Püf Noktası Xperia Z2 Bilgisayarsız CyanogenMod 12.1 Kurma Rehberi

Sponsorlu Bağlantılar

milestone

milestone

Üye
işte hocam son yazdığınız yazı ile brlikte harfi harfine denedim ve fotoğrafladım, lakin netice aynı, device is already rooted diyor ama bootloader unlock olmuyor

Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
işte hocam son yazdığınız yazı ile brlikte harfi harfine denedim ve fotoğrafladım, lakin netice aynı, device is already rooted diyor ama bootloader unlock olmuyor

:hmmm araştıracağım

Invoke

Invoke

Üye

@milestone

Invoke

Invoke

Üye

3. mesajda yazanı uygulayın. Türkçeye mi çevireyim?
Telefonunu aç ve pc ye bağla.

Komut yöneticisi, cmd, aç. "adb devices" çıkacak ****** number ı bir kenara yaz.

Flashtool klasöründe. [FLASHTOOL FOLDER]/custom/mydevices/[DEVICE ******]/ulcode.txt kontrol et. Yoksa bu klasörü ve içine de ulcode.txt dosyasını oluştur notepad veya birşeylerle... İçine kodu yaz, 0x 'siz yazdığına emin ol. .txt dosyanı kaydet ve flashtool'u çalıştır.

Şimdi BLU button ile tekrar yapıyormuşsun... Adamlarda çalışmış...

@milestone

• Beğen
Tepkiler: Preloader
milestone

milestone

Üye

Komut yöneticisi, cmd, aç. "adb devices" çıkacak ser ial number ı bir kenara yaz.

Flashtool klasöründe. [FLASHTOOL FOLDER]/custom/mydevices/[DEVICE ser ial]/ulcode.txt kontrol et. Yoksa bu klasörü ve içine de ulcode.txt dosyasını oluştur notepad veya birşeylerle... İçine kodu yaz, 0x 'siz yazdığına emin ol. .txt dosyanı kaydet ve flashtool'u çalıştır.

@milestone
Hoca neden yazdığın her mesajda böyle sinirli bir tavır takınıyorsun anlamadım. Anlamadığım da neden cevap verme zorunluluğu hissediyorsun, yardım ettiğini sanıyorsan etmiyorsun onuda belirteyim, diğer arkadaş sağolsun araştırıcam dedi. Hayret birşey ya, devlet dairesinde memur kaşısındayız azar yiyoruz. Senin söylediğin hiçbirşeyi kaale almak istemiyorum, lütfen yardım konusundaki yazılarıma sen cevap verme,

• Beğen
Tepkiler: 0ceanS13
Preloader

Preloader

Üye
    Konu Sahibi
Hoca neden yazdığın her mesajda böyle sinirli bir tavır takınıyorsun anlamadım. Anlamadığım da neden cevap verme zorunluluğu hissediyorsun, yardım ettiğini sanıyorsan etmiyorsun onuda belirteyim, diğer arkadaş sağolsun araştırıcam dedi. Hayret birşey ya, devlet dairesinde memur kaşısındayız azar yiyoruz. Senin söylediğin hiçbirşeyi kaale almak istemiyorum, lütfen yardım konusundaki yazılarıma sen cevap verme,

Öncelikle burası bir tartışma konusu değil ve ben @invoke 'nin sinirli bir şekilde cevap verdiğini pek sanmıyorum :) sadece yardımcı olmaya çalışıyor yazı dilinde böyle küçük anlaşmazlıklar olabilir tartışma çıkarmaya gerek yok bence :tebessüm: verdiği yöntemi deneyebilirsiniz işe yarayabilir :oke:

Komut yöneticisi, cmd, aç. "adb devices" çıkacak ser ial number ı bir kenara yaz.

Flashtool klasöründe. [FLASHTOOL FOLDER]/custom/mydevices/[DEVICE ser ial]/ulcode.txt kontrol et. Yoksa bu klasörü ve içine de ulcode.txt dosyasını oluştur notepad veya birşeylerle... İçine kodu yaz, 0x 'siz yazdığına emin ol. .txt dosyanı kaydet ve flashtool'u çalıştır.

@milestone

Invoke

Invoke

Üye
Neresi sinirli, ya hu? İstemiyorsan yazmam.

Üst Alt