wp8 1080p ekran çözünürlügü ile mi geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
wp8 1080p ekran çözünürlügü ile mi geliyor.
Dün sizlere burada windows phone8 işletim sisteminin getirecegi ekran çözünürlüklerinin haberini vermiştik.Bugün ortaya çıkan resime göre ise windows phone8 ile 1080p ekran çözünürlügü de geliyor.Windows phone8in dün bildirdigimiz dört ekran çözünürlügüne ek olarak 1080p çözünürlük sunacagı bu resimle kanıtlanmış oldu.

Haberi aldıgımız kaynaga göre 1080p ekran kullanan telefon genelde oldugu gibi Microsoft Redmond dan degil.Tam tersine cihazın baglandıgı yer olarak Londra bildiriliyor.Microsofun Londrada bir merkezi bulunuyor ama asıl önemli olan ise Londra Lumia serisinin üreticisi olan Nokianın en önemli pazarlarından birisi ve bu testlerin nNokia tarafından yapılıyor olması.

Ekstra olarak windows phone8 ile mevcut ekranlarda kullandıgımız 16milyon renk derinligine de veda edip 24milyon renk derinligine sahip ekranlı telefonlara kavuşucaz.Ne dersiniz Haziran ayı windows phone8 için hızlı başladı bu ay bir çok haber alıcaz heralde.

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
1080p gelirse Fandroid'lerin Nokia'yı kötülemekte kullandıkları bir özellik daha -ekran çözünürlüğü- yok olacak.Valla tanıtılacak o pureview'li telefonları heyecan ile bekliyorum.Kalan süre azaldıkça heyecan git gide artıyor inşallah dayanabilirim bu wp'sizliğe.Yoksa 3-4 ay bekleyemeyip alacağım bir Lumia 900.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
theposies

theposies

Üye
çok iyi haber :)

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Bana sorarsaniz 3-4 ay sonra pureview lumialar Turkiye'ye gelmez. O yuzden beklemeyin. Eger lumia900 hosunuza gidiyorsa ve imkaniniz varsa alin.

• Beğen
Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Bana sorarsaniz 3-4 ay sonra pureview lumialar Turkiye'ye gelmez. O yuzden beklemeyin. Eger lumia900 hosunuza gidiyorsa ve imkaniniz varsa alin.

Yok hocam 3-4 ayı bu günden itibaren dememiştim.Alacağım telefonu zaten en erken Aralık gibi alabilirim.Telefonun ekimde tanıtılıp Kasım - Aralık gibi Amerika'da satılacağını düşünürsek Türkiye'ye gelmesi için yine 2-3 ay sürebilir.Ben telefon için yeterli parayı biriktirdikten sonraki 3-4 aydan bahsetmiştim ama doğru düzgün belirtmemişim bunu.Sanırım Ekimdeki kongrede tanıtılacaktı modeller.Bu kongrede kaç model tanıtılacak ve aralarında ne gibi farklar var bir bilginiz var mı ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Yok hocam 3-4 ayı bu günden itibaren dememiştim.Alacağım telefonu zaten en erken Aralık gibi alabilirim.Telefonun ekimde tanıtılıp Kasım - Aralık gibi Amerika'da satılacağını düşünürsek Türkiye'ye gelmesi için yine 2-3 ay sürebilir.Ben telefon için yeterli parayı biriktirdikten sonraki 3-4 aydan bahsetmiştim ama doğru düzgün belirtmemişim bunu.Sanırım Ekimdeki kongrede tanıtılacaktı modeller.Bu kongrede kaç model tanıtılacak ve aralarında ne gibi farklar var bir bilginiz var mı ?
şu andaki cihazlarla daglar kadar fark olucagı gözüküyor. pureview kamera-msm8960 dual core-1gb ram ve wp8in bilmedigimiz getirileri örnegin kinetict bitlocker gibi bekliyoruz bakalım neler gelicek.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

şu andaki cihazlarla daglar kadar fark olucagı gözüküyor. pureview kamera-msm8960 dual core-1gb ram ve wp8in bilmedigimiz getirileri örnegin kinetict bitlocker gibi bekliyoruz bakalım neler gelicek.
Hayırlısı.Ama 1080p çok şarz yer gibi...

Del Rey

Del Rey

Üye
2100 mAh batarya işi çözer.

aleranol

aleranol

Üye
ya da yanında akü versinler :D

• Beğen
Tepkiler: Niizuma.Eiji
SilentOne

SilentOne

Üye
yada yanında nükleer enerjiden üretilmiş bitmeyen pilde verbilirler :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt