Windows Phone Geri Tuşu Için Anket Yapılıyor

• 14 Ekim 2013
  • 1107 Okunma
  • 26 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Geçtiğimiz günlerde sızan bilgilerde Microsoft'un Windows Phone 8.1(BLUE) güncellemesiyle fiziksel geri tuşunun kaldırılması düşünüldüğü iddia edilmişti.

Windows Phone kullanıcıları Microsoft Future Suggestions sitesinde açtıkları başlıkla geri ok tuşunun kaldırılmasını protesto ettiler. Sizler de geri tuşunun kaldırılmasına karşıysanız bu ankete katılıp oy kullanarak bu ankete destek olabilirsiniz.

oylamaya buradan katılabilirsiniz.

Yazan: papakudioflu
    OozyStaw bunu beğendi.
  2. tamamdır, kaldırılmaması taraftarıyım

3. Kökten kalkacaksa herkes karşı boş tuşa, eğer yerine başka işlev getirirlerse başka

4. Şimdi bir şeyi anlamadım
    Bu geri tuşunun işlevi kaldırılınca tamamen bom boş bir tuş olarak mı kalacak yoksa yerine başka Bi özellik mi koyulacak

5. bu soruların cevaplarına göre Bi katılım olacak.Bende karşıyım ama önceden de dediğim gibi o tuşa bildirim merkezi özelliği konursa o zaman değişmesini isterim yoksa değişmesin

6. Ben şahsen geri ve arama tuşlarının kalkmasını isteyenlerdenim. Tek tuş windows logosu daha hoş durur.

7. Geri ve arama tuşuna kullanıcının işlev ataması olayı gelse daha iyi olur tuşu kaldıracaklarına.

8. Ben 3'ünüde kullanıyorum kalkmasın :ehe

Son düzenleme: 14 Ekim 2013
  9. Bir kere kaldırılsa bizim cihazları teknik servis toplar ve ekranını değiştiriler ve geri okunu kaldırırlar ancak böyle olur yoksa o tuş orada süs olarak kalmaz biraz mantıklı düşünün.

10. Anketi göremiyorum site kaçıyor :kıskıs:

11. Ooo, çok pahalıya mal olur. Öyle bir şey çok zor.

12. Flashlight tuşu yapsınlar onu ;)

13. o gereksiz dediğimiz arama tuşunu bile günde en az on defa kullanıyorum, o yüzden hiç bir.tuşun işlevi değişmemeli

skynet bunu beğendi.
  14. arama tuşunu sadece yanlışlıkla kullanıyorum :hmmm

15. Aynen ya anca oyunlarda falan gereksiz yere tıklayıp oyunu bölmeye yarıyor. Arama tuşunun işlevini değiştirip bildirim merkezi falan yapabilirler

16. digitizer değişcek sadece 20 dolar felan

17. ama herkesin değişecek, böyle bir şey mümkün mü sizce?

18. garantisi olanları onlar değiştirir olmayanlar ise olduğu yere gotursun yaparlar büyük ihtimal

19. Bence büyüteç (yani arama) tuşu kalksın.

20. neyle geriye gidecekmişiz. Beyin fışkırıyor.

skynet bunu beğendi.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 10:41