Windows Phone İpuçları ve Atlanan Detaylar

Sponsorlu Bağlantılar

luckysleven

luckysleven

Üye
hazır sistemle ilgili bir konu açılmışken şu benim reset atma sorununa bir el atsak biri deseki arkadaşım şu sebepten dolayı reset atıyor dese arkasında biri çıkıp arkadaş şöyle yaparsan reset atmaz dese güzel olmaz mı ?

ben sorunu yine yazayım buraya .. Telefon mesaj geldiğinde yada arama geldiğinde reset atıyor . Ayrıca telefon tekrar açılınca o gelen mesaj yok oluyor hatta bazen son 2-3 mesaj birden siliniyor . Nedir bunun sebebi ? Dediklerine göre güncelleme sırasında bir sorun olmuştur oda telefonun res atmasına sebep olurmuş .

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Konu için teşekkürler bilgilendirici unutanlar için hatırlatıcı olmuş

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
hazır sistemle ilgili bir konu açılmışken şu benim reset atma sorununa bir el atsak biri deseki arkadaşım şu sebepten dolayı reset atıyor dese arkasında biri çıkıp arkadaş şöyle yaparsan reset atmaz dese güzel olmaz mı ?

ben sorunu yine yazayım buraya .. Telefon mesaj geldiğinde yada arama geldiğinde reset atıyor . Ayrıca telefon tekrar açılınca o gelen mesaj yok oluyor hatta bazen son 2-3 mesaj birden siliniyor . Nedir bunun sebebi ? Dediklerine göre güncelleme sırasında bir sorun olmuştur oda telefonun res atmasına sebep olurmuş .

valla dediklerimizin arkasındayız hala :)

luckysleven

luckysleven

Üye
valla dediklerimizin arkasındayız hala :)

yok almam lumia ama bu hafta içi 520 almaya gidicem ev halkından talep var : ) size güncellemeler gelsin eyer sorunsuz atlatırsanız benim sorunumda çözülmezse direk gider 720 alırım : ) Geçen gün bimekste inceledim tasarımı çok güzel olmuş

ÖEY

ÖEY

Üye

Ben sana daha önce dedim ya kendin flaşla yazılımı baştan kuracaksın ya da servise verip yazılım attıracaksın. Başka yolu yok:oke: Korkma servise direkt yazılım atın dedin mi zaten bir iki saatte hallederler :D Onlar anca flaş çalışmıyor deyince cihazı komple bozuyorlar :D:D

luckysleven

luckysleven

Üye
Ben sana daha önce dedim ya kendin flaşla yazılımı baştan kuracaksın ya da servise verip yazılım attıracaksın. Başka yolu yok:oke: Korkma servise direkt yazılım atın dedin mi zaten bir iki saatte hallederler :D Onlar anca flaş çalışmıyor deyince cihazı komple bozuyorlar :D:D

abi dedim şuna yazılım atın dedim telefon benim herşeyim dedim mail olayı benim için önemli dedim : ) hatta parasını vereyim gün içerisinde geri verin dedim adam bana 10-14 gün içerisinde geri veririz dedi :zzz: ama yazılım ile sorunun çözüleceğini de söyledi o da teselli oldu bana : )

yalnız downgrade yapıp güncellemeyi düzgün yaparsam sorun çözülür o da var ama yemedi işte ya uçarsa telefon ? sistem daha yeni android olsa anlarım ama bunda ışık yemiş tavşan gibi kalırım : )

- - - Eklendi - - -

bu arada bu mesajı yazarken 2 kere arama yapmaya çalıştım 2 kere res attı : ) yani ya mesaj atarken yada alırken yada arama yaparken res atıyor işte çok sinir

ÖEY

ÖEY

Üye
Yahu ben onu anlayamadım işte alt tarafı yazılım yükleyecekler neden 15 gün diyorlar ki?? Bu arada bu downgrade dediğin nokialardaki flaşlama mı oluyor?

luckysleven

luckysleven

Üye
Yahu ben onu anlayamadım işte alt tarafı yazılım yükleyecekler neden 15 gün diyorlar ki?? Bu arada bu downgrade dediğin nokialardaki flaşlama mı oluyor?

aynen yani bir önceki versiyona geri getiricem telefonu sonra tekrar gdr2 güncellemesi yapıcam

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
yok almam lumia ama bu hafta içi 520 almaya gidicem ev halkından talep var : ) size güncellemeler gelsin eyer sorunsuz atlatırsanız benim sorunumda çözülmezse direk gider 720 alırım : ) Geçen gün bimekste inceledim tasarımı çok güzel olmuş

Birileri lafıma geldi :islik
Nokia
:oke:

• Beğen
Tepkiler: Ugr288
ÖEY

ÖEY

Üye
aynen yani bir önceki versiyona geri getiricem telefonu sonra tekrar gdr2 güncellemesi yapıcam
O zaman dene bakalım ya, bence dene yani en fazla kitlenir gider verirsin servise. Nasıl olsa servis her türlü sana 10 gün demiş.

skynet

Üye

Hocam aynı sorun son zamanlarda benimde başımdan hiç eksik olmuyordu bende mecburen flash attım şimdilik bir sorun yok umarımda olmaz :dry:

luckysleven

luckysleven

Üye

Hocam aynı sorun son zamanlarda benimde başımdan hiç eksik olmuyordu bende mecburen flash attım şimdilik bir sorun yok umarımda olmaz :dry:

aha demekki wp nin sorunu bu : ) demekki flaslayınca düzeliyor oh be rahatladım ya dedim acaba telefonun bir yerimi bozulduda böyle oldu oh be : )

Üst Alt