Windows Phone GDR2 Güncellemesi | Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone GDR2 Güncellemesi | Ekran Görüntüleri
Merakla Beklenen Windows Phone 8 GDR2 Güncellemesi

Arkadaşlar bildiğiniz üzere NL920 cihazlara Windows Phone Güncellemesi geldi.GDR2 olarak adlandırılan güncellemeyi forumda yakından takip ediyorduk.Beta'yı flaşlayan arkadaşlar da daha önceden izlenimlerini aktarmışlardı.

Şimdi bu yeni güncelleştirmeyi adım adım inceliyoruz :)

İlk denememde 80072ee2 olarak hata almıştım, telefon güncellemelerini kontrol ederken.Sonra wi-fi ile bağlı olduğumdan direk indirmeye başladı.

Yükle dedikten sonra cihaz yeniden başladı ve kurulum çarkların dönüşüyle başladı.Cihaz açıldıktan sonra ayarlarım ve verilerim yeniden yüklendi.Hakkında bölümü de aşağıdaki gibi.

Burada 1308.0001 olan Global Romlu cihaz.Yani teknoloji marketlerden yada portico güncellemesinden sonra alınan cihazlar.Sonu 0002 olanlar ise Turkcell rom'lu.Tek fark kilit ekranı resmi ve zil sesi.Başka bir fark görülmüyor.
Kapasite kontrolü olarak bir seçenek geldi ayarlar menüsüne.İçeriği aşağıdaki gibi.

Evet arkadaşlar güncellememiz bu şekilde tamamlandı.Tüm kullanıcılara hayırlı olsun :)

Nokia Updates for Windows Phone olarak geldi bu güncelleme ve NL820'lere henüz ulaşmadı.Akıllarda
"Acaba sadece NL920 ve NL620 modellerine mi geldi" sorusu dolanıyor.Bu sorunun cevabını ise ilerleyen günlerde göreceğiz.

Bugün itibariyle NL820 sahibi arkadaşlara da güncelleme ulaştı.

• Beğen
Tepkiler: Web Designer, bulutsuzgece ve n000k

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
guncellememi geldi anlmadım

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Evet kardeşim ekran görüntülerini yüklüyorum biraz uzun sürüyor :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hadi bakalım bekliyoruz. :)

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
bende gozukmıo (l820)

IVI-Elia

Üye
abi sürüm aynı mı beta ile

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
l820 de gozukmıo galiba bide fm ve renk paleti diolardı?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ben de haftaya yazarım heralde izlenimlerimi, verilerin taşınması ancak biter :kop2:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve hasansen_83
tanercoskun

tanercoskun

Üye
Sanırım sürüm no beta ile aynı ve bize gelmeyecek.

mühendis_bey

Üye
Renk paleti ve fm radyo yok mu yani:( o halde beta dan farkı yok

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Zaten sürüm değişmedi.

IVI-Elia

Üye
Rica ediyorum blue gelice forumda ilk günpaylaşmayin o zamana kadar kullanici sayisi da artar artik neler olur siz düşünün

Üst Alt