windows phone başkanından sürpriz açıklama

• 19 Mart 2013
  • 1324 Okunma
  • 25 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Hepimiz bu hafta başında güncellenen Skype uygulamasıyla windows phone platformunun gelişimi ve ihtiyaclarımız dogrultusunda geliştirilmesi adına mutlu olduk.

Fakat bu gelişme Windows Phone ekibinin başkanına göre bu haftaki sürpriz ne ilk ne de son olacak. Tabii Joe Belfiore her gün yeni bir uygulama olacak anlamında konuşmamış olabilir fakat kısa zaman aralıklarıyla sürpriz gelişmeler bizi bekliyor.

Ne dersiniz sizce bir sonra ki büyük sürprizimiz ne olacak,bizimle bu konu altında paylaşabilirsiniz.

Yazan: papakudioflu
  2. :tşk:

3. facebook güncellemesi için bilgi vermiş olabilir

4. temple run olsun artık :)

5. Facebook,Temple Run ya da Instggram

6. Büyük ihtimalle facebook. Gelsin artık! Gerçi benim skype aynı hiçbir fark yok

7. Facebook :oke:

- - - Eklendi - - -

Facebook :oke:

8. Oyunlardan ziyade uygulamaları kastediyor.
    Bence iyileştirilmiş facebook, bir ihtimal belki instagram ya da app highlights'tan bilgileri sızan uygulamalardan birkaçı olabilir. :hmmm

9. Facebook ve ben hariç herkesin beklediği Instagram :D

10. fb güncellensin, instagram,cube messengerda gelsin yahu :D oda güzel bişey..ben ayrıca gerçkten tumblr den kendi orjinal uygulamasını bekliyorum.. favoz , tumboard hikaye yani.. popular olan bir çok uygulamayı WP8de görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum..

11. Nedense asıl popüler uygulamalar gelmemekte çok direniyor

PureFood ve n000k bunu beğendi.
  12. teşekkürler abi

13. Haklısın valla bu konuda.ama dur bakalım.onlarda bizim gibi wp ne alemde ilerlicek diye bekliyorlar :D

14. Onlar uygulama geliştirmedikçe nasıl gelişir bu sistem beyler soruyorum sizlere :D Microsoft da biraz kastırsa ne olur yahu saçma sapan basit ek özellikler geliyor o da çok yavaş. Android her ay güncelleme veriyordu çıktığı zamanlar

15. Bence Nokıa'nın sızdırıldığı uygulamalardan bir kaçı gelsin daha iyi olur :oke:

16. Facebook'un yeni haber kaynağı bölümünde şu yazıyor;
    "
    Sitede yeni ana sayfayı kullanmaya başlamak için bekleme listesine katılın. Yakında iPhone, iPad ve Android cihazında!
    "
    Kısacası microsoft kendi çapında saçma bi güncelleme yayınlayacak ve tüm wp halkı isyana başlayacak ve padişahı tahtından indirecek :)

17. Android facesine 1 aydir sürüm gelmiyor demek ki yolda

18. Adam 1 ay diyor. Biz burada neredeyse yarım yıldan bahsediyoruz

19. Windows 9-10 Çıkınca windows 8 phoneler symbian seviyesine düşcek ,tek farkı sırf kullanıcıları kaybetmemek için ufak güncellemeler verirler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 22:02