WhatsApp+ Plus PRO 6.40D,C FİNAL TR [GÜNCEL][C,D]

Sponsorlu Bağlantılar

ANLATIMI, UYGULAMAYI VEYA KONUYU BEĞENDİNİZMİ ?

• Kullanılan toplam oy
    69
deadlydesire

deadlydesire

Üye
6.41 çıkmış...online-offline problemi çözülmüş

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
@Anil-D sunlari atmayinnben bakiyorum dedim dimi. Sinava giditoeum diye pc gecmedim... sora konu gidiyor...
Birakicam konuyu duzenlemeyi bende emek verdim ama okadar...

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
@Anil-D sunlari atmayinnben bakiyorum dedim dimi. Sinava giditoeum diye pc gecmedim... sora konu gidiyor...
Birakicam konuyu duzenlemeyi bende emek verdim ama okadar...
tmm kardesim kusura bakma bukadar atara gerek yok

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Harika !:alkis:thumbup: :tşk: Sakın yanlış kafamda soru işaretleri var.
Bunu kurunca mesajlar 3.kişiler tarafından okunabilir ne de olsa modlu bir uygulama.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Harika !:alkis[emoji106] :tşk: Sakın yanlış kafamda soru işaretleri var.
Bunu kurunca mesajlar 3.kişiler tarafından okunabilir ne de olsa modlu bir uygulama.
Normal whatsappda 3. Kişi tarafından kontrol ediliyor
Konuşmaların hepsi kayıt altına alınıyor :)

murat3702

murat3702

Üye
Buda baydi harbiden hergun bir yeni versiyon. Ne degisti.

murat3702

murat3702

Üye
Buda baydi harbiden hergun bir yeni versiyon. Ne degisti.

atessss

Üye
whatsapp 6.41 kuruyorum halrn 6.35 diyor.cm11 yüklü tekrar tam kurulum yaptım.yine aynı 6.35 te kalıyor. 6.41 kuruyorum yine 6.35.bu sorunu yaşayan var mı yada çözümü olan.

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
whatsapp 6.41 kuruyorum halrn 6.35 diyor.cm11 yüklü tekrar tam kurulum yaptım.yine aynı 6.35 te kalıyor. 6.41 kuruyorum yine 6.35.bu sorunu yaşayan var mı yada çözümü olan.
6.40 dada oule turkce ceviri yapilirken kalmis degistirmemisler ama 6.41 surumuyle gelen modlar ayni.

turkishield

turkishield

Üye
6.42 çıktı

Tyrann

Tyrann

Üye
Yav arkadaslar bir problem var.Bu programi yukledikten sonra zirt pirt guncelleme geliyor.Hadi guncelleyim dedim.Yeni versiyonu yukledim.Sonra programi baslatiyorum, tel numarami yazip ok diyorum.Sonra "android.process.acore durduruldu" diye hata veriyor ve direkt programdan atiyor.Bulabildigim tek cozum tel romunu yeniden flaslamak.Ama daha kolay bir yolu mutlaka vardir.Nasil yapabilirim yardim edin lutfen.(Tel S3)

mslkdn283

mslkdn283

Üye
Ben neden indiremiyorum acaba admin?

yesilyol22

yesilyol22

Üye
Çok teşekkürler işe yarıyor

• Beğen
Tepkiler: ßy-K@@N
hallil60

hallil60

Üye
Emeğe saygı:tşk::alkis helal olsun

• Beğen
Tepkiler: ßy-K@@N

MtaX

Üye
Bundaki yetkiler bende yok valla

samet1422

samet1422

Üye
arkadaslar bu apk yı yukleyınce sebebsız abn yedım bır gunluk bilgisi olan var mı

vaterfa

vaterfa

Üye
@samet1422 sebepsiz degil whatsappin yeni proseduru bu sekilde orjinal whatsapp harici bi client kullanilinca 1 gunluk engelleme veriyorlar

Üst Alt