WhatsApp+ Plus PRO 6.40D,C FİNAL TR [GÜNCEL][C,D]

Sponsorlu Bağlantılar

ANLATIMI, UYGULAMAYI VEYA KONUYU BEĞENDİNİZMİ ?

• Kullanılan toplam oy
    69
TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Afedersiniz ama orjinal Whatsapp'tan bir b*k olmaz.

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
Aynen

musatfa17

Üye
Arkadaşlar çevrimiçi durumu gizliyorum çıkıp bi süre sonra girdiğimde otomatik olarak tekrar online oluyorum sadece bende mi böyle

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çevrimiçi durumu gizliyorum çıkıp bi süre sonra girdiğimde otomatik olarak tekrar online oluyorum sadece bende mi böyle
Arkadasim eski yorumlardada bahsettim bu konudan neden ayni soruyu sormakta israr ediyorsunuz anlayamadim. O soryn daha duzeltilmedi duzeltildigi zaman zaten guncelleme bildirimine ekliyorum oda herhalde yeni guncelleme ile gelir. Kolay gelsin...

musatfa17

Üye
Görmedim yorumu, eyvallah..

WarLox

WarLox

Üye
Arkadaşlar Lucky Patcher ile Whatsapp'a özel yama uyqulan çevrimiçi modu sorunsuz çalışacaktır.

WarLox

WarLox

Üye
çalışıyor.Sorunsuz sıkıntısız.

WarLox

WarLox

Üye
Yapılamazsa bildir görsel olarak anlatırım.

WarLox

WarLox

Üye
Güncel Lucky Patcher kullanınız. Whatsapp'ın üzerine basılı tutuyoruz

Böyle bir ekran çıkıyor.Sonra "Özel yama Yap"a dokunuyoruz

Burda Uygula diyoruz.Yamalanıyor yazacaktır.Yama işlemi bittikten sonra "Aç" dokunun.

Sonuç olarak sorunsuz ve sürekli çevrımdışıyız.

Son düzenleme:
turkishield

turkishield

Üye
Arkadaşlar 6.27den sonra çıkanlardan son görülme problemi varmış programın yapımcısı açıkladı..ve bu sorunu yaşayanlar 6.27yi kullansın demiş..şuan en sağlamı oymuş twitterda kullanıcı adı Osmdroid takip edebilirsiniz

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 6.27den sonra çıkanlardan son görülme problemi varmış programın yapımcısı açıkladı..ve bu sorunu yaşayanlar 6.27yi kullansın demiş..şuan en sağlamı oymuş twitterda kullanıcı adı Osmdroid takip edebilirsiniz
O sorunun cozumunu lucky patchrrla arkadas halletmis...

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
Anil-D

Anil-D

Üye

41 cikti

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR

Üst Alt