Anket Windows Phone 8.1 Eksikler ve İstekler Anketi (En Fazla 10 Oy Kullanabilirsiniz)

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi özellik sizin için önceliklidir?

• Kullanılan toplam oy
    139
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
* Çekilen videoların kamera rulosunun yanı sıra Video uygulamasında da görülebilmesi.

Bu özellik bugünkü güncelleme ile geldi sanırım. @beats @papakudioflu @Sensation

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
* Çekilen videoların kamera rulosunun yanı sıra Video uygulamasında da görülebilmesi.

Bu özellik bugünkü güncelleme ile geldi sanırım. @beats @papakudioflu @Sensation
evet görülüyor ama görene kadar da 2dk bekletti beni, bu ne yavaşlık :dry:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
evet görülüyor ama görene kadar da 2dk bekletti beni, bu ne yavaşlık :dry:

Muhtemelen yeni bir güncelleme ile o süreyi optimize ederler.
Hatırlarsanız Aerize vb dosya yöneticisi uygulamaları çıktığında da dizinlere erişimi ve dosya listelemesi çok yavaştı.
Sonradan güncellemelerle bekleme süresini azaltmışlardı.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Muhtemelen yeni bir güncelleme ile o süreyi optimize ederler.
Hatırlarsanız Aerize vb dosya yöneticisi uygulamaları çıktığında da dizinlere erişimi ve dosya listelemesi çok yavaştı.
Sonradan güncellemelerle bekleme süresini azaltmışlardı.
e muhakkak öyle kalmayacaktır beklentimiz o yönde, yoksa ölü bi uygulama şu an benim için

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Eksikler giderildikçe ana sayfada yanlarına bir çentik yada artı işareti konulsa da eksikliğin giderildiği belirtilse güzel olur mu? Olur. :)

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve ceza87
serinaga

serinaga

Üye
Güncellenen Video uygulaması halen optimize olamadı sanırım, eskisi kadar hızlı açamadığı gibi, video listesini kaydırırken akıcı değil gibi ...

4MaGuS

4MaGuS

Üye

sonunda çok saçma bir sorun daha ortadan kalkmış oldu o zaman bende yavaş değil ama tek video olduğu için olabilir bakalım daha neler gelecek

Serhan

Serhan

Üye
93 oy alan
Bağlantı ve ayar kısayollarına "Mobil Veri Aç/Kapa" (Kapalı/2G/3G/4G) kısayolunun eklenmesi. *Cellu
Geldi :D

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
dakamon

dakamon

Üye
Harita kullanımını gerektiren sayfalarda geliştirme yapılmalı. Örnek;

Bu sitedeki harita üzerinden hat üzerindeki aracın an be an hareketini görebiliyor olmamız lazım ayrıca hattın güzergahı da gösteriliyor olması lazım. Ama gösterilmiyor.
Win 10 ile şu akıllı veriye bi ayar gelse. Hücresel veri çok hızlı tükenmeye başlayına uyarı versin. Geçen yanlışlıkla hücresel veride kalmışım wifiye bağlanmayı unutmuşum gitti 1.5 gb paket. Uyarı vermiş olsa dikkatimi çekerdi düzeltirdim wifiye bağlanırdım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve ceza87
emz

emz

Üye
Harita kullanımını gerektiren sayfalarda geliştirme yapılmalı. Örnek;

Bu sitedeki harita üzerinden hat üzerindeki aracın an be an hareketini görebiliyor olmamız lazım ayrıca hattın güzergahı da gösteriliyor olması lazım. Ama gösterilmiyor.
Win 19 ile şu akıllı veriye bi ayar gelse. Hücresel veri çok hızlı tükenmeye başlayına uyarı versin. Geçen yanlışlıkla hücresel veride kalmışım wifiye bağlanmayı unutmuşum gitti 1.5 gb paket. Uyarı vermiş olsa dikkatimi çekerdi düzeltirdim wifiye bağlanırdım.

Abi win 19 da istediğine göre ya sistemden ümidi kestin ya da acelesi yok:D Ama o uyanmaması çok kötü:)

Nirvana92

Nirvana92

Üye
wp 8.1 in eksikleri için en fazla 10 oy biraz az degil mi?
şarja takılınca açılması iyi olmuş evde telefon yatıyo tepedeki power tuşu bozulmuş o da şarja takınca açılaydı iyiydi.
bana 144p youtube player lazım vodafone ordan kıstıkdan snra 5G olsa ne yazar.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
dakamon

dakamon

Üye
Birde çalar saatte titreşim açma kapama özelliği koysalar.

ozkancaan

ozkancaan

Üye
Peki biz burda bukadar yırtınıyokda denim güncellemesinde hangileri mevcut acaba......

Nirvana92

Nirvana92

Üye
global duşunursek ( kapalı 2G 3G 4G 5G )olmalı
batarya zayıf bildirim sesinide ayrıyetten kısabilmeliyiz her defasında korkutuyo

• Beğen
Tepkiler: ON9
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Wmpoweruser da dayanamayıp olaya el atmış :kıskıs:

@papakudioflu @Sensation @Mr.H

• Beğen
Tepkiler: Bay H

Üst Alt