İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
Microsoft'un Work assistant adında yeni bir uygulama geliştirdiği ortaya çıktı.

Bu uygulamanın Cortana ile entegre çalışan(sesli komutlar, Office görevlerinde yardımcı olma) Office uygulaması olduğu belirtiliyor

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
3g kapalı olabilir sende yada s3 de gırmıodur buyuk ıhtımalle yoksa 920 de girer

bj_kmurat

Üye
İkisinde de açık ama yine de bağlanmıyor

dawid

dawid

Üye
Arkadaşlar bi sorum var.internetten film indirmeye çalışıyorum en az 10 siteden 10 tane link buldum pc den olsa inecek fakat tel indiremiyoruz diyor sebep nedir acaba
Arkadaşlar bi sorum var.internetten film indirmeye çalışıyorum en az 10 siteden 10 tane link buldum pc den olsa inecek fakat tel indiremiyoruz diyor sebep nedir acaba

kartal-78

Üye
Hocam şarj cihazın bozulmuş olabilir. Başka bir şarj cihazı deneyin. Ama 920 nin gücünü kaldırabilecek bir şarj cihazı olmalı. Çünkü Bizim telefonları her şarj cihazı şarj edemiyor :) (Bizzat denedim).

Doğru arkadaşım şarj kaplosu nda sıkıntı var ondan kaynaklanıyormuş şarj kaplosunu değiştirdim düzeldi yardımlarınız için teşekkurler

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
avrupaaslani

avrupaaslani

Üye
Arkadaşlar SnapChat'in official uygulaması ne zaman gelecek ya da alternatifleri olacak mı?

Bay H

Bay H

Üye
Microsoft'un Work assistant adında yeni bir uygulama geliştirdiği ortaya çıktı.

Bu uygulamanın Cortana ile entegre çalışan(sesli komutlar, Office görevlerinde yardımcı olma) Office uygulaması olduğu belirtiliyor

Uygulamaya ait ekran görüntüleri ortaya çıktı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

dawid

dawid

Üye
Lütfen biri cevap versin

skynet

Üye
Arkadaş şu ie de forumda dolaşırken youtube videosu açtığımda cihazın donup kalma sorunu iyice sinir bozucu olmaya başladı :off:
Resmi denim yüklü olmasına rağmen hala bu sorun çözülmedi lanet olsun :sinir

ArMaGeDdOn_87

Üye
Arkadaş şu ie de forumda dolaşırken youtube videosu açtığımda cihazın donup kalma sorunu iyice sinir bozucu olmaya başladı :off:
Resmi denim yüklü olmasına rağmen hala bu sorun çözülmedi lanet olsun :sinir
Ben öyle bi sorunla karşılaşmadım,diğer arkadaşlardan bu sorunla karşılaşan varmı diye bi konu aç istersen,çünkü önemli bir sorun

dawid

dawid

Üye
lumia avi dosyası açmıyor kusura bakma geç yazdığım için.
Estağfurullah üstadım da ,ben avi oynatıyorum telde avatar var abi acaba avi gösterip farklıbi format mp4 olabilir mi nasıl olur bu
Bir de rar olarak ta indirmiyor

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Arkadaşlar SnapChat'in official uygulaması ne zaman gelecek ya da alternatifleri olacak mı?

Adam akıllı yorum yapan yok buna, gelip gelmiyceği hiç belli değil üstünde çalışıyoruz diyorlar sadece

dawid

dawid

Üye
Öncekinden ayrı bir soru:ayarlar uygulamalar internet Explorer ileri düzey ayarlarda bing ten öneri al işaretleniyormu ?

Emre

Üye
Estağfurullah üstadım da ,ben avi oynatıyorum telde avatar var abi acaba avi gösterip farklıbi format mp4 olabilir mi nasıl olur bu
Bir de rar olarak ta indirmiyor
tornet kullanmalısın.

Üst Alt