Öneri idm/file hub/HTML+JS+CSS IDE (idm için vidyo yüklendi)

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
idm/file hub/HTML+JS+CSS IDE (idm için vidyo yüklendi)
program pc lerden bilgidim indirme programı indireceginiz dosyanın linkini direk attıgınızda indirmeye başlıyor onun dışında vidyo indirmek için bir çok denemem oldu ama başaramadım tam olarak, bu arada resimde gözüktüğü gibi kendi tarayıcısı var ancak sitenin tam linkini yazıp içinde geziniyorsunuz google gibi değil "youtube" yazıp bırakmak yerine uzun olarak" " yazmanız gerekiyor neyse

bu programın telefonunuzda olmasını öneririm tam olarak çalışma mantıgı çözmüş olmasanda öğrenemye çalışıyorum siz kullanıcı arkadaşlarımda deniyerek nasıl kullanılması gerektiğini çözebiliriz diye düşündüm
yapımcının bilgilendirme yazısı
V2.5 Yeni :
• Diğer herhangi bir bluetooth cihazına bluetooth kullanarak dosyayı paylaş diyebiliyoruz (sadece Windows Phone!)
• Wi-Fi üzerinden dosya paylaşın, süper hızlı dosya LAN ile başka cihaza paylaşım
• Video, Resim, Müzik sayfalarının bağlantılar ve indirebilirsiniz
V2.0 Yeni :
• YouTube video indir, artık sadece diğer indirmeler gibi entegre edilmiştir
Temel Özellikler :
•Arka planda herhangi bir dosyayı indirin ve live tilede bildirimleri kullanarak onu takip edin,
indirme yüzdesi ve her dosyanın indirme durumu ile detaylı güncelleştirmeleri almak için kullanın
dosya indirildikten sonra herhangi bir zamanda PC'ye transfer edilebilir. Transferi de durduruldu ve daha sonra devam edilebilir. İlerleyen zamanlarda dosya transferi yapılacak, sunucu PC'nizde çalışan IDM olması gerektirir
• Desteklenen dosyalar Audio, Video, Resim ve metin içeren yazı yanı sıra, telefonda açılabilir tabanlı dosyaları gösterir
• Müzik, resim telefonun medya kütüphanesi ve video dosyaları kopyalanabilir
• Deneme modu 30MB indirebilir, dosya boyutunu sınırlama ve reklamlar vardır
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ikinci program ise daha önceden bir çok rar ve ziple ilgili bir kaç program paylaşmıştım ancak bu program biraz daha geliştirilmiş nasıl mı normalde kendi müziklerinizi ve resimlerine ulaşabiliyorsunuz onları bluetooth ile yollamanıza ve kopyalamanıza izin veriyor (binevi dosya yönetici gibi) bunun dışında skydrive ile uyumlu ve ordan indirilen bir dosyayı açıp onuda göndermeye izin veriyor diğerlerinde bu özellik yoktu

ancak kaydettiği kısmı pc de göremiyoruz
yapımıcının bilgilendirme yazısı
- Mağaza ilişkili Apps ile açık yerel depolama, dosyaların tüm türü
- Birden fazla SkyDrive hesaplarını yönetme
- Kopyala ve yerel veya bulut depolama ve içindeki dosyaları ve klasörleri taşıyın
- Hide / show (gizle/göster) yerel depolama ürün
- Telefonun Müzik & Resimler görme
- SD Kart dosyaları atma
- Diğer Apps Paylaş & Save dosyaları (belirli dosya türleri ve bunları paylaşımını destekleyen Apps )
- FTP Paylaşımı kullanarak PC'den Dosya HUBS yerel depolama yönetin
- Bluetooth ile paylaşım birden fazla dosya dahi
- Windows Phone Apps dolayısıyla listeleme dosya ve işlemleri App yerel depolama içinde sınırlı, tam telefon depolama erişimi yok
- Telefon Apps yalnızca SD kart içeriğini görüntüleyebilir ve dosyaları ilişkili App ile açmadan önce önbelleğe alınması gerekir
- Windows Phone rezervleri en yaygın dosya türlerini (Belgeler, Müzik, Videolar, vb ) kullanılan dahili Apps bu tür dosyaları telefon kütüphanesinde gösterilen olmaz, yani pc ye taktıgımızda gözükmüyor

üçüncü program da daha önceden bune benzer bir program paylaşmıştım c# gibi programda yazılan dosyaları açıyoruz ve bu program düzenleme yapmamızada izin veriyor diğer paylaştıgım programda sadece gösterim vardı

program ücretli olduğu için deneme şansım olmadı ancak yazılan yazılardan güzel bir şey olduğu anlaşılıyor
yapımcı bilgilendirme yazısı
• HTML, JavaScript ve tam ekran modu ile birlikte CSS kod söz dizimi desteği ile söz dizimi vurgulanan kod editör
• geri alma gibi seçenekler ile genişletilmiş kod editörü destek, berrak, arama yenileme sağlar
• yön tuşları ve geliştiricinin, favori, ev, sonunda, sekme tuşları ile klavye desteği genişletilmiştir
• e-posta yoluyla kodunu paylaşın
• dosyaları alarak kodu kaydedin ve gerektiğinde bunları yükleyin.
Bir sonraki sefer uygulaması başlatacak zaman son dosya (kayıtlı ise) otomatik olarak açılacaktır. Eğer yanlışlıkla geçerli bir ya da benzer durumlarda kaydetmeden önce bir dosya yüklü varsa her zaman geri alma seçeneğini kullanabilirsiniz .
• uygulamada değiştirilebilir arka plan
• Bir HTML5 numune da doğru işlemek için HTML5 (Tuval), JavaScript (Konumlandırma ve Canvas Boyama) kullanımını ve CSS (Tuval Sınır) kullanımı sağlanır

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: merlin19 ve Hagios

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Yeni başlayan Web designer yada web developer adayları için iyi olabilir.

HTML düzenleyici olarak kullanılabilir, kendi yaptıkları HTML sayfaları telefonda test etme imkanları da olabilir.

Teşekkürler :good:

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Konu için teşekkürler. Sizden ricam konuyu hazırladıktan sonra paylaşa basmadan önce son bir kez yazım hatası kontrolü yapmanız, onun dışında tekrar teşekkürler.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
Konu için teşekkürler. Sizden ricam konuyu hazırladıktan sonra paylaşa basmadan önce son bir kez yazım hatası kontrolü yapmanız, onun dışında tekrar teşekkürler.
düzenliyordum onu bazı hatalarım varmış tekrar gözden geçireyimsiz arkadaşlarımızla çabucak paylaşayım diye biraz acele ettim her kısmını düzenliyemedim kusura bakmayın arkadaşlar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Akhtoher
merlin19

merlin19

Üye
+ rep hocam
HTML+JS+CSS IDE çok işime yarayacak :) eyvallah

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
saynesim

saynesim