde paylaştığı ilk türk fw adı altında XXJL2 onun üzerine JVKA1 i ML ile güncellerseniz Produc kodu TUR seçerseniz Social Hub ve mesengerdan yararlanırsınız ayrıca kies Bu son sürümdür dio hiç bi sorun gözükmüyor Bada 2.0 gelene kadar benim firmwarem bu JVKA1 (Aydın hacama teşekkür.)
Bahsettiğiniz gibi xxjlk2 nin üstüne mutiloderla jvka1 kurdum ve sorunsuzca çalışıyor her şey. Özellikle Social Hub ve mesengerdan yararlanabilmek güzel. Teşekkürler bilgilendirmeniz için.

tesadüf05

tesadüf05

Üye
    Konu Sahibi
Bahsettiğiniz gibi xxjlk2 nin üstüne mutiloderla jvka1 kurdum ve sorunsuzca çalışıyor her şey. Özellikle Social Hub ve mesengerdan yararlanabilmek güzel. Teşekkürler bilgilendirmeniz için.

Önemli deil.

aydink_1903

aydink_1903

Üye
Samsung ya Serverı kapattı veya geçici bir bakım var. Birkaç saattir anlık mesajlaşma kapalı. Hesabı tekrar kurduğunuzda Anlık mesajlaşma opsiyonu çıkmıyor listede, bu da Servisin gittiğini veya Serverın kapalı olduğunu gösteriyor.

Kolay Gelsin

didyou

Üye
XXJL2 ve JKVA1 için MultiLoader de hangi dosyaları seçtiğimizi gösterirmisin?

tesadüf05

tesadüf05

Üye
    Konu Sahibi
XXJL2 ve JKVA1 için MultiLoader de hangi dosyaları seçtiğimizi gösterirmisin?

Arkadaşım XXJL2 yi indir Turk csc yide indir XXJL2 nin içindeki csc ile değiştir. ML de download ve Boot changeyi işaretle ve gerekli dosyaları gerekli yerlere işaretle. Sonra JVKA1 i yüklerken download ve boot changeyi seçmiyosunuz. Bittikten sonra produc code TUR seç iyi günlerde kullan

cattr70

Üye
Arkadaşlar. JID üzerine JVKA1 versiyonu yüklü telefonumda, ancak jl2 ve aydink hocanın csc versiyonunu yükleyip jvka1'e öyle geçmek istiyorum, malum SHP kullanımı için yapmak istiyorum bunu. Tekrarda JID kurarak işleme başlayabilir miyim, yoksa geri dönüşü yok mu bunun? Yardımcı olursanız sevinirim... Teşekkürler :)

didyou

Üye
Arkadaşım XXJL2 yi indir Turk csc yide indir XXJL2 nin içindeki csc ile değiştir. ML de download ve Boot changeyi işaretle ve gerekli dosyaları gerekli yerlere işaretle. Sonra JVKA1 i yüklerken download ve boot changeyi seçmiyosunuz. Bittikten sonra produc code TUR seç iyi günlerde kullan

Yani XXJL2 nin tüm dosyalarınımı kuruyoruz?

princepsp

Üye
spooff oluyormu?

alperkurucu

Üye
JJ9 uzerine kuruluyor mu ayrica JVKA1 nereden indiriliyor?

alperkurucu

Üye
orjinal bada 1.2 linki kırık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt