Haber Windows Phone8 Gdr3 Developer Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

skynet

Üye
Bendemi kursam ne yapsam :hmmm

byibo

byibo

Üye
Önce apps.windowsstore.com adresine girerek kendine bir hesap oluşturuyorsun (giriş yapıyorsun sayılır). Sonra Preview For Developers programını mağazadan indiriyorsun. Sonra programa girerek apps.windowsstore.com adresinde giriş yaptığın hesapla bu programda da giriş yapıyorsun. Sonra giriş başarılı diyor. Ayarlar dan Telefon Güncellemesi ne girerek güncellemeleri denetliyorsun. Bulunca da indirmeyi başlatıyorsun. Sonra zaten kendisi iniyor, kuruluyor, baştan başlıyor, veriler aktarılıyor ve telefon kullanıma hazır.
saolasın arkadasım soyleidğin gibi yaptım indirme yapılıyor suanda bir sorun yok
ayrıca sanırım microsoft developer üyeliklerini doldurmak istiyor o yüzden boyle bir seye basvurmus olabilir diye dusunuyorum

hasansen_83

hasansen_83

Üye
920 lere ekran döndurme ve sürüş modu mu geldi sadece ?

ardacumhur

ardacumhur

Üye
bizim teyze çocukları mermiye kafa atıyorlar :)

belfiore bekle bizi

• Beğen
Tepkiler: alical33
hasansen_83

hasansen_83

Üye
uygulama kapatabılme derken anlamadım multitasking ana menu oluyor sanıım

hasansen_83

hasansen_83

Üye
bu guzel olmus :) nsu telefonu gormuyor kurtarın cihazınızı dıyor ya :)

csH

csH

Üye
preview for devolopers programının linkini verebilir misiniz

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Kuran arkadaşlardan yorum alsaydık test aşamasında fakat yenilikler neler eğer eksik yanı yoksa kuralım yani :)

erndrdyk

erndrdyk

Üye
cüzdanda Microsoft mağaza kartı seçeneği gelmiş

alasulumurat

alasulumurat

Üye
Yükledim bende ama fazla Bi fark yok deymez bence. Gerçek güncellemeyi beklemek daha mantıklı. Ama merak edenler deneyebilir

csH

csH

Üye
31 mb lik Bi güncelleme şebeke üzerinden indirdim şu an yüklemeye hazırlanıyor:D