Windows Phone Suite - Gerçek WP Deneyimi - Çok Yakında

Sponsorlu Bağlantılar

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone Suite - Gerçek WP Deneyimi - Çok Yakında
Yeni bir uygulama ile tekrar karşınızdayım.
Windows Phone Suite ile
gerçek WP deneyimini yaşayın...

Logo

Özellikler
Nokia mağazada yer alan en iyi
Windows Phone arayüzüne ve fonksiyonuna sahip uygulamasıdır.

**WP Stil Telefon Arama
**WP Stil SMS Gönderme
**WP Stil QWERTY Klavye
**WP Stil Internet Explorer 10 Mobile Web Tarayıcı
*Takla atan karolar
*Özelleştirilebilir web anasayfası
*Karoların rengi ayarlanabilir
*Canlı Saat Karosu
*Dil şimdilik ingilizcedir

ve

*Diğer telefon uygulamaları için launcher arayüzü

*** Sonraki Güncellemelerde
Diğer WP uygulamaları da uygulamaya eklenecektir

Ekran Görüntüleri

Video
[video=youtube;269luvOiiJs]http://www.youtube.com/watch?v=269luvOiiJs[/video]

Uygulama henüz yayınlanmamış olup Nokia Mağaza onayına gitmiştir.
Onaylandıktan sonra mağazada listelenecektir.

Fiyat: Yurtdışı 2 Euro / 3.49 TL olarak belirlenmiştir.
Ücretsiz olarak paylaşılmayacaktır.
Duruma göre kampanyalar olabilir.
İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: iatis, Dexter Morgan, arslanla ve 2 diğerleri

fatih54102

fatih54102

Üye
qml çok güzel arayüz tasarlanabiliyor.
Yine güzel bir uygulama yapmışsın. İyi satışlar.

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
evet qml işlerin yarısını hallediyor geri kalanı da c++ ve hayalin gerçeğe dönüşmesi. Çok severek yapıyorum iyi olması için özeniyorum. Teşekkürler. Bakalım onay gelecek mi?

fatih54102

fatih54102

Üye
aslında bu konu ile pek ilgisi yok ama qml de c++ kodunu direk onclicked bölümüne yazabilme şansımız var mı?

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
aslında bu konu ile pek ilgisi yok ama qml de c++ kodunu direk onclicked bölümüne yazabilme şansımız var mı?

Direkt değil ama indirekt yapılabiliyor. Ben de epey geç öğrendim bunu artık istediğim her uygulamayı yapabilirim. Güncelleme ile uygulamanın web tarayıcısına çerez tutturucam ilk iş tabi uygulama rağbet görürse

- - - Eklendi - - -

Yarın dediğin ile ilgili bir örnek yollarım sana. Sen de senin sms uygulamasını çevir qml e koy mağazaya. Bence ilgi görür ama tam çalışır hale getir ki kötü yorumlar alma.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Adam site bile kurmuş helal olsun :alkis uygulama güzel gibi duruyor ama kampanyayı bekleyeceğiz :D

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Zaten uygulamaya ilgi olursa kampanya olacak. Yoksa daha bir tane bile uygulama yapmam. Kaç gündür kaç saattir uğraşıyorum. Bazen kafayı sıyırıyorum. İstediğim gibi olmayınca sinirleniyorum 1 gün sade araştırma yapıyorum sorunu çözebilmek için. Ücretsiz yapsam mı diye düşünmedim değil. Ama hayrına da yapmadım sonuçta :) Anlatabilmişimdir inşallah

i-gencer

Üye
çoğu uygulamanı satın aldım. eğer onay gelirse ilk alacaklardanım. Helal olsun sana..

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Zaten uygulamaya ilgi olursa kampanya olacak. Yoksa daha bir tane bile uygulama yapmam. Kaç gündür kaç saattir uğraşıyorum. Bazen kafayı sıyırıyorum. İstediğim gibi olmayınca sinirleniyorum 1 gün sade araştırma yapıyorum sorunu çözebilmek için. Ücretsiz yapsam mı diye düşünmedim değil. Ama hayrına da yapmadım sonuçta :) Anlatabilmişimdir inşallah

sende paranı burdan kazanıyorsun :D

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
Para kazanma değil sadece ne gelirse kardır mantığı. Çünkü para kazanılacak bir iş değil ciddi bir yazılım firmasında çalışmıyorsan. Mesela bir uygulama ilk çıktığında veriyor meyvelerini. Neyse bana artık uygulamanın çıkmasını beklemek düşüyor...
Sizler ekran resimlerinden gördüğünüz kadarıyla yorumlarını yazın böyle olsun şöyle olsun şu da olsun diye onları da güncelleme ile eklerim. Belki kısıtlı özellikler içeren free sürüm çıkarırım.

Bu arada resimlerden göremediğiniz bir özellik daha var. O da ekrandaki karoların rastgele sizin ayarladığınız süre içinde takla atması. Güzel bir animasyon ve kullanım hissi uyandırdı bende hem daha gerçekçi gibi geldi bana. Önümüzdeki günlerde diğer uygulamaları da benzeticem mesela hesap makinesi, arama motoru uygulaması, dosya yöneticisi, müzik player vs işte o zaman gerçek bir WP Suite olacak

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Para kazanma değil sadece ne gelirse kardır mantığı. Çünkü para kazanılacak bir iş değil ciddi bir yazılım firmasında çalışmıyorsan. Mesela bir uygulama ilk çıktığında veriyor meyvelerini. Neyse bana artık uygulamanın çıkmasını beklemek düşüyor...
Sizler ekran resimlerinden gördüğünüz kadarıyla yorumlarını yazın böyle olsun şöyle olsun şu da olsun diye onları da güncelleme ile eklerim. Belki kısıtlı özellikler içeren free sürüm çıkarırım.

Bu arada resimlerden göremediğiniz bir özellik daha var. O da ekrandaki karoların rastgele sizin ayarladığınız süre içinde takla atması. Güzel bir animasyon ve kullanım hissi uyandırdı bende hem daha gerçekçi gibi geldi bana. Önümüzdeki günlerde diğer uygulamaları da benzeticem mesela hesap makinesi, arama motoru uygulaması, dosya yöneticisi, müzik player vs işte o zaman gerçek bir WP Suite olacak

ben şakasına söyledim zaten benim de kartım olsa bende koyardım hadi maxide beleşe koyarım en azından 3–5 kuruş girse kârdır yani

metinakrep

Üye
sizi tebrik ediyorum resimlerden görüldüğü kadarı ile güzel ancak denemeden brşey demek olmaz inşallah onay gelir

pRime.

pRime.

Üye
baya benzemiş ya. :D eline sağlık.

erhanred

Üye
peki oyunlarını oynuyacakmıyız ölmüş sisteme paralı uygulama geliyo bari o olsun bence ücretsiz olarakta bu sitede paylaş az miktarda olan symbiancılar biraz moral gesin

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
güzele benziyor.şimdiden ellerine sağlık diyelim.telefonu kasmadığı ve stabil çalıştığı takdirde bence güzel bir satış seviyesine ulaşır.Hayırlı olsun

asrabi

asrabi

Üye
Çok başarılı ellerine sağlık.

Duran.Y

Duran.Y

Üye
s60v5 içinde olsaydı iyiydi :)

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Uygulamayı neden türkce yapmadınız ?