Haber Windows Phone Geri Tuşu Için Anket Yapılıyor

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Windows Phone Geri Tuşu Için Anket Yapılıyor

Geçtiğimiz günlerde sızan bilgilerde Microsoft'un Windows Phone 8.1(BLUE) güncellemesiyle fiziksel geri tuşunun kaldırılması düşünüldüğü iddia edilmişti.

Windows Phone kullanıcıları Microsoft Future Suggestions sitesinde açtıkları başlıkla geri ok tuşunun kaldırılmasını protesto ettiler. Sizler de geri tuşunun kaldırılmasına karşıysanız bu ankete katılıp oy kullanarak bu ankete destek olabilirsiniz.

oylamaya katılabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw

PureFood

PureFood

Üye
tamamdır, kaldırılmaması taraftarıyım

respection123

Üye
Kökten kalkacaksa herkes karşı boş tuşa, eğer yerine başka işlev getirirlerse başka

pirenuri

pirenuri

Üye
Şimdi bir şeyi anlamadım
Bu geri tuşunun işlevi kaldırılınca tamamen bom boş bir tuş olarak mı kalacak yoksa yerine başka Bi özellik mi koyulacak

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
bu soruların cevaplarına göre Bi katılım olacak.Bende karşıyım ama önceden de dediğim gibi o tuşa bildirim merkezi özelliği konursa o zaman değişmesini isterim yoksa değişmesin

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Ben şahsen geri ve arama tuşlarının kalkmasını isteyenlerdenim. Tek tuş windows logosu daha hoş durur.

Bay H

Bay H

Üye
Geri ve arama tuşuna kullanıcının işlev ataması olayı gelse daha iyi olur tuşu kaldıracaklarına.

skynet

Üye
Ben 3'ünüde kullanıyorum kalkmasın :ehe

Son düzenleme:

blackcemre

Üye
Bir kere kaldırılsa bizim cihazları teknik servis toplar ve ekranını değiştiriler ve geri okunu kaldırırlar ancak böyle olur yoksa o tuş orada süs olarak kalmaz biraz mantıklı düşünün.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Anketi göremiyorum site kaçıyor :kıskıs:

Invoke

Invoke

Üye
Bir kere kaldırılsa bizim cihazları teknik servis toplar ve ekranını değiştiriler ve geri okunu kaldırırlar ancak böyle olur yoksa o tuş orada süs olarak kalmaz biraz mantıklı düşünün.

Ooo, çok pahalıya mal olur. Öyle bir şey çok zor.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Flashlight tuşu yapsınlar onu ;)

PureFood

PureFood

Üye
o gereksiz dediğimiz arama tuşunu bile günde en az on defa kullanıyorum, o yüzden hiç bir.tuşun işlevi değişmemeli

• Beğen
Tepkiler: skynet
ardacumhur

ardacumhur

Üye
arama tuşunu sadece yanlışlıkla kullanıyorum :hmmm

pirenuri

pirenuri

Üye
arama tuşunu sadece yanlışlıkla kullanıyorum :hmmm
Aynen ya anca oyunlarda falan gereksiz yere tıklayıp oyunu bölmeye yarıyor. Arama tuşunun işlevini değiştirip bildirim merkezi falan yapabilirler

katil_197

katil_197

Üye
garantisi olanları onlar değiştirir olmayanlar ise olduğu yere gotursun yaparlar büyük ihtimal

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bence büyüteç (yani arama) tuşu kalksın.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
neyle geriye gidecekmişiz. Beyin fışkırıyor.

• Beğen
Tepkiler: skynet

Üst Alt