Xperia Active ST17i kamera problemi

Sponsorlu Bağlantılar

8cgr

Üye
    Konu Sahibi
Xperia Active ST17i kamera problemi
Telefonu yeni aldım, denizde video kaydı yaparken ekrana dalga çarpması nedeniyle video kaydı kapanıyor, ayrıca en son android sürümünü update ettiğim zaman kameranın "image stablizer" özelliği kayboluyor, video kaydı yaparken ekran dokunmatiğini devre dışı bırakabildiğimiz ve kameranın tüm ayarlarını kullanabildiğimiz bir program var mı?

Invoke

Invoke

Üye
Programı bilmiyorum ama, su geçirmiyor olsa da yine de tuzlu suya sokma derim. Hele dalgada filan birden su girerse, sonra garanti kabul etmez. Çünkü "belli koşullar altında su geçirmiyor" diyorlar ve sony diyor ki "deniz suyuna sokarsanız, normal su ile yıkayın" diyor. Bilgin olsun.

8cgr

Üye
    Konu Sahibi
Programı bilmiyorum ama, su geçirmiyor olsa da yine de tuzlu suya sokma derim. Hele dalgada filan birden su girerse, sonra garanti kabul etmez. Çünkü "belli koşullar altında su geçirmiyor" diyorlar ve sony diyor ki "deniz suyuna sokarsanız, normal su ile yıkayın" diyor. Bilgin olsun.
Sony Xperia Active ST17i 'nin en iyi özelliği "kesin su geçirmezlik garantisi", yeni çıkan su geçirmez olduğu iddia edilen (ancak suya temas halinde 1 saat kurumaya bırakılması gerekiyor, nasıl su geçrimezse...) yeni Xperia' larda tam su geçirmeme garantisi yok, ancak Xperia Active ST17i 'de tam su geçirmezlik garantisi var, ancak malesef Türkiye' de satılmıyor telefon ...

Üst Alt