windows phone konum bulucu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
erdincpolat

erdincpolat

Üye
    Konu Sahibi
windows phone konum bulucu
arkadaşlar bu telefonda konum bulucu ile alakalı bir sorum olacak

androidde gps i açmadan mobil şebeke üzerinden hem haritalarda, hem facebook da konum bulabiliyordum, yer bildirimi yapabiliyordum.
lakin wp 8x telefonumda face de bile mobil şebeke olsun wifi olsun konumu mu bulamıyo hatta konum bulucuyu aç diyo
keza haritalarda da aynı sıkıntı var konum bulucu açık olmadan konumumu bulmuyor.

yani konum bulucu hep açıkmı kalmalı, hep açık kalırsa çok şarj yermi
nedir bunun olayı

yer bildirimi yaparken ve haritayı açtıgımda illa konum bulucuyu açmam mı gerekiyo

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
arkadaşlar bu telefonda konum bulucu ile alakalı bir sorum olacak

androidde gps i açmadan mobil şebeke üzerinden hem haritalarda, hem facebook da konum bulabiliyordum, yer bildirimi yapabiliyordum.
lakin wp 8x telefonumda face de bile mobil şebeke olsun wifi olsun konumu mu bulamıyo hatta konum bulucuyu aç diyo
keza haritalarda da aynı sıkıntı var konum bulucu açık olmadan konumumu bulmuyor.

yani konum bulucu hep açıkmı kalmalı, hep açık kalırsa çok şarj yermi
nedir bunun olayı

yer bildirimi yaparken ve haritayı açtıgımda illa konum bulucuyu açmam mı gerekiyo

Tam olarak olayı anlamadım ama "konum servisleri" açık olmalı arkadaşım.
Nokia Haritalar dünyada 1 numara, sen hala Android'den bahsediyorsun :)

gkcll

gkcll

Üye

Tam olarak olayı anlamadım ama "konum servisleri" açık olmalı arkadaşım.
Nokia Haritalar dünyada 1 numara, siz hala Android'den bahsediyorsun :)

aynen nokia maps deyince bitmiştir gerisi hikaye google felan nokia here ile google maps ın adını tarihe gömer ;)

erdincpolat

erdincpolat

Üye
    Konu Sahibi
anladığım kadarı ile Facebook yer bildirimi yaparken illa konum bulucu yu açmam gerekiyor. Aksi takdirde internete bağlı olsam dahi yer bildirimi yapamıycam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...