WhatsApp+ Plus PRO 6.40D,C FİNAL TR [GÜNCEL][C,D]

Sponsorlu Bağlantılar

ANLATIMI, UYGULAMAYI VEYA KONUYU BEĞENDİNİZMİ ?

• Kullanılan toplam oy
    69
avantis

avantis

Üye
market on belleğini de silin

aycan54

Üye
Teşekkürler

mdemir35

Üye
Plus PRO 6.40D,C google driverda onizleme yok diyor indirilecek baglanti yok...

mdemir35

Üye
Kurdum da yine 6.35D kuruluyor 6.40Deye guncelle diyor

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
Evet 6.40C surumu crackli surum oldugu icin 6.40 olmasinin sebebi bazi sistem dikinin ve modlarin eklenmesi orda diyebilir. Ilk basta cikan changelog kismjnda en uste 6.40 yaziosa 6.40 surumundesin demektir.

mdemir35

Üye
Iste yukluyorum 6.35d yaziyor

reha431

Üye
Çevrimdışı iken son görülmeleri görememe 3 sürümdür devam ediyor acaba buna bi çare var mıdır ? :/

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
avantis

avantis

Üye
Arkadaşlar sürüm bilgisinin 6.35 olarak görünmesinin sebebi Türkçe çevirisinden kaynaklanıyor. Sabredin güncelleme ile düzelecektir.

• Beğen
Tepkiler: ßy-K@@N
theeternal

theeternal

Üye
:tşk: fakat bu whatsapp sürümü süresi dolmuştur diyor son sürümü indirdim

Sucrofe

Sucrofe

Üye

Konu sahibi ilgilenirse makbule geçer.

theeternal

theeternal

Üye
Ben napcam

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi

Konu sahibi ilgilenirse makbule geçer.
Ilgilenecek bisi yok krda dediklerimi yapsaydiniz yapardiniz drive yeni surume gecti ondan ile diyor masaustu sitesi iste deyin olur...

Masaustu sitesi istemeden ;

Masaüstü sitesi istedikten sonra ;

Bende oluyor ve aciliyor sorun bende gozukmedigi icin yapcak biseyim yok test de ettim. Tekrar denemeni rica ediyorum. Mutlu gunler sizinle olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Ilgilenecek bisi yok krda dediklerimi yapsaydiniz yapardiniz drive yeni surume gecti ondan ile diyor masaustu sitesi iste deyin olur...

Masaustu sitesi istemeden ;

Masaüstü sitesi istedikten sonra ;

Bende oluyor ve aciliyor sorun bende gozukmedigi icin yapcak biseyim yok test de ettim. Tekrar denemeni rica ediyorum. Mutlu gunler sizinle olsun :)
:ah Kusra bakma kardeşim. Format atmıştım ben telefona, ayarlar falan yapılıydı. Hemen bastığımda indirirdim. Tekrardan bu ayarı yapmayı unutmuşum. Teşekkürler.

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
:ah Kusra bakma kardeşim. Format atmıştım ben telefona, ayarlar falan yapılıydı. Hemen bastığımda indirirdim. Tekrardan bu ayarı yapmayı unutmuşum. Teşekkürler.
O.d herkes bole hatalar yapabilir. :)

murat3702

murat3702

Üye
Bence herkes orj. Whatsapp kursun olsun. Bu nedir ya 6.40 falan oldu. Yarinda.6.41 cikar. Fark nedir arasinda hala cozebilmis degilim.

Üst Alt