Öneri Windows Phone 8 Eksik Ve Istekler Anketi

Sponsorlu Bağlantılar

windows phone8 kullanıcı istekleri

• Kullanılan toplam oy
    124
  • Anket kapatılmış .
n000k

n000k

Üye
Ali kemal abi 27 ye Batarya tam dolduğunda uyarı gelmesini de ekleseydin çok daha iyi olurdu :)
şu uygulamayı sana şiddetle tavsiye ederim.. bu müthiş uygulama ile kısayollar var. ayrıca şarjda pil dolunca uyarı veriyor. ayrıca arada teli kullandığın zaman misal veriyorum 25 dk içinde yüzde kaç bataryadan harcama olmuş uyarı veriyor..kilit ekranına da ekleme yapabiliyorsun..

pardon linki unutmuşum :D

serinaga

serinaga

Üye
arkadaşlar anket acıldı.lütfen hepimiz en gerekli gördügümüz maddelere oy verelim.

ÜSTAD, hemen bir şey dikkatimi çekti, L920 kullanıcıları malum çoğunlukta, SD Karta Uygulama ve Oyun yükleme L920 için sorun teşkil etmeyeceğinden dolayı OYLAMADA sadece L820 ve L620 kullanıcıları oylayabilecekler, toplasanız L920 kullanıcı sayısını bulmaz. Dolayısı ile L820 ve L620 kullanıcıları adına bu özelliği ankette sonuç ne olursa olsun İLK 10 Listenin içerisinde tutman, bu bizler için çok ÖNEM arzetmeye başladı şu son zamanlar (32 Gbyte Class 10 aldım, bir işe yaramıyor), durumu dikkate alacağını ümit ediyorum ...

ardacumhur

ardacumhur

Üye
şu uygulamayı sana şiddetle tavsiye ederim.. bu müthiş uygulama ile kısayollar var. ayrıca şarjda pil dolunca uyarı veriyor. ayrıca arada teli kullandığın zaman misal veriyorum 25 dk içinde yüzde kaç bataryadan harcama olmuş uyarı veriyor..kilit ekranına da ekleme yapabiliyorsun..

pardon linki unutmuşum :D

Arkadaşa yardımcı olması açısından :)

http://www.maxicep.com/windows-phon...s-phone-8-icin-guzel-bir-uygulama-758448.html

• Beğen
Tepkiler: YkPkY ve n000k
ardacumhur

ardacumhur

Üye
Ben de çok beğenmiştim hatta orjinal kaynağından sonra kendim özelliklerini bulup ekledim resimlerini falan koydum ;)

serinaga

serinaga

Üye
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Anket için teşekkürler inşallah hayırlı bir sonuç alınır.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Bu anketler boşuna, hemen yapmayacaklar ama insan bekliyor işte...

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

n000k

n000k

Üye
Bu anketler boşuna, hemen yapmayacaklar ama insan bekliyor işte...

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
bizde zaten acil ve hemen yapılması gerekenlerin anketini yaptık.. elbet kaideye alırlar..

ardacumhur

ardacumhur

Üye
evet!!ses kapatılabilir!!

- - - Eklendi - - -

evet gerçekten güzel uygulama ve günceleme geliğ duruyor kendisine.. yani gelişiyor gittikçe :) sende alsan bi 920 de tadını çıkarsan :)

Az kaldı inşallah abi :)

salda15

salda15

Üye
wp8 satışları en çok hangi ülke de yapıldıysa O ülke üzerinden gönderin çalışmanızı mutlaka yurtdışından arkadaşlar yardimci olacaktır.. Türkiye 'yi 3. sınıf ülkesi olarak görüyorlar sizi tınlamazlar malesef gerçek bu. Bir çok dile çevirin almanca fransızca ing. Malezyaca Çince sistemli bir şekilde gönderin bir çok kişi göndersin. ümidinizi kırmak istemem ama adamların bataklık burnunda zaten uptade O kadar çabuk gelmez insan yine de bekliyor işte!

YkPkY

YkPkY

Üye
Umarım adam yerine koyarlar.yoksa hem Nokia hem ms gözdenn düştüğü gibi kendinize bitirir mobilde

n000k

n000k

Üye
wp8 satışları en çok hangi ülke de yapıldıysa O ülke üzerinden gönderin çalışmanızı mutlaka yurtdışından arkadaşlar yardimci olacaktır.. Türkiye 'yi 3. sınıf ülkesi olarak görüyorlar sizi tınlamazlar malesef gerçek bu. Bir çok dile çevirin almanca fransızca ing. Malezyaca Çince sistemli bir şekilde gönderin bir çok kişi göndersin. ümidinizi kırmak istemem ama adamların bataklık burnunda zaten uptade O kadar çabuk gelmez insan yine de bekliyor işte!

Işte bataklık burnunun dibinde olduğu için bu geri donuslere önem vereceğini dusunuyorum.ben olumlu düşünüyorum wp hakkında.hala olumsuz şüpheci düşünenlerden merak ediyorum madem neden wpli cihaz alıyorlar.birşeye guvenmiyorsan madem uzak dur..

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye

Ben böyle düşünmüyorm çünkü en son ki haberlere göre microsoft Türkiye programcılığa dair bir kampanya başlatacak diye biliyorum.Eğer doğruysa microsoft Türkiye'ye göndermek daha akıllıca olur gibime geliyor çünkü bu iş için onlar işlere başladılar bile ve bu önerilerimizi değerlendireceklerinden eminim.

YkPkY

YkPkY

Üye
İnşallah.bugüne baktığında samsung ve android nerede,Nokia ve Windows nerede?
halbuki ilk mobilde ve ilk işletim sisteminde kimler vardı.
ilk günden beri kendilerini kullanıyorum.umarım yüzümüzü kara çıkarmaz

salda15

salda15

Üye
hocam ben wp cihaza sahip değilim.
Türkiye 'ye baktıkları gözü çok iyi biliyorum ve objektif bir şekilde yazdım. bir kere ; kaç zaman oldu şu eksikler giderilmez mi ya?. Şu güzelim 920'nin tasarımına bu eksikler yazık değil mi ya? . geçen gün güzel inceleme fırsatı buldum ve gerçekten ekran kilidi açılma animasyonu çok hoşuma gitti hızı felan da cok güzel inşallah 1 sene içinde olağanüstü gelişir de hemen gidip wp8 alırım keşke keşke ama bu hiç bir zaman mümkün olmayacak. adamlar borç batağında son kez cirpmis kanat O da yarım yamalak olmuş, bide çok bişey biliyorlarmış gibi pahalı piyasaya sürüyorlar. şimdi biri mağazaya gitse aynı fiyata s3 mü alır 920 mi? azıcık mantık ya! Çünkü kendileri de farkında sattık sattık yoksa tamamen batacaklar. bide o kadar bütçe ayırdılar onlardan da eksi gelecek böyle giderse zor çok zor. inşallah olurda adam gibi müthiş bi işletim sistemi hataları eksikleri en az gider paraya kiyar alırım. ama hiç bir zaman ol ma ya cak...
Işte bataklık burnunun dibinde olduğu için bu geri donuslere önem vereceğini dusunuyorum.ben olumlu düşünüyorum wp hakkında.hala olumsuz şüpheci düşünenlerden merak ediyorum madem neden wpli cihaz alıyorlar.birşeye guvenmiyorsan madem uzak dur..

teknoloji de malesef olumlu düşünürsen hüsran vakti yıkımdan çok daha zor kalkıyor insan.

Ben böyle düşünmüyorm çünkü en son ki haberlere göre microsoft Türkiye programcılığa dair bir kampanya başlatacak diye biliyorum.Eğer doğruysa microsoft Türkiye'ye göndermek daha akıllıca olur gibime geliyor çünkü bu iş için onlar işlere başladılar bile ve bu önerilerimizi değerlendireceklerinden eminim.

serinaga

serinaga

Üye
hocam ben wp cihaza sahip değilim.
Türkiye 'ye baktıkları gözü çok iyi biliyorum ve objektif bir şekilde yazdım. bir kere ; kaç zaman oldu şu eksikler giderilmez mi ya?. Şu güzelim 920'nin tasarımına bu eksikler yazık değil mi ya? . geçen gün güzel inceleme fırsatı buldum ve gerçekten ekran kilidi açılma animasyonu çok hoşuma gitti hızı felan da cok güzel inşallah 1 sene içinde olağanüstü gelişir de hemen gidip wp8 alırım keşke keşke ama bu hiç bir zaman mümkün olmayacak. adamlar borç batağında son kez cirpmis kanat O da yarım yamalak olmuş, bide çok bişey biliyorlarmış gibi pahalı piyasaya sürüyorlar. şimdi biri mağazaya gitse aynı fiyata s3 mü alır 920 mi? azıcık mantık ya! Çünkü kendileri de farkında sattık sattık yoksa tamamen batacaklar. bide o kadar bütçe ayırdılar onlardan da eksi gelecek böyle giderse zor çok zor. inşallah olurda adam gibi müthiş bi işletim sistemi hataları eksikleri en az gider paraya kiyar alırım. ama hiç bir zaman ol ma ya cak...

teknoloji de malesef olumlu düşünürsen hüsran vakti yıkımdan çok daha zor kalkıyor insan.

Zaten bizim Wp8'den yada Nokıa'dan şikayetçi olduğumuz bir durum yok kardeş, telefon fazlasıyla performans olarak üstün ...
Sadece bilinen alışkanlıklar çerçevesinde alışkanlık edindiğimiz özellikleri arıyoruz hepsi bu, burada birileri batıyor diye konu dışına çıkmanız gerekmiyor, herkes telefonundan memnun, sizde S3'ünüzle yolunuza devam edin, zaten almayında ...

• Beğen
Tepkiler: orian
[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Hadi hayırlısı bakalım inşallah düzeltirler bu isteklerinizi,bizde kampanya yaptık ulaştık ta sayıya ama sizin şansınız bizden fazla :( umarım dikkate alırlar başarılar.

nanotex

nanotex

Üye
Güzel bir etkinlik ancak, zaten birsürü öneri var windows un kendi geliştirici sitesinde. Unuttum adresini. Eksikleri yazıyorsun oylama ile en iyisi belirleniyor ve o dikkate alınıyor sanırsam ya da en çok oy alanlar. En son gördüğümde 7-8bin oy vardı o kadar oya ulaşamayız.
Modlarımız sağlam referanslar var diyorsa orası değişir tabi :) Ama dediğim gibi belirttiğimiz sorunları en az bizim kadar başkaları da feedbacklerde yeterince belirtmiştir bence.

Üst Alt