Öneri Windows Phone 8 Eksik Ve Istekler Anketi

Sponsorlu Bağlantılar

windows phone8 kullanıcı istekleri

• Kullanılan toplam oy
    124
  • Anket kapatılmış .
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Günü gün ederek yaşamak varken, ne diye uğraşsın ki insanımız,
Nedeni bilinmese de bir türlü, ne sevgimiz kaldı, nede saygımız,
Ve diyebiliyorlarsa halen; Bırak ne yapalım buda bizim alın yazımız,
Öyle ise bırakın biz windows phone kullanıcılarını, bırakın yapayalnız. ;)

:alkis

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

ÖEY

ÖEY

Üye
Kullanıcıların memnun olduğunu sanmıyorum ama tipik bir durum aslında. Yani sokakta kavga eden iki adamı gördüğünde bizim milletimiz durup izler önce, ayıracağına ya da kaza görünce koşup yardım edeceğine ilkin durup izler. Bu da biraz ona benziyor. Yumurta kapıya gelince bas bas bağırırlar :) Bence katılım az diye hiç moral bozmaya gerek yok. Aksine az katılımla MS + Nokia'dan istediklerimizi alabilirsek kasım kasım kasılırız be ya :D

katil_197

katil_197

Üye
Beyler lütfen dns numarasına oy verinde benim gibi.ergenler sevinsin

Toros542

Toros542

Üye
Gerçekten çok yararlı bir anket olmuş.inşallah ms bu isteklerimizi en kısa zamanda yerine getirir.gerçi bu ankette ki isteklerin en başından beri olması lazımdı.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
windows phone8 eksik ve istekler anketi

Gösterim Sayısı: 1656 | Cevap Sayısı: 64

kullanılan oy sayısı:139

:hmmm

ÖEY

ÖEY

Üye
windows phone8 eksik ve istekler anketi

Gösterim Sayısı: 1656 | Cevap Sayısı: 64

kullanılan oy sayısı:139

:hmmm
Ben şahsen birkaç ileti önce de düşüncelerimi belirtmiştim. Bence çok takılmamak lazım katılan kişi sayısına. Duyarlılıkla alakalı bir şey. Az kişi katılsa da bu katılan kişilerin sesini duyurmaya gerek yok anlamına gelmez.

sezrar

sezrar

Üye
ben lumia 920 kullanıyorumda 2.maddedeki titreşimsiz zil sesi kapama modunu ben suan kullanabiliyorum,sorun sizin telefonunuzdamı benimkindemi anlamadım :D
Aynen titreşimi kapatınca sessiz oluyor sadece. Benimki 820.

orian

orian

Üye
ikon grupları da olabilir. Yana kaydırmalı ekran yok bildiğimiz gibi. aşağı doğru sünüyor da sünüyor ana ekran. onun yerine örneğin ''sykpe, whatsapp,facebook,twitter vs gibi sosyal ağları içine atabileceğimiz SOSYAL AĞLAR adlı ikon grubu ?_

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
ikon grupları da olabilir. Yana kaydırmalı ekran yok bildiğimiz gibi. aşağı doğru sünüyor da sünüyor ana ekran. onun yerine örneğin ''sykpe, whatsapp,facebook,twitter vs gibi sosyal ağları içine atabileceğimiz SOSYAL AĞLAR adlı ikon grubu ?_

Bkz: Madde7; klasör ve dosya yöneticisi:oke:

evarietyw

evarietyw

Üye
Kanun Programları istiyorummmmmmmmmmmmmmmm mevzuatları :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bence ne kadar eksik varsa talep edilsin. Hepsini istiyorum. :ehe Telefonda yok yok diyebilelim :naughty:. Eskiden benim emektar bir nokia 6670 telefonum vardı. Benden çok sonra telefon almış arkadaşlar bana hava atmak için gösterirlerdi, bak benim telefon bunu yapabiliyo. Aynını bende yapabiliyorum hatta bak bir program yükledim senin telefonda yoktur deyip gösterirdim şok olurlardı. :kop: Symbian ın coştuğu günlerdi. Aah ah.

YkPkY

YkPkY

Üye
şu aramalarda titreşimin 2 kere titremesine ayar oluyorum arkadaş.kulağım pantolonumun sağ cebinde artık.belim yüzünden 3. ameliyatı olacam,bide başıma boyun fıtığı çıkacak.ondan sonra nokia beni malulen emekli yapar artık :stres:

bide şu windows tuşunu bildirim ışığı yapan bi uygulama çıkartsalar keşke

power_24

Üye
hemen hemen hepside önemli fakat temel gerekli olan göruntulu konusma nasıl eklenmemıs hayret verici,geçenlerde nerde okudum bu yazıyı bılmıyorum ancak adamların dediğine göre tam hazır olmadan piyasaya sürülmüş bu windows phone 8.hatta beta da diyebiliriz şuan ki sürüme,sanırım bizler kobay durumdayız ne diyelim sonunda iyi bir guncelleme gelsinde ne oluyosa olsun

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
hemen hemen hepside önemli fakat temel gerekli olan göruntulu konusma nasıl eklenmemıs hayret verici,geçenlerde nerde okudum bu yazıyı bılmıyorum ancak adamların dediğine göre tam hazır olmadan piyasaya sürülmüş bu windows phone 8.hatta beta da diyebiliriz şuan ki sürüme,sanırım bizler kobay durumdayız ne diyelim sonunda iyi bir guncelleme gelsinde ne oluyosa olsun

Sen böyle deyince, şimdi kendimi kobaygillerden bir canlı türü gibi hissettim, :)

• Beğen
Tepkiler: YkPkY
serinaga

serinaga

Üye

KOBAY ? :kop2:

YkPkY

YkPkY

Üye
şu gelen aramada titreşimin devamlı olması ve her nokia modelinde kullandığımız gibi cevapsız çağrı yada mesaj bildiriminde windows tuşunun vs uyarı ışığı olmasınıda yaz papakudiofli kardeşim listeye

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Windows tuşunun gerektiğinde uyarı ışığı olması gerçekten çok şık görüntü verirdi. Bak bu konuda kamuoyu yoklaması yapılsın hemen tüm lumia kullanıcıları bunu isteyecektir iddia ediyorum :d:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:oke: :evet:

serinaga

serinaga

Üye
Windows tuşunun gerektiğinde uyarı ışığı olması gerçekten çok şık görüntü verirdi. Bak bu konuda kamuoyu yoklaması yapılsın hemen tüm lumia kullanıcıları bunu isteyecektir iddia ediyorum :d:

Hani olsa fena olmaz elbette:):

Üst Alt