Wildfire S 2.3.5 EU Rom'dan orjinal 2.3.5 Türkçe Rom'a Dönmek

Sponsorlu Bağlantılar

akyildiz41

Üye
ben romlar arası gidip geliyorum :D
önce 2.3.5 eu mod lu bir rom kullandım data2sd falan
şimdi cm7 rom u yükledim.
ama recovery menüsü şu modlu olandan clockworkmod
bu arada 2.3.3 türkçe sizin verdiğiniz modlu rom u da kurmuştum clock word mod recovery sayesinde

blackrazor

Üye
hiç sıkıntı yok kafanı yorma yapmak istediğimiz yapabilelim yeter.

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
ee Hboot 1.08 olmuş zaten

akyildiz41

Üye
beklemedeyim. bu arada şu rom modfiye işlerini bende çok merak ediyorum aslında bir ara el atmak lazım

blackrazor

Üye
benimki setuptan yemedi goldcardla deneyecem.

----------Eklendi @ 11:18:59 ---------- Yazıldı @ 11:13:27 ----------

main version is older update fail! bende yemiyo muhterem :D bootloader RELOCK durumunda ama genede yemedi

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
evet sonuç başarılı şu anda 2.3.5 Orjinal Türkçe ROm + bootloader unlock hemen konuyu düzenliyorum umarım hepinizde işe yarar bendeki 1.37 yi de upload edicem belki sendekinde bir sıkıntı vardır blackrazor

blackrazor

Üye
çok iyi olur bekliyorum

taka1661

Üye
şimdi dostum anlatım son hale geldi mi acaba?

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
konuyu güncelledim

musti_oz

Üye
ben turkçe 2.3.5 güncelmemiştim ama unlock yapamadım herhalde htcdev'i beklicez oardakilerin hepsi sizin berdileriniz sürüm hatası veriyor

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
musti_oz bak diğer konuda anlattım nasıl yapıcağınızı ben 2.3.5 Türkçe rom u unlock yaptım o şekilde

akyildiz41

Üye
hocam şimdi ben 2.3.5 türkçe rom u vs nasıl yükleyeceğim. bende şu anda 2.3.5 eu rom var. ayrıca recovery menüsü de clockwordmod

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
hocam 1. msjda anlattım bak burda konuyu değiştirdim bu konu 2.3.5 Orjinal Roma dönmeyi anlatıyor

akyildiz41

Üye
hemen inceliyorum kardeş. saolasın

blackrazor

Üye
cemdroid naparsam yapayım bootloader hatası veriyor 2.3.3 ü yükletmiyor..

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
allah allah blackrazor bu adımları uygulayarak yaptım daha bu sabah hiç bir yerde bi hata vermedi tam olarak hata mesajın nedir?

blackrazor

Üye
bootloader sürüm hatası veriyor. bottloader lock yaptım. RUU ile yükleme yapmadı bootlader sürüm hatası verdi. goldcartla yüklemeye çalıştım ondan da aynı hatayı aldım. fastboot komutlarıylada başarısız oldum :)
sen bana aldıysan 2.3.5 TR kurulu sisteminin yedeğini ver. Onu yükleyip tekrar unlcok yapayım

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
beni verdiğim Marvel.2.3.3.Tur.cemdroid.zip kurulu dimi telefonunda?

blackrazor

Üye
evet o kurulu.

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
walla bendede o kurulydu fark edermi bilmiyorum ama içerisinden Youtube.apk yı çıkarmıştım sadece

----------Eklendi @ 13:59:53 ---------- Yazıldı @ 13:57:30 ----------

dün gece düzenlemiştim istersen eve gidince o romu yüklüyüverem bide onla dene belki bi yerinde oynama yapmış olabilirim şimdi gece naaptım hiç bilmiyorum o derece geçmişim kendimden :)