XP atarken "Bu dosya kopyalamadı:" Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HaqperesT

HaqperesT

Üye
linux ta bir tercih olabilir aslında
ubuntuya bak mesela

• Beğen
Tepkiler: Teom@n

Teom@n

Teom@n

Üye
Web tasarim yaparken kullandigin 3. parti program yoksa, sadece notepad ile isini yurutuyorsan linux surumlerinden birini kur rahat et derim.

Illa XP kurmak istiyorsan XP surumlerinden cekirdegiyle ve yapisiyla oynanmamis MSDN-TechNet cikisli SP3 entegrasyonlu orjinal ISO kullan derim.

Ekran Kartinin 16 Bit ten fazla desteklememesinin nedeni Windows 2000 den dolayi olma ihtimali yuksek, belki yaniliyorumdur. Ekran kartinin marka ve modelini paylasabilirsen hep beraber ogrenmis oluruz.

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
Web tasarim yaparken kullandigin 3. parti program yoksa, sadece notepad ile isini yurutuyorsan linux surumlerinden birini kur rahat et derim.

Illa XP kurmak istiyorsan XP surumlerinden cekirdegiyle ve yapisiyla oynanmamis MSDN-TechNet cikisli SP3 entegrasyonlu orjinal ISO kullan derim.

Ekran Kartinin 16 Bit ten fazla desteklememesinin nedeni Windows 2000 den dolayi olma ihtimali yuksek, belki yaniliyorumdur. Ekran kartinin marka ve modelini paylasabilirsen hep beraber ogrenmis oluruz.

windows 2000'i kullananlardan gördüğüm kadarıyla renklerde problem yoktu bence ya monitör ya ekran kartı. bu arada teoman abi buraya yazdığın iyi oldu bende sana nasıl ulaşcam diyodum özelden yazıyorum :ehe

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi

OKuldayım şimdi eve geldiğimde yazayım :D

---------- Eklendi @ 13:25:04 ---------- Yazıldı @ 13:24:31 ----------

linux ta bir tercih olabilir aslında
ubuntuya bak mesela

Yo linux düşünmüyorum.
Ama sağol öneri için.

---------- Eklendi @ 13:28:14 ---------- Yazıldı @ 13:25:04 ----------

benım yukardada dedıgım gıbı.
Sp1 xp yukleyebılırsın.
Guncelleme felan yapma
Temız kullan.

Olur lütfen link at da
indirelim biz de deneyelim.
[/FONT]

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
OKuldayım şimdi eve geldiğimde yazayım

---------- Eklendi @ 13:25:04 ---------- Yazıldı @ 13:24:31 ----------

Yo linux düşünmüyorum.
Ama sağol öneri için.

---------- Eklendi @ 13:28:14 ---------- Yazıldı @ 13:25:04 ----------

Olur lütfen link at da
indirelim biz de deneyelim.

bu tur paylasımlar yasak. kendin ara bul
[/FONT]

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartı model S315EL

Teom@n

Teom@n

Üye
Sanirim onboard bir ekran karti bu. Uretici sitesinde SIS315E diye gecen bir model var sadece.

Harici ekran karti ise 32MB ram olan AGP 4X destekli bir ekran karti. Asagidaki linkten driverlarini indirip bir daha dene istersen.

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Sanirim onboard bir ekran karti bu. Uretici sitesinde SIS315E diye gecen bir model var sadece.

Harici ekran karti ise 32MB ram olan AGP 4X destekli bir ekran karti. Asagidaki linkten driverlarini indirip bir daha dene istersen.

Daha yeniyim bu konuda. Onboard dediğin anakarta bitişikse, bendeki ana karta bitşik değil.Sökülebiliyor.
Sağol.
Deneyeceğim.

Teom@n

Teom@n

Üye
O zaman harici ekran karti. Verdigim linkteki driveri indirip kurmalisin. Tabi ki once eski driveri kaldirmayi unutma.:oke:

Bu arada Konu da yeni olman burada problem degil, bircok degerli arkadasimizla bildiklerimizi paylasiriz ve sende kisa surede bilgi acigini kapatabilirsin. :oke:

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize değerli düşünceleriniz için. UltraXP SP3 2011 yükledim gayet de iyi çalışıyor.Biraz geç açılıyor ama iyi yine de xp çalışıyor sonuçta çok süper hızlı diyemem ama 2000'den iyi.

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Renk Sorunu Da Yok

222112

222112

Üye
    Konu Sahibi
Bir test et bakalim olmazsa baska XP oneririz.

SO,run yok sistemle de bi virüs bulaştı combofixte gözüküyo bi uyarı çıkıyo ve öle kalıyo yardım nasıl silinir? autorun.inf virüsü var gizli. Sürekli klasör seçeneklerinden gizli dosya klasör göster diyorum kendi gizliyor. USB bellek SD kart heryere atıto kendini ve gizlenmiyor. O dosyaları silmeye çalışıyorum. Bu dosyayı başka bir işlem kullanıyor diyo. Görev yöneticide de yok böyle bir işlem. YARDIM !

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
format atmalısısın
yada combofix

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt