Haber Windows Phone 8.1 Geliştici Ön İzleme Sürümü Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
Nokianın inadından kendide dahil,herkes kaybetti.

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi

ellimin kori

ellimin kori

Üye
@nazcak Nokia nın hatası Oyun ve Uygulamalara gereken özeni göstermemesi.Ama Lumialar çok stabil ben 520 kullanıyorum en düşük modeli 512 ram de böyle performans inanılmaz gelde gör ki Asphalt 8 in çalıştığı bu telefona tüm oyunları vermiyorlar Sorun sadece Uygulama ve Oyun azlığı.

nazcak

Üye
Zaten geç kalmışlığın açıklaması da bu ya. Birde geliştirici ikinci sahıslarda bulunamıyor. Çünkü adamlar androide alıştı yazılım olsun sürüm olsun. Değilmi

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Lumialrı çok seviyorum ama 15ine kadar gelmezse farklı sistemlere geçme vakti gelmiştir demek

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Lumialrı çok seviyorum ama 15ine kadar gelmezse farklı sistemlere geçme vakti gelmiştir demek

sırf güncelleme gelmiyor diye ki bakınız tarih verilmedi gecikme kurgusu sizin kurgularınız, sistem değiştirmek saçmalık. Bana kalırsa hiç beklemeyin. iPhone kullananlara tarih verilmiyor güncellemeden 1-2 hafta önce şugün diyorlar veriyorlar gecikti gelmeyecek sorunları yaşanmıyor. bizde tarih verilmeden sorun yaşanıyorsa problem kullanıcıdadır.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, Rock Ve Roll ve erhanercan
YkPkY

YkPkY

Üye
sırf güncelleme gelmiyor diye ki bakınız tarih verilmedi gecikme kurgusu sizin kurgularınız, sistem değiştirmek saçmalık. Bana kalırsa hiç beklemeyin. iPhone kullananlara tarih verilmiyor güncellemeden 1-2 hafta önce şugün diyorlar veriyorlar gecikti gelmeyecek sorunları yaşanmıyor. bizde tarih verilmeden sorun yaşanıyorsa problem kullanıcıdadır.

Yanlış düşünüyorsun.
Cep telefonu devri çıktığında gözümü nokiayla açtım.
Nokia sağlam ama tembel bi üretici.
Windows da olduğu günden beri öyle.
İlk olan her zaman ağır takılır,Niye?
Nasıl olsa bana muhtaçlar hesabı.
Ama sonuç; malum,örnek: Nokianın son hali.

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

• Beğen
Tepkiler: nsbd, Murat Alper, emz ve 3 diğerleri
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Yanlış düşünüyorsun.
Cep telefonu devri çıktığında gözümü nokiayla açtım.
Nokia sağlam ama tembel bi üretici.
Windows da olduğu günden beri öyle.
İlk olan her zaman ağır takılır,Niye?
Nasıl olsa bana muhtaçlar hesabı.
Ama sonuç; malum,örnek: Nokianın son hali.

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...
Sana katılmamak elde değil artık eski devir bitti rekabet çok üst noktada

• Beğen
Tepkiler: YkPkY ve emz
Nokia Belle

Nokia Belle

Üye
arkadaslar bn de gecen amber yukluydu Ben guncelledim black yuklendi Ben ise windows 8.1 bekliyordum simdi bn basil windows 8.1 yuklerim acaba Lumia 925 war bene

suyunsesi

suyunsesi

Üye
arkadaslar bn de gecen amber yukluydu Ben guncelledim black yuklendi Ben ise windows 8.1 bekliyordum simdi bn basil windows 8.1 yuklerim acaba Lumia 925 war bene
Hocam güncelleme geldi gelecek, eli kulağında. Bence bekle ve ara ara Sistem ayarlarından telefon güncellemesi olup olmadığına bakarak bu forumu takip et. Forumda arkadaşlar "geldi" dediklerinde yine sistem ayarlarından telefon güncellemesi kısmından yükleyebilirsiniz :).

• Beğen
Tepkiler: Nokia Belle
Nokia Belle

Nokia Belle

Üye
Hocam güncelleme geldi gelecek, eli kulağında. Bence bekle ve ara ara Sistem ayarlarından telefon güncellemesi olup olmadığına bakarak bu forumu takip et. Forumda arkadaşlar "geldi" dediklerinde yine sistem ayarlarından telefon güncellemesi kısmından yükleyebilirsiniz :).
tmm kardeşim teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
toprak00

toprak00

Üye
baydı bakalım bekliyoruz 8.1 bende dun Black :)guncellemesı yaptım

dakamon

dakamon

Üye
Sorf 15 ine kadar güncelleme gelmedi diye sistemi bırakacaklar varsa şimdiden bıraksın lütfen rica ediyorum bırakın gidin ve android alın. Bu güncelleme periyoduna alıştıktan sonra acaba androidte ne yapacaksınız çok merak ediyorum.

Tost Makinası ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: YkPkY ve Murat Alper
saynesim

saynesim

Üye
bende android var ama Windows Phone gibi zevk vermiyor

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Toprak47
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Abi WindowsPhone'un sırf bu güncelleme bekleme ve sonra kavuşma sürecinden bile ayrı bi zevk alır oldum. :zong: (Microsoft yakında bizleri sadomazoşist bile yapar) :kop2:
Güncellemenin geldiği günün gecesinde çerezleri alıp ekran karşısına geçiyoruz, içeceğimiz ve çerezimizi hüpletirken bir yandan burada forumda arkadaşlarla eğlenceli vakitler geçiriyoruz. (Kim yükledi, yüzde kaçta, çarklar takıldı, üff saat kaç olmuş, yükleyen arkadaşlar yeni ne var vs.) şeklinde muhabbetler eşliğinde... Söyler misiniz? hangi platformda bu var?
Tamam tamam abarttım. Ama çokta abartı değil yani :hehe:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: flutewoddy, skynet, Toprak47 ve 5 diğerleri
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Heyecan yapmayın. :) heyecan dolu bekleyiş sürüyor.

Dumanla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Nokia Belle
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
920ler cihazlarını kontrol etsin. cyan gelmiş olabilir

YkPkY

YkPkY

Üye
Gelen giden yok

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...