Xperia Neo mu? - N8 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

nosteam1

Üye
zaman baya ilerledi nokia simdi symbian belle cıkartmaya hazırlanıyor su anda forumda kurtulus40 belle v3,5 kullanıyorum bide öle kıyaslayın ;)

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Xperia neo elbetteki.
karsilastirmasini bile yapsan n8 in ne kadar ezik kaldigini kendi gozunlede gorebilirsin. ayrica hdmi portu xperia neodada mevcut. android 2.3 ginger kullanior 1ghz snapdragon islemci vede 512 mb paylasimli ram ile n8 i al asagi eder. 8 megapixel barindiran xperia neo hd video kayitta yapabiliyor. 720p 30fps. n8 de ne var dersen cakma bi 12 megapixel kamera gerisi faso fiso. salla gitsin. ;)
Arkadaşın Carl zeiss lensinden haberi yok galba D:

CorbyW

CorbyW

Üye
Tutturmuşsunuz lens lens.N8'i Xperia'dan ayıran tek şey KAMERA..Arkadaş video açıp açmamaya değinmiş.Dvix bilmem ne akıcı oynatamıyormuş.Ben telefon arıyorum..Video oynatan bir makine değil.Video izleyeceksem pcden izlerim..Sen telefon arıyorsun sonuçta.Sırf video veya fotograf için bir telefona yığınla para dökmek...saçma..Xperia seni fazlası ile seni tatmin eder.Hadi Neo yu geçelim.. ARC HD ye ne diyeceksiniz merak ettim..

Lenneth

Üye
Neo tabi ki.

akdeniz222

Üye
öncelikle selamlar , abim nokia hastası n8 ve n9 kullanıyor, ben ise android ten şaşmam ve sanada tavsiye ederim dostum , xperia neo o paraya alınabilecek en iyi telefondur kuşkusuz , sony ericson 'un androidle birleşimi muhteşem bir telefon , 1 aydır kullanıyorum ve en ufak bir şikayetim bile yok tamtersine muhteşem bir telefon
zaten android olması yeter..
haa sen dersenki ben dakka başı foto çekiyorum n8 aL , ama bunun kamerasıda 8.1 az deyil işini görür
nokia'nın o telefonlarla nasıl hala batmadığına şaşırıyorum doğrusu :))
ister n8 al ister n888 al android tadını hiçbirinde bulamazsın ben sana söyleyim umarım yardımcı olabilmişimdir :)

saruman_me

saruman_me

Üye
Xperia neo elbetteki.
karsilastirmasini bile yapsan n8 in ne kadar ezik kaldigini kendi gozunlede gorebilirsin. ayrica hdmi portu xperia neodada mevcut. android 2.3 ginger kullanior 1ghz snapdragon islemci vede 512 mb paylasimli ram ile n8 i al asagi eder. 8 megapixel barindiran xperia neo hd video kayitta yapabiliyor. 720p 30fps. n8 de ne var dersen cakma bi 12 megapixel kamera gerisi faso fiso. salla gitsin. ;)

bu gün bizzat bendeki xperia arc la n8 fotoraf karşılaşması yaptık sonra pc ye attık n8 arc ı ezdi hocam şu fotoğraf konusunda n8 ile diğer tlf ları kıyaslamyın inanın başlı başına bi zaman kaybı olur..

CorbyW

CorbyW

Üye
İyide fotoğraf makinesi değil telefon alıyoruz..

Jrcan1

Jrcan1

Üye
N8 derim daha iyidir :oke:

Türe

Türe

Üye
xperia neo tabiki

estorak

estorak

Üye
Yine bir Symbian-Android kapışması olmuş beni çağırmıyorsunuz :) ben Xperia Neo diyorum kardeşim son karar yine senin :)

zenci2323

Üye
bence bu devirde androidli bi cihaz almak daha mantikli.Kamera konusunda n8 onde ama neodaki kamerada cok kaliteli ve exmor sensoru var!?!?!

turker10

turker10

Üye
bu zamanda alınacak 1000 tl civarı tellerin hepsinde neredeyse yok yok o yüzden android di bilmem symbiandı tartışmaya gerek yok kameralarıda artık hepsinin iyi birinci görüntü güzelliğine bak ikincide hangi işletim sistemini daha rahat kullanabileceğine inanıyosan ona bak önemli olan senin beğenmen ben n8 kullanıyom sağolsun kurtuluş kardeşimiz süper bi belle yapmış onunla beraber telefon iyi değil adeta mükemmel kim iyi derse desin kim kötü derse desin umurumda bile değil önemli olan ben çok mutluyum bu telle almadan arkadaşlarında varsa yada bi yerden git ikisinide incele kararını ver bunu sen kullanıcan başkaları değil :oke:

farukharita

Üye
Ben ikisini de kullandım . bence Xperia Çünkü Xperia hem daha şık duruyor.N8 çok kaba insanın eline sığmıyor. sitesinden karşılaştırma yap.telefonu alalı 3 gün oldu teknosadan mükemmel grafik tasarım hız v.s takılma yok . android market süper . nokia artık klişeleşti. menüler aynı.iştetim sistemleri aynı v.s kesinlikle neo v...

turker10

turker10

Üye
Ben ikisini de kullandım . bence Xperia Çünkü Xperia hem daha şık duruyor.N8 çok kaba insanın eline sığmıyor. sitesinden karşılaştırma yap.telefonu alalı 3 gün oldu teknosadan mükemmel grafik tasarım hız v.s takılma yok . android market süper . nokia artık klişeleşti. menüler aynı.iştetim sistemleri aynı v.s kesinlikle neo v...
hız konusunda sana katılmıyorum bence şuan belleyle çok çok seri bir telefon n8 kabalık konusunda da katılmıyorum sana n8 gayet şık telefon çünkü ekran büyüklüğü bu tellerde epey önemli bence n8 ne küçük ne büyük gayet ideal bide nokia çok klişeleşti diyosun senin yorumun o ancak ben ona klişeleşme olarak bakmıyorum kullanımını bilme kullanım kolaylığı olarak bakıyorum sonuç olarak kişiye göre değişir bunlar ben n8 daha ii diye yazmıyorum bunları sadece alacak kişinin zevkine göre değişecek şeyler bunlar
android marketin zenginliğide bence çok önemli değil dün kayınçom geldi enişte ( T20 kullanıyo bu arada ) marketten metal dedöktörü indirdi dedi metala yaklaştırınca da hakkaten süper algılıyo ama sormak isterim bunu nerde kullanacaz biz bu bunun gibi daha ne programlar var gereksiz bence oyun anlamında özellikle hd oyun anlamında epey önde galiba android ama diğerleride pek aşağı kalmaz zaten telde kısa süreli can sıkıntısını giderir oyun oynamak isyen açar pc yi oynar oyununu teldeki en kral oyun bile ne kadar zevk verir ve ne kadar uzun süre oynanabilir ki bizim telde de n8 in kamera tartışmasız güzel ama ne kadar kullanıyoz ki çok merakı olmayan biri benm gibi haftada 2-3 foto çeker video zaten çekemezsin hd video çekimi denen şey 1 dk sı 100-130 mb civarı yer kaplıyo hep çeksen onları koyacak harici bellek bulamazsın....vs...vs..vs....
sonuç olarak tavsiye verirken şu yönleri iyi demek yeterli neo n8 i döver yada onun kamerası öbürleri döver demek saçma oluyor... :ehe

y n s c n

y n s c n

Üye
Donanımsal olarak aradaki fark büyük, neo ezip geçiyor.. Ama tabi symbian sempatizyanı isen alabilirsin, kamerası için.

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
görüntülü görüşme xperia neoda yokmuş öyle mi arkadaşlar

yumyjikk2

Üye
Xperia Neo Almadan Önce Görseidim Bu konuyu N8 Derdim,Ama Neo Aldıktan,Kullandıktan Sonra Kesinlikle Neo derim :)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
görüntülü görüşme arc da falan yokda onu bilmem

Üst Alt