İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Emre

Üye
TubeCast'dan indirdiğimiz dosyalar nereye gidiyor?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
TubeCast'dan indirdiğimiz dosyalar nereye gidiyor?
bu cevabı ben de merak ediyorum. muhtemelen uygulamanın içine gidiyo, yani yine sadece uygulamadan izleyebiliyoruz, çünkü aradım taradım ben de bulamamıştım :zzz:

bj_kmurat

Üye
arkadaşlar lumia 920 habire uçuş moduna geçiyor kendiliğinden. telefonu bir çok kez kapatıp açtıktan sonra şebeke geliyor. 6 ay önce servise vermiştim kullanıcı hatası deyip garanti dışı bıraktılar. anakart arızalıymış dediklerine göre. şimdi ben bu cihazı bir tamirciye versem anakartını ne kadara tamir ederler? ya da yeni anakart ne kadara takılıyor? nette pek bişey bulamadım lumia 920 anakart fiyatlarıyla ilgili.

kartal-78

Üye
Arkadaşlar lumia 920 orjinal şarj aletini ankarada nerede bulabilirim kızılay tarafında özellikle

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar lumia 920 orjinal şarj aletini ankarada nerede bulabilirim kızılay tarafında özellikle
Orayı bilmem ama internet üzerinden almak istersen

skynet

Üye
Whatsapp dan birine video yollarken o esnada uygulamayı arka plana attığımda video gönderme duruyor uygulamaya geri döndüğümde devam ediyor :hmmm Bu sorunu başka yaşayan var mı ?

serinaga

serinaga

Üye
Hiç denemedim, merak ettim şimdi ?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Whatsapp dan birine video yollarken o esnada uygulamayı arka plana attığımda video gönderme duruyor uygulamaya geri döndüğümde devam ediyor :hmmm Bu sorunu başka yaşayan var mı ?
aynen öyle oluyor, yarım kalan gönderiler arkaplanda devam etmiyor :/

• Beğen
Tepkiler: skynet

kartal-78

Üye
Orayı bilmem ama internet üzerinden almak istersen

Bu sitedeki urunler orjinalmi çünkü diğer sitede hepsiburada.com da 40 tl l920 şarj cihazı

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Beyler bizim wifinin lan isigi yanmior note 2 nin wifi cekior fakat bnnki cekmior neden acaba​
beyler watsapp butun sistemlerde oyle bizlik bişey değil

utt2

utt2

Üye
Arkadaşlar bende lumıa 820 var sd'den uygulama yüklenmiyor.Bluetooth ile atıyorum yükle kutucuğuna basıyom sonra
Uygulama yüklenmedi şirket uygulaması hatası alıyorum acaba bunu nasıl yaparım

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
ben denediqimde oyleydi bilemem uzun zamandir kullanmadim

efeler12

efeler12

Üye
Spotifyı türkiyede açmayı başardım telefondan zenmate ile proxy nizi amerika yapıp spotifyın stesine girip hesap bölgenizi amerika yapın telefondan uygulamayı çalıştırabileceksiniz

• Beğen
Tepkiler: ...decode...
...decode...

...decode...

Üye
Spotifyı türkiyede açmayı başardım telefondan zenmate ile proxy nizi amerika yapıp spotifyın stesine girip hesap bölgenizi amerika yapın telefondan uygulamayı çalıştırabileceksiniz
Deneyeceğim şimdi, işe yararsa çok büyük hayır duası alırsın dostum :)

EDIT: İşe yaradı hocam, Allah bin kere razıolsun sizden :)

• Beğen
Tepkiler: efeler12
kamil5028347

kamil5028347

Üye
Tarayıcıların hepsinde yaşadığım bir sorun var şuanda girmek istediğim siteye giriyorum fakat kısa süre içerisinde kendi kendine başka sitelere bağlanıyor bu tam olarak ne sorunu telefonla alakalımı yoksa internetlemi yeni başladı bu sorun istediğim sayfaları açamaz oldum mobilden

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Tarayıcıların hepsinde yaşadığım bir sorun var şuanda girmek istediğim siteye giriyorum fakat kısa süre içerisinde kendi kendine başka sitelere bağlanıyor bu tam olarak ne sorunu telefonla alakalımı yoksa internetlemi yeni başladı bu sorun istediğim sayfaları açamaz oldum mobilden

Bence önce başka bir wifi ile dene ve bak bakalım aynı mı sorun. Eğer sorun yoksa senin netinden kaynaklıdır. Telefonunun tüm ön belleğini ve net geçmişini boşalt. Modemini sıfırla. Şifresini değiştir. Yeniden dene.

Üst Alt