Haber Windows Phone 8.1 Geliştici Ön İzleme Sürümü Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

serinaga

serinaga

Üye
Abi WindowsPhone'un sırf bu güncelleme bekleme ve sonra kavuşma sürecinden bile ayrı bi zevk alır oldum. :zong: (Microsoft yakında bizleri sadomazoşist bile yapar) :kop2:
Güncellemenin geldiği günün gecesinde çerezleri alıp ekran karşısına geçiyoruz, içeceğimiz ve çerezimizi hüpletirken bir yandan burada forumda arkadaşlarla eğlenceli vakitler geçiriyoruz. (Kim yükledi, yüzde kaçta, çarklar takıldı, üff saat kaç olmuş, yükleyen arkadaşlar yeni ne var vs.) şeklinde muhabbetler eşliğinde... Söyler misiniz? hangi platformda bu var?
Tamam tamam abarttım. Ama çokta abartı değil yani :hehe:

Bence çok abartı yok buradaki aboneler için, yalan değil bak şimdiden heyecan başladı ortamda, hele birde geldiği gün kesin sabahlarız, eh doğruya doğru ...

Geçmişten Gönderildi ...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Toprak47

ellimin kori

ellimin kori

Üye
Parayı bulunca L1520 ,Nexus 5, İphone 6(o zamana çıkar :) ) hepsini alacam vuracam kırbacı :) bu ne be ya mazoşist olduk :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve YkPkY

zbahadir

Üye
Nokia'nın hardware teknolojisi Samsung gibi çok ince işçiliğe izin vermiyor ama Samsung'a göre daha sağlamdır. Teknolojisi izin verse en ufak cihazlara da sd card yuvası vs koyabilirdi. Bir yuvayı koymak o kadar kolay değildir. Onun bir sürü ara birimi, veri yolu iletişimi vs dünya kadar ayrıntısı var.

İnşallah Microsoft gerekli yatırımları yapar adam gibi cihaz çıkarırlar ama onun adı da Nokia olmaz. Ben Nokia'nın Mobil savaşını kaybettiğine çok üzüldüm çünkü Nokia başladım. Her türlü eksikliğine katlandım ama el değiştirmesi bardağı taşıran son damla oldu.

Keşke kendi adına kendini geliştirebilseydi. Zaten millet ilk dokunmatik cihazları piyasaya sürdüğünde Nokia n95 yapmakla meşguldü. Microsoft sanmıyorum Nokia markasını uzun süre götüreceğini. Nokia by Microsoft derken bakmışsın Nokia markası gitmiş.

Benim yeni hedefim Windows Phone'lu başka bir marka olacak. Çünkü artık kaldırmıyor. Hele ki işi içinde kullanıyorsanız batarya ömrü uzun depolama alanı yüksek bir telefon şart. 16GB bellek alanı mı kaldı Allah aşkına. Minimum 64Gb depolama alanı şart eğer sd card yuvan yoksa. Hele oyun oynanıyorsa 16/32 GB alan komik geliyor. :)

• Beğen
Tepkiler: Toprak47 ve suyunsesi
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Nokia'nın hardware teknolojisi Samsung gibi çok ince işçiliğe izin vermiyor ama Samsung'a göre daha sağlamdır. Teknolojisi izin verse en ufak cihazlara da sd card yuvası vs koyabilirdi. Bir yuvayı koymak o kadar kolay değildir. Onun bir sürü ara birimi, veri yolu iletişimi vs dünya kadar ayrıntısı var.

İnşallah Microsoft gerekli yatırımları yapar adam gibi cihaz çıkarırlar ama onun adı da Nokia olmaz. Ben Nokia'nın Mobil savaşını kaybettiğine çok üzüldüm çünkü Nokia başladım. Her türlü eksikliğine katlandım ama el değiştirmesi bardağı taşıran son damla oldu.

Keşke kendi adına kendini geliştirebilseydi. Zaten millet ilk dokunmatik cihazları piyasaya sürdüğünde Nokia n95 yapmakla meşguldü. Microsoft sanmıyorum Nokia markasını uzun süre götüreceğini. Nokia by Microsoft derken bakmışsın Nokia markası gitmiş.

Benim yeni hedefim Windows Phone'lu başka bir marka olacak. Çünkü artık kaldırmıyor. Hele ki işi içinde kullanıyorsanız batarya ömrü uzun depolama alanı yüksek bir telefon şart. 16GB bellek alanı mı kaldı Allah aşkına. Minimum 64Gb depolama alanı şart eğer sd card yuvan yoksa. Hele oyun oynanıyorsa 16/32 GB alan komik geliyor. :)

Bence lumialar oyun telefonu değil daha çok sosyal takılanlar için yapılmış telefon gerek tasarımı gerek renkler, kişiselleştirilmesiyle.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Bence lumialar oyun telefonu değil daha çok sosyal takılanlar için yapılmış telefon gerek tasarımı gerek renkler, kişiselleştirilmesiyle.
Lumia 1520 nin donanımına bir bakın bakalım sosyal ağlarda kullanmak için mi yapılmış?

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Valla akıllı telefon yapıyorsan günümüzde, o telefona oyun için yada sosyal yada iş telefonu diyemiyorsun. Artık bir akıllı telefon aklına gelen her şeyi yapabilmek zorunda. Başka türlü kazanamaz. Cebimde oyun için ayrı, sosyal paylaşımlar için ayrı, iş için ayrı olup birsürü telefon alet edevat mı taşıyacağım. Bunu kimse istemez.

Dumanla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: zbahadir, The Benefit, ArMaGeDdOn_87 ve 1 kişi daha
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Valla akıllı telefon yapıyorsan günümüzde, o telefona oyun için yada sosyal yada iş telefonu diyemiyorsun. Artık bir akıllı telefon aklına gelen her şeyi yapabilmek zorunda. Başka türlü kazanamaz. Cebimde oyun için ayrı, sosyal paylaşımlar için ayrı, iş için ayrı olup birsürü telefon alet edevat mı taşıyacağım. Bunu kimse istemez.

Dumanla gönderildi.
Aynen öyle. Ayrıca Snap Dragon 800 2.2 Ghz işlemci 4 çekirdek 2 ram oyun oynamak için değilse sıkıntı büyük :ehe:

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Aynen öyle. Ayrıca Snap Dragon 800 2.2 Ghz işlemci 4 çekirdek 2 ram oyun oynamak için değilse sıkıntı büyük :ehe:

Mağazanda oyun varsa oynarsın adam akıllı butun oyunlar gelmiyor. O ozelliklerle git android al daha rahat oyun oynarsın.

neyle gönderildiyse gönderildi.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Mağazanda oyun varsa oynarsın adam akıllı butun oyunlar gelmiyor. O ozelliklerle git android al daha rahat oyun oynarsın.

neyle gönderildiyse gönderildi.
1520 ile birlikte saten Xperia Z2 kullanıyorum siz rahat olun :)

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Yeni haberler var ortada dolanan.doğruluğu konusunda pek kaynak olmasa da WP'li bi Sony çıkacakmis diyolar.Lue Z diye bi ismi vardı sanırım.yapılırsa çok zalım bi cihaz olacağa benziyor :)

skynet

Üye
Bu aralar hiç cyan haberi yok

Invoke

Invoke

Üye
Yeni haberler var ortada dolanan.doğruluğu konusunda pek kaynak olmasa da WP'li bi Sony çıkacakmis diyolar.Lue Z diye bi ismi vardı sanırım.yapılırsa çok zalım bi cihaz olacağa benziyor :)

Eskimedi mi o haber? :D

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher

zbahadir

Üye
Sony'nin Windows Phone'lu telefon çıkarma haberi eski ama doğruluk payı yeni onayladı. Şahsen ben Windows Phone'lu Sony bekliyorum. :)

Invoke

Invoke

Üye
Nerede onaylandı? Fake denmedi mi?

Üst Alt