xp format atarken dosya koplayalanamıyor hatası

Sponsorlu Bağlantılar

mustafapak40

Üye
    Konu Sahibi
xp format atarken dosya koplayalanamıyor hatası
arkadaşlar ben format attım ama dosya biçimlendirdikten sonra kopyalamlar geliyor ya orda dosya kopyalanamıyor hatası veriyor işte devam etmek için tuşu hatırlamıyorum ama yoksay iptal et eğer iptal ederseniz xp kuurulamıyor windows xp normal çalışmaz diyor iptal ettim bilgisaayr yeniden açıldı ama açılırken dosya bulunamadı ctrl+alt+delete basdssın diyor basyıyorum yeniden açılıyor aynısı geliyor ne yapabilirim acil yardımınıza ihtiycım varr lütfen yardım edin

aliens

aliens

Üye
Kurulum cd sini değiştirmeyi deneyin. Olmaz ise kullandığınız CD/DVD okuyucuyu değiştirip deneyin.

mustafapak40

Üye
    Konu Sahibi
Kurulum cd sini değiştirmeyi deneyin. Olmaz ise kullandığınız CD/DVD okuyucuyu değiştirip deneyin.

bişey daha soracaktım geçen gün bi arkadaşlı n bilgisayarını format attım ama attıktan sonra ekran kartı nı yükleyemedim çünkü yüklerken hata veriyor nedendir acaba

aliens

aliens

Üye
bişey daha soracaktım geçen gün bi arkadaşlı n bilgisayarını format attım ama attıktan sonra ekran kartı nı yükleyemedim çünkü yüklerken hata veriyor nedendir acaba

ekran kartına uygun sürücüyü bulmayı deneyin. Örneğin fx5200 gibi kartlara sürücü çıkmadığı için eski sürücülerini bulmanız gerekli. Birde ekran kartları için en az .Net Framework v2 gerekli. İlk önce bunu kurup tekrar deneyin. Yeni formatlandıysa zaten ilk DirectX kurmanız gerektiğini unutmayın..

rebel_time

rebel_time

Üye
bu sorunun bir kaç sebebi olabilir
1 farklı bir kurulum cd.si dene
2 cd okuyucun artık neyse dvd rom. vs. arızalanmış olabilir.
3 ram mhz arasındaki sorunlar veya bozuk ramden kaynaklanıyor olabilir
3 hard diskinde bad yani bozuk sectör buluna bilir.

Üst Alt