Xperia Z şarj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Ya bi önbelleği siliyordu Csr racing verilerimi silmiş sinir oldum level 1 oldu :(

foreverthe

foreverthe

Üye
Ustam bence 6 saat iyi yani bu şey demek oluyor. Atıyorum sabah 10'da aldınız telefonu elinize durmadan hiç ekran kapanmadan 6 saat boyunca wifi ya da 3g açık whatsapp ve tictocla mesajlaşıyorsunuz, fotoğraf filan atıyorsunuz. Yani 6 saat gayet iyi bence. Sizin dediğiniz 6 saat ekran açık kalma süresinden dolayı. Yoksa atıyorum günde 2 saat takılsanız öyle sürekli şarjınız daha az gider. Sürekli 6 saat bence gayet iyi.

alperen kutuk

Üye
    Konu Sahibi
Surekli açık kalmıyor ki ekran mesaj gelince açıyom ayrıca tel 2g de pil tasarrufu falan herşey açık arka planda çalışan uygulamalar kapalı

foreverthe

foreverthe

Üye
Surekli açık kalmıyor ki ekran mesaj gelince açıyom ayrıca tel 2g de pil tasarrufu falan herşey açık arka planda çalışan uygulamalar kapalı
Tamam da mesaj yine sıklıkla geliyordur sanırsam olmadı garantiye verin derim

• Beğen
Tepkiler: alperen kutuk

alperen kutuk

Üye
    Konu Sahibi
Tamam da mesaj yine sıklıkla geliyordur sanırsam olmadı garantiye verin derim
Teli ikinci el aldım ama sıfırlamadım aldıktan sonra ama içinde dosya uygulama falan yoktu sıfırlama simdi işe yararmı acaba yani onla alakası varmıdır sizce en kotu gönderirim garantiye değiştirirler bataryasını

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim bence telefonu rahatlat önce bir sıfırla telefonu sonra da sürekli ram boşalt. Bir gün boyunca dene baktın olmuyor kendi ellerinle götür servise ver ve gidene kadar da şarjı %15 lere indir. Daha sonra verirken bikaç saat önce şarj ettim durum bu pil değişimi yapmak istiyorum de garanti varsa direk değişirler kardeşim. Zaten tüm telefonlarda ek parçaların yani pillerin garantisi 1 yıl. Ama gömülü olanların telefon ile aynı diye biliyorum. Dediğine göre telefon 5-6 aylık filan. Hiç durma götür servise kardeşim

Üst Alt